Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Jestem Wam winna jeszcze fotkę mojego dzieła ;) Zrobiłam go na rękach i jestem z niego mega dumna :wiggle: I nie mogę się nim nacieszyć :D Mój wełniany pled:

 

[ATTACH=CONFIG]364394[/ATTACH]

Ściskam serdecznie!!

 

Aniu :jawdrop::jawdrop::jawdrop: czy w Twoim słowniku istnieje słowo "niemożliwe"???

Jesteś niesamowita :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, no tak się zastanawiałam, czy ruszyliście z dachem:)

super, w końcu będziecie mieli za sobą, a co nie mniej ważne, oszczędności na ogrzewaniu :wiggle:

 

Dziewczyny straszą, że w tym roku zima będzie mroźna, więc jeśli się sprawdzi, tym bardziej będziesz szczęśliwa, że dach zrobiony:yes:

kiedy mają skończyć?

 

pled super, piękna robota i piękny kolor, pewnie będzie cieplutki, z tym gigantycznym splotem wyglada jak w domku dla lalek, przypomniał mi bajkę o misiu Uszatku, bo tam zwierzątka miały sweterki mniej więcej w takiej samej proporcji splotu do figurki :)

Jak sobie jeszcze pomyślę, że Ty to na rękach :jawdrop:, tak równo :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pusiu :hug:

 

 

 

Remont się już zaczął, na razie opustoszone są pokoje dzieci, a moja sypialnia przypomina okopy wojenne :lol2: Większe meble z pozostałych pokoi tam wylądowały i przeciskam się pomiędzy nimi, żeby dotrzeć do łóżka ;) Mój aktywny udział sprowadził się do uprzątnięcia, czyli spakowania wszystkiego i wyniesienia albo na parter, albo do sypialni :) Najgorsze jeszcze przede mną, czyli ogołocenie sypialni ;) Bałagan jest wszędzie :eek:

 

Dziękuję za kciuki! :hug:

 

Jestem Wam winna jeszcze fotkę mojego dzieła ;) Zrobiłam go na rękach i jestem z niego mega dumna :wiggle: I nie mogę się nim nacieszyć :D Mój wełniany pled:

 

[ATTACH=CONFIG]364394[/ATTACH]

 

Ściskam serdecznie!!

 

Boski!!! ja też taki chcę. Opowiadaj co i jak bo muszę mieć taki jako kapę na łóżko w sypialni. Zawsze chciałam taki dziergany ale ze zwykłej wełny bo nie wiedziałam że jest taka.

 

Trzymam kciuki za jak najmniej kłopotliwe i jak najszybsze zakończenie remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :jawdrop::jawdrop::jawdrop: czy w Twoim słowniku istnieje słowo "niemożliwe"???

Jesteś niesamowita :jawdrop:

 

Pusia, dziękuję bardzo :D :hug:

 

Wyszedł świetnie :yes:

Pisz jakiej jest wielkości i ile zużyłaś wełny

 

Dziękuję :hug: Ma wymiar 120-130x180 cm i zużyłam na niego 4 kg wełny :D

 

Ja :jawdrop:

 

Zrobi niech i mnie taki koc, zapraszam ją na tartę :yes:

 

Tarta wygląda pysznie!! :)

 

Boski!!! ja też taki chcę. Opowiadaj co i jak bo muszę mieć taki jako kapę na łóżko w sypialni. Zawsze chciałam taki dziergany ale ze zwykłej wełny bo nie wiedziałam że jest taka.

 

Trzymam kciuki za jak najmniej kłopotliwe i jak najszybsze zakończenie remontu

 

Dziękuję Doriko, na łóżku rzeczywiście prezentuje się wspaniale :yes: Zaraz będę robić drugi, bo za dużo chętnych w domu na niego. Córka już go zaklepała do swojego pokoju. Muszę zrobić kolejny dla siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę fotorelacje wraz z instruktarzem :p

 

Nie nagrywałam filmiku i nie robiłam dokumentacji zdjęciowej ;) Może przy następnym o tym pomyślę :) Wygląda to mniej-więcej tak i na tym kanale znajdziesz wiele fajnych tutoriali:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vOpqf0fd210

 

Na filmiku dziewczyna robi tak, że oczka wychodzą jej "skręcone", a ja robiłam tak, aby wyszły proste ;) Wystarczy z drugiej strony prowadzić wełnę i inaczej nakładać oczko na rękę. Jeżeli umiesz robić na drutach, to będzie to dla Ciebie bardzo łatwe :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa jesteś niesamowita !!! :) dziewczyno kiedy Ty to robisz ? i skąd masz tyle cierpliwości ?

pled jest rewelacyjny :) będę się nim zachwycać u Ciebie, bo u siebie nigdy takiego nie będę miała ze względów na koty (pomijając ważny fakt - brak umiejętności :) :p

 

a na taras już nie mogę patrzeć :( jest tak pięknie, że aż mnie dusi w żołądku, bo u nas na razie żadnych widoków, by się coś w tym temacie ruszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Kochana :hug:

Wiedziałam, że u Ciebie zobaczę coś cudownego :wiggle: Nie dam rady nadrobić wszystkiego, ale pled zachwyca - splotem i kolorem. Jest PRZEŚLICZNY, a Ty jesteś niesamowita. Musisz koniecznie zdradzić "przepis" :D. To wełna czesankowa? Taka do filcowania?

Doczytałam też, że ruszyły prace na dachu - super! Trzymam kciuki by było sprawnie, dokładnie i tak jak sobie wymarzyłaś :).

Skacząc po stronkach trafiłam na zdjęcia tarasu... WOW!!!!! Jaki Ty masz "katalogowy" taras. Myślałam, że to inspiracja, a to Twoje królestwo - bajeczne! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście!! :hug: :hug: :hug:

Wpadam na sekundę i wybaczcie za "hurtową" odpowiedź. Bardzo, bardzo się cieszę, że pled Wam się podoba. Jak tylko będę miała miejsce gdzie wygodnie usiąść (bo w tej chwili wszędzie mam bałagan, wszystko z góry wylądowało na dole i ciągle się o coś potykam i ciągle czegoś szukam), to przy robieniu drugiego koca popstrykam więcej fotek i może wyjdzie z tego jakaś "instrukcja" ;) Chociaż na YT jest bardzo dużo filmików pokazujących różne techniki robienia na rękach.

Dziękuję za kciuki!!!! Remont trwa, a ja modlę się o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zaglądam codziennie, ale jakoś nie mam ostatnio weny do pisania jednak pled zmusił mnie do napisania:D

Dalej zbieram szczękę z podłogi jest absolutnie doskonały. Brawo!!

Ja swój kupiłam na starociach :cool:

Mogę się jedynie pochwalić własnoręcznie zrobionym dywanikiem ze sznurka takiego jak wyżej koleżanka prezentuje :)

Udanego , szybkiego remontu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas o tym myślałam. Odkąd pokazałaś pled i zaczęłaś szukać wełny czesankowej :) Nie wiem czy to akurat dobry pomysł – wełna alpaki.

Wiedziałam, że jest na forum dziewczyna, która ma alpaki i nie mogłam sobie przypomnieć :) nicka – Arctica.

http://zkolowrotkiemwsrodzwierzat.blog.pl/

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...