Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Pusiu, gdyby to tylko białe cholerstwo, to do zniesienia jeszcze. Ołowiane chmury nisko, ciemno i śmierdzi dymem z kominów.

Przyszłam się poźalić, jak widziałam tanie tabletki do zmywarki, nie kupiłam. Jak wróciłam po nie, to już wykupione byly.

Ania, dalej jesteś zadowolona z botti ?

 

To białe można utopić z Marzanną wtedy i dym z kominów przestanie lecieć :yes:

 

Ale faktycznie jest dramat z tym smrodem. Wczoraj wymienialiśmy filtry w reku - na tych z dworu byłą normalnie smoła :(

U nas wszyscy palą, dym z kominów leci, tylko my bez komina :(

 

Fairy Platinum ostatnio w dobrej cenie w Kerfurze były. Nie martw się, nie tu promocja to tam, gdzieś się uda :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

NO to żeby nie było : Marzanna spalona ale mimo że pojechaliśmy nad rzekę to jej nie topiliśmy bo wiatr paskudny był, ciężko szło podpalanie i samo spalanie też - pewnie by tylko śmieć w wodzie został. Mam nadzieję że mimo wszystko zima przegoniona :D

 

d0d796434c6d38ec600c595798b754dd.jpg

 

Zaliczone oczywiście :lol2:

Po świętach ma być dwucyfrowo na plusie, jeszcze nocami przygruntówki, ale to pikuś :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to żeby nie było : Marzanna spalona ale mimo że pojechaliśmy nad rzekę to jej nie topiliśmy bo wiatr paskudny był, ciężko szło podpalanie i samo spalanie też - pewnie by tylko śmieć w wodzie został. Mam nadzieję że mimo wszystko zima przegoniona :D

 

d0d796434c6d38ec600c595798b754dd.jpg

 

Najważniejsze, ze czupryna spalona, od razu przypomniały mi się Wasze historie fryzjerskie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia SUPER Marzanna!!!

 

A ja kiedyś kupiłam fairy i po myciu wszystko było w powłoce z płynu. Czuć było chemie, a osad z herbaty na szklankach wciąż był.

I jedyne tabletki, które sobie poradziły z osadami na szklankach to W5 z Lidla. Ja jestem zachwycona tymi środkami z Lidla.

dlatego ja używam mini tabletek od Ludwika, jak najmniej chemii, a wszystko pięknie umyte :yes: no i płace za 100 szt 30 zeta.

 

Kupiłam wyciskarkę w piątek, ostatecznie padło na panasonica, porządny i ma przystawkę do sorbetów. Nie pytajcie ile kilogramów truskawek Julka przerobiła na lody przez weekend :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołowiane chmury nisko, ciemno i śmierdzi dymem z kominów.

Przyszłam się poźalić, jak widziałam tanie tabletki do zmywarki, nie kupiłam. Jak wróciłam po nie, to już wykupione byly.

Ania, dalej jesteś zadowolona z botti ?

 

Ja też z okolicy kopcących kominów :sick: Musi nastąpić zmiana pokoleniowa (oby wystarczyło jedna!), żeby ludzie po rozum do głowy poszli. Ja nie rozumiem, przecież i tak trzeba za wywóz odpadów płacić, czy wyprodukujesz mały pojemnik, czy dużych dziesięć. Jedna opłata od osoby. A ludzie i tak ładują śmieci w piec, albo wywożą do lasu :sick: Biedni jesteśmy, więc wrzucają do palenia, co się da :(

 

Nie martw się tabletkami, ta cena była podejrzana :D

A z wyciskarki jestem zadowolona niezmiennie :yes: Codziennie w użyciu i radzi sobie bardzo dobrze :)

 

 

NO to żeby nie było : Marzanna spalona ale mimo że pojechaliśmy nad rzekę to jej nie topiliśmy bo wiatr paskudny był, ciężko szło podpalanie i samo spalanie też - pewnie by tylko śmieć w wodzie został. Mam nadzieję że mimo wszystko zima przegoniona :D

 

d0d796434c6d38ec600c595798b754dd.jpg

 

I to się nazywa przegonienie zimy!! Waniliana, spisaliście się na medal. Wiosna chyba kręci się gdzieś bardzo blisko, bo kicham i gardło mnie boli :lol2:

 

Tomkowa moja pościel też Aisadi!!!

 

:hug: Super jest!

 

Wanilia SUPER Marzanna!!!

 

dlatego ja używam mini tabletek od Ludwika, jak najmniej chemii, a wszystko pięknie umyte :yes: no i płace za 100 szt 30 zeta.

 

Kupiłam wyciskarkę w piątek, ostatecznie padło na panasonica, porządny i ma przystawkę do sorbetów. Nie pytajcie ile kilogramów truskawek Julka przerobiła na lody przez weekend :rotfl:

 

A u mnie Ludwik się nie sprawdził. Ale bierzecie poprawkę na to, że ja mam 15-letni sprzęt :)

Wyciskarka świetna, oby dobrze się sprawowała!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, naszło mnie dziś na szuranie meblami i proszę Was o szczere reakcje :) Oto efekt jeżdżenia z dobytkiem :D

 

zmiana1.jpg

 

zmiana2.jpg

 

Chcę przestawić witrynę z książkami ze ściany tv na ścianę z mapą. Co Wy na to? Zmiany na lepsze, czy na gorsze?

Stolik kawowy bez wątpliwości do wymiany na większy. Więc: jeżeli znacie coś fajnego w cenie dla ubogich, to proszę, dajcie natychmiast znać! :) Najlepszy rozmiar byłby chyba 130x90 cm. Czy przemalowywać nogi lamp na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe można utopić z Marzanną wtedy i dym z kominów przestanie lecieć :yes:

 

Ale faktycznie jest dramat z tym smrodem. Wczoraj wymienialiśmy filtry w reku - na tych z dworu byłą normalnie smoła :(

U nas wszyscy palą, dym z kominów leci, tylko my bez komina :(

 

Fairy Platinum ostatnio w dobrej cenie w Kerfurze były. Nie martw się, nie tu promocja to tam, gdzieś się uda :yes:

 

U nas ten zewnętrzny śmierdzi wędzonką :p

 

Bardziej mi się podoba jak fotel z boku stal a nie obok ale niech się wypowie kto inny ;)

Ja stolik planuję ze skrzyni wojskowej. Jest naprawdę duuuużo rodzajów i wielkości i można też je przemalowywać czy dopracowywać

http://www.twojediy.pl/skrzynia-wojskowa-po-przerobce/

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdecydowanie bardziej podoba się układ fotel/kanapa w ustawieniu 90 stopni. Jak stoją obok siebie to jakoś tak dziwnie. Może wersja pośrednia - fotel plecami skierowany w róg ?

Za Waszą radą kupiłam wyciskarkę. Wprawdzie innej marki (mąż wybrał Huroma) ale ogólnie urządzenia tego typu to rewelacja. Od miesiąca pijemy soki praktycznie codziennie i moim zdaniem nie ma w ogóle porównania z sokami z tradycyjnej sokowirówki. Sok da się wycisnąć praktycznie ze wszystkiego. Pycha. Gorąco wszystkim polecam.

 

Mam do Ciebie pytanie odnośnie wieszaka na ręczniki w łazience. Pisałaś mi, ze to Tiger. Nie pamiętam tylko czy model bold czy nomad (a przeszukanie forum w poszukiwaniu tej informacji mnie przerasta) Mogłabyś mi cyknąć zbliżenie - choćby telefonem?

I gdzie Wy dziewczyny kupujecie te dziergane pufy? Tylko błagam nie piszcie, że w zeszłym roku w Biedrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...