Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko, no właśnie, kształt ma super :yes: Ja myślałam o środku czarnym, a Iman na bokach i tyle, proponujesz odwrotnie? Wtedy, robiąc tak, jak piszesz, pięknie na Imanie odcinałyby się te elementy drewniane, ale obawiam się o szybkie zabrudzenie siedziska i oparcia, gdyby były biało-czarne ;) Boki i tył tak się nie brudzą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boki i tyl Iman, srodek czarny :yes:

Nie dlatego ze byloby za duzo (dla mnie tak, dla Ciebie nie :lol2: bo lubisz pstrokato) ale dlatego ze Iman lubi lapac kazdy paproch.

Moje dwa krzeselka owszem maja na sidziskach ale ich nie uzywam do siedzenia :no:

Krzeselka stoja jako dekoracja i ciesza oko , jednak polozyc cos na to - zaraz paprochy. Czarne nie prawdziwy aksamit wiec latwo sie czepia a do jasnego tez sie czepia wiec wieczne odkurzane. Siasc i siedziec tylkiem - bylaby masakra. No i ciezko uprac bo nie wolno zbytnio. Dawaj na boki, a jak zostanie kawalek uszyj poduszke dekoracyjna i walnij na czarne.

Bierz fotel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel super. Mam nadzieję, że kupiony:popcorn:

Mmikka, jak będziesz kupowała lustra w Obi to niech Ci sprawdzą czy całe. U mnie jedna paczka walnięta i do wymiany. Na drugi dzień dzwonią z Obi z informację, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie:wtf: Jaka reklamacja, ja ich nawet nie odebrałam tylko zapłaciłam. "A czy Pani zależy? Jak tak to będą w drugiej połowie czerwca":mad:Myślałam, że mnie szlag trafi. Czy zależy?, pewnie, że tak, po to przyjechałam. Więc uzbrój się w cierpliwość i nie daj się spławić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że fotel kupiłaś, będzie kolejna metamorfoza :)

Sylwia, w Obi nie było z kim rozmawiać, chłopak wykladajacy towar, powiedział że jest tylko to co na regale i nawet jak kogoś ze stoiska poprosi , to powie mi to samo. Jedne opakowanie też było na półce trzasniete. Znalazłam na stronie producenta z kim współpracują i jest sklep z sąsiedniego miasteczka , jutro tam zadzwonię i zapytam o te lustra. Wczoraj ramę chcieliśmy powiesić na ścianie i okazało się, ze jest wypaczona. Jeden róg z 10 cm odstaje od sciany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramę owiń wilgotnym materiałem. Połóż na idealnie płaskim miejscu bez dostępu słońca. Niech poleży ze 2-3 doby, potem powinna już być lekko elestyczna i dać się naprostowywać. dbaj by materiał był leciutko wilgotny. Niech paruje i nawilża ramę. W sumie im cieplej tym lepiej, ale nie może wyschnąć. Trzeba położyć deski na ramie i przycisnąć. Nacisk zwiększa się powoli z wyczuciem, bo inaczej może trzasnąć. Pamiętaj o nawilżaniu aż do czasu, gdy rama będzie leżała równo, dotknie cała powierzchnią podłoża. Wtedy zwiększ jeszcze nacisk i zostaw do skutku. Nie wiem ile to potrwa. Robiłam takie coś z dechą grubości 3 cm. Wystarczyło latem 2 miesiące na całą operację. Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że fotel kupiłaś, będzie kolejna metamorfoza :)

Sylwia, w Obi nie było z kim rozmawiać, chłopak wykladajacy towar, powiedział że jest tylko to co na regale i nawet jak kogoś ze stoiska poprosi , to powie mi to samo. Jedne opakowanie też było na półce trzasniete. Znalazłam na stronie producenta z kim współpracują i jest sklep z sąsiedniego miasteczka , jutro tam zadzwonię i zapytam o te lustra. Wczoraj ramę chcieliśmy powiesić na ścianie i okazało się, ze jest wypaczona. Jeden róg z 10 cm odstaje od sciany :(

 

No to wprowadził Cię w błąd. Musisz iść do stanowiska z art. łazienkowymi i zamówić lustra. Najlepiej jeśli masz spisany nr produktu lub wydrukowaną stronę z art. np. 30x30

https://www.obi.pl/decom/product/Dubiel_Vitrum_Fliza_lustrzana_fazowana_kwadratowa_30_cm_x_30_cm_6_sztuk/1083278

i muszą przyjąć zamówienie. Robisz wpłatę zaliczki i czekasz. Czas oczekiwania od 2 do 3 tygodni. Przyjdzie SMS kiedy towar będzie do odbioru.

Przykro mi ramą, ale może się jakoś da naprostować. Musisz pogrzebać w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka, z lustrami dokładnie tak zrób, jak pisze Sylwia :yes: Ja akurat potrzebowałam tylko dwie paczki i obdzwoniłam wszystkie najbliższe Obi i udało się znaleźć taki, w którym te dwie paczki były na stanie. Nie wytrzymałabym czekać tyle tygodni ;) A przygodę z odbiorem odłożonych dla mnie lusterek opisywałam wcześniej :D

Pestce się udało grubą deskę naprostować, a mnie ramy niestety nie :( Wypaczyła się od stania na podwórku oparta o ścianę. Dzień leżała w wodzie, aż całkiem namiękła, a potem na płaskim ją ułożyłam, obciążyłam maksymalnie i stała tak kilka tygodni na słońcu. Niestety nie udało się. Dodatkowo tam, gdzie coś na niej leżało, a rama była mokra, wdała się pleśń, bo spod obciążenia woda nie mogła odparować. Ale jestem dobrej myśli, że Tobie się uda :)

 

Metamorfoza fotela nie tak prędko bo kolejka jest taka: najpierw roleta do kuchni, potem osłony grzejników, potem szycie zasłon do jadalni i dopiero fotel ;)

Aha: i jeszcze granitowe deski do krojenia do kuchni :D Ręce pełne roboty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko! :hug::hug:

 

Jak by co, to tkanina w paski to ikeowska Sofia z warstwą plastiku ;) Spisuje się znakomicie! Jest sztywna, wiatr nią nie targa (z ubiegłorocznymi drzewiastymi zasłonkami wiatr robił, co chciał ;) ) i pięknie się prezentuje związana, jak i powieszona swobodnie :) Bardzo polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady jak wyprostować ramę:hug:

Z lustrerkami chyba się wstrzymam do czasu wyprostowania. Nad krzywizną nie rozpaczam, bo podoba mi się także pusta oparta o scianę :)

Aniu, ta tkanina jako obrus na stół w ogrodzie ( pod swierkiem bez zadaszenia- malo pada tam deszcz) chyba byłaby ok.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, może za mocno namoczyłaś. Ja robilam drobnymi krokami. Eksperymentowałam wiedząc jak drukarze przygotowując papier do robienia znaków wodnych i tłoczeń. Udało się, ale to sposób wymagający delikatnego podejścia.

 

Czekam z dużą ciekawością na fotel :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...