Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas ten zewnętrzny śmierdzi wędzonką :p

 

O dymieniu z kominów :)

Ostatnio Piotr Batura u siebie na facebooku wstawił link do pokazu zorganizowanego w Skale przez Społeczność „Rybnik bez dymu”. Warto zobaczyć czym różni się dobre palenie nawet w byle jakiej kozie, od złego zatruwającego atmosferę

http://www.dziennikpolski24.pl/region/region-podkrakowski/a/ucza-zamieniac-dym-w-cieplo,9470608/

http://czysteogrzewanie.pl/ też warto poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie co drugi dom ma pompę ciepła, a co drugi gaz z dużych butli i solary. Dymek jedynie z kominków, zawsze wiadomo kto jakim drewnem pali, zapach po okolicy się niesie.:D Mimo, że to mała mieścina to mamy zgraną społeczność. Jest zabytkowy kościółek w którym odbywają się koncerty, wystawy. Robimy wspólnie ogniska, zawody sportowe, zajęcia dla dzieciaków. Niechby tylko ktoś próbował zakopcić, to ma nasze stowarzyszenie dbające o ekologię na karku:lol2:.

Tomkowa -chyba ładniej w pierwszym ustawieniu. A próbowałaś z fotelem "po skosie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia :o:o:o w szoku normalnie jestem, jakbyś opisywała jakieś miasteczko w Dani czy Skandynawii. kosmos normalnie :lol2:

 

u mnie też filtr właśnie piszczy obejrzę go dzisiaj. Wiatr u mnie wieje od strony lasu i pół. sąsiad pali w piecu drewnem owocowym, ale wiatr od jego strony nie wieje w strone naszego domu. Sąsiedzi z naprzeciwka nie mam pojęcia czym palą, bo ich dymu nigdy nie poczułam. ufff ale po to się na wieś wyprowadziłam. Wcześniej mieszkałam na osiedlu domków, i tam każdy śmieciami palił, na całym osiedlu smog gęsty jak smoła się unosił. Tylko u nas był gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi się podoba jak fotel z boku stal a nie obok ale niech się wypowie kto inny ;)

 

mi ustawienie z fotelem z boku (w sensie pod kątem do kanapy, a nie tak przytulony do niej) wydaje się lepsze :)

fajnie u Ciebie Tomkowa! Bardzo pozytywny się wydaje ten salon, pewnie przez te ciepłe kolory idealnie zgrane z obrazem ;)

 

Mnie zdecydowanie bardziej podoba się układ fotel/kanapa w ustawieniu 90 stopni. Jak stoją obok siebie to jakoś tak dziwnie. Może wersja pośrednia - fotel plecami skierowany w róg ?

 

Zdecydowanie lepiej wygląda z fotelem w układzie pod kątem 90o

 

Poprzednia wersja lepsza

 

Tomkowa -chyba ładniej w pierwszym ustawieniu. A próbowałaś z fotelem "po skosie"?

 

Mnie bardziej podoba się wersja z szarym fotelem, mniej z pufkami i stolkami ceramicznymi.

 

Kochane jesteście!! :hug: Jednym głosem stwierdziłyście, że wcześniej było lepiej :yes: Ale, wykorzystując radę Sylwii i Migotki ustawiłam fotel pod kątem i.. same oceńcie ;)

 

zmiana4.jpg

 

I, uwaga!: regał z książkami wyjechał na ścianę z pianinem :wave: Cieszę się z tego, jak wariatka, ale musiałam sprężyć się maksymalnie, żeby swojego przekonać do tego pracochłonnego przedsięwzięcia :D I się udało!! :D

Bałagan jest dosyć intensywny, więc fotki trochę później ;)

Jutro, jak dam radę, przemalowuję nogi lamp :p

No i dumam nad galerią na ścianie tv, bo wymaga gruntownej przemiany :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Waszą radą kupiłam wyciskarkę. Wprawdzie innej marki (mąż wybrał Huroma) ale ogólnie urządzenia tego typu to rewelacja. Od miesiąca pijemy soki praktycznie codziennie i moim zdaniem nie ma w ogóle porównania z sokami z tradycyjnej sokowirówki. Sok da się wycisnąć praktycznie ze wszystkiego. Pycha. Gorąco wszystkim polecam.

 

Migotko, gratuluję zakupu, bo masz towar naprawdę najlepszej jakości! Super! To Hurom wymyślił wyciskarkę wolnoobrotową i ich sprzęt to mercedes wśród wyciskarek :) Masz powody do zadowolenia :yes:

 

Mam do Ciebie pytanie odnośnie wieszaka na ręczniki w łazience. Pisałaś mi, ze to Tiger. Nie pamiętam tylko czy model bold czy nomad (a przeszukanie forum w poszukiwaniu tej informacji mnie przerasta) Mogłabyś mi cyknąć zbliżenie - choćby telefonem?

I gdzie Wy dziewczyny kupujecie te dziergane pufy? Tylko błagam nie piszcie, że w zeszłym roku w Biedrze....

 

Mam Tiger bold :) Zasmucę Cię, ale moje pufy są właśnie z wymienionego przez Ciebie sklepu ;) Podobno szybko się ubijają i flaczeją, ale u mnie jakoś mają się dobrze ;)

Fotki:

 

wieszak.jpg

 

P1150011.jpg

 

 

wieszak.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti, gdzie Ty się podziewasz?? :hug: Odwzajemniam pozdrowienia i zapytuję jak Twoja dekoracja stołu?? Poczyniłaś coś?

 

moja dekoracja stołu, że tak powiem....... hm... jeszcze w niebycie, ale poczyniłam jajkowy wianek wejściowy :D

 

I, uwaga!: regał z książkami wyjechał na ścianę z pianinem :wave: Cieszę się z tego, jak wariatka, ale musiałam sprężyć się maksymalnie, żeby swojego przekonać do tego pracochłonnego przedsięwzięcia :D I się udało!! :D

 

Jutro, jak dam radę, przemalowuję nogi lamp :p

No i dumam nad galerią na ścianie tv, bo wymaga gruntownej przemiany :yes:

 

no kochana, nosi cię :yes:

ciekawa jestem co wymyśliłaś :lol2:

zaś galeria, tylko nowa???? :o

 

co do fotela, to i tak i tak dobrze, ale mnie się podobał zegar, a teraz go nie ma :sick:

z nogami czarnymi może być fajnie, ale będą bardziej agresywne... masz tego świadomość, nie? ;)

a zresztą.... na pewno będzie super!

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa! Witam się u Ciebie i gratuluję wnętrz! Czasem podczytuję, ale czasu brak :bash:

Mam pytanie, jeżeli można, jakie są wymiary wyżej wspomnianych puf, bo potrzebuję czegoś do dzieci na teraz do pokoju, co mogłoby się później przydać w nowych pokojach w domku ;) Będę wdzięczna za info w wolnej chwili

Gocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dekoracja stołu, że tak powiem....... hm... jeszcze w niebycie, ale poczyniłam jajkowy wianek wejściowy :D

 

Od razu pobiegłam zobaczyć i jak zwykle ślicznie :yes:

 

no kochana, nosi cię :yes:

ciekawa jestem co wymyśliłaś :lol2:

zaś galeria, tylko nowa???? :o

 

co do fotela, to i tak i tak dobrze, ale mnie się podobał zegar, a teraz go nie ma :sick:

z nogami czarnymi może być fajnie, ale będą bardziej agresywne... masz tego świadomość, nie? ;)

a zresztą.... na pewno będzie super!

 

:hug:

 

Zegar będzie, mam nadzieję, że się zmieści w galerii ;) Tak, planuję nową, bo ta już od dłuższego czasu drażniła mnie swoim "rozdrobnieniem", a ostatnio zyskałam nową motywację, więc czas najwyższy ją zmienić :) To będzie tylko kilka dużych obrazów plus zegar, jeżeli wejdzie ;)

A lampy wiem, że będą bardziej "wyraziste" (agresywne?), ale chyba o to mi chodzi ;) Myślałam nawet o czarnych abażurach :D

 

Tomkowa! Witam się u Ciebie i gratuluję wnętrz! Czasem podczytuję, ale czasu brak :bash:

Mam pytanie, jeżeli można, jakie są wymiary wyżej wspomnianych puf, bo potrzebuję czegoś do dzieci na teraz do pokoju, co mogłoby się później przydać w nowych pokojach w domku ;) Będę wdzięczna za info w wolnej chwili

Gocha

 

Cześć Gocha! Witam Cię ciepło i dziękuję za miłe słowa :) Pufy mają średnicę 53 cm i wysokość 30 cm. A w ogóle mam z nimi teraz problem, bo nie mam ich gdzie zdeponować ;) Nigdzie mi nie pasują ;) Masz jakąś dobrą "metę" na te pufki? Moje są biedrzaste i jak patrzę na ceny internetowe oraz w innych sklepach, to włos mi się z lekka jeży ;)

 

no i gdzie te zdjecia nowego pomyslu ?

zes wymyslila z fotelem , dobrze ze sie wszystkie dziewczyny na Ciebie zucily :yes:

 

Maniu, ten bałagan nie nadaje się do uwieczniania :lol2: Pewnie macie wychuchane domki na Święta, a ja, szalona, urządziłam sobie małe manewry i dojść do ładu nie mogę.

Z fotelem to była akcja na jeden film :lol2: A na dziewczyny zawsze można liczyć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...