Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Człowiek ciężko pracuje, nie śpi, a tu proszę :rotfl:

 

pewnie przykleila sie z ta tasma do sciany :rotfl:

 

Te taśmy są naprawdę mocne, mało brakowało :lol2: Włosy mi się zaplątały w rzepy :rotfl:

 

No wiesz, nawdychała się 70% LEKO, więc wszystko możliwe :rotfl:

 

Miałam nawet pomysł, żeby wyżymać te waciki, ale to strasznie szybko paruje :rotfl:

 

Trzeba będzie razem z tynkiem zerwać :p

U mnie wszystko w płytach gipsowych :lol2:

 

widzę żę przyciąga mnie zawsze do wątków z nutką alkoholu w tle

:rotfl::

 

Nutki też wiszą w ramce na ścianie :lol2: Z moim ukochanym motywem z Braveheart :)

witam się i ja :)

Witam się :bye:. To chyba najbardziej "galopujący wątek" na forum :). Tomkowa bardzo ładne mieszkanie. Łazienki ekstra. Wpadły mi w oko Twoje płytki na gebericie w górnej łazience i nie wiem czy jeśli nie masz nic przeciwko nie wykorzystałabym ich w moim domu :)

 

Witajcie slonko i Inka :hug: Inka, nie mam nic przeciwko :lol2: Nowi goście, to coś na stół postawić trzeba, proszę się częstować. Dziś też owoce :lol2:

 

wiśnie.jpg

Tomkowa, zakupilam se taki wielki sloj z nalewakiem, poj.,7l...myslisz ze na pol wieczoru nam wystarczy? :lol2:

getfile.ashx?id=54109&Width=150&Height=300

 

Śliczny, na szczęście można go uzupełniać :lol2:

 

Tomkowa się nie pogniewa że my tu u niej taką libację se robimy ? :D

 

Tomkowa chyba nic nie zrobi,jak przyklejona do tej ściany wisi :rotfl:

 

Za wsparcie jestem dozgonnie wdzięczna :rotfl:

 

No i??? Jaki efekt???

 

Taki! :D

 

galeria1.jpg

 

Od tego Leko wyszło jeszcze inaczej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurcze może być ciężko. no nic zaczne pić o 15 bo w pracy nie mogę :lol2: ale ślina w ustach urosła hahahaha

Tomkowa się nie pogniewa że my tu u niej taką libację se robimy ? :D

 

Tomkowa chyba nic nie zrobi,jak przyklejona do tej ściany wisi :rotfl:

 

Z ust mi to wyjęłaś :yes:

 

o kurrrna :lol2::lol2::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, depresja?? W takim pięknym, dużym salonie?? Niemożliwe. Mój ma szerokość tylko 4 metry, to dopiero depresji można dostać :lol2:

Pufy są z Biedronki!!! :wiggle:

Ja tez mam 4 m :D

a macie u siebie Towarotekę? to taki outlet Biedronki - teraz są tam te pufy właśnie :)

u mnie nie ma czegoś takiego :-(

o w morde ale czad!

 

pierwsza fotka i ostatnia mi sie bardziej podoba od tej drugiej, bo mam wrazenie ze aparat lekko przechylilas i wyglada jakby obrazy pochylone byly :D

 

no ale klasa! całkiem inna ściana :wiggle:

 

ooooo zgadzam się, jest super :-) Musze chyba u siebie cos pozmieniać :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o Towarotece :o U nas na prowincji nie ma :no:

...

....

u mnie nie ma czegoś takiego :-(

...

niemożliwe!! że coś jest u mnie w mieścinie a nie ma tego w Wawce :D

 

...

Taki! :D

...

Nie wiem, czy nie za dużo tego jest, ale na myśl o poprawianiu dostaję zawrotów głowy :lol2:

...

wyszło ciekawie :)

na pewno nie jest za dużo - jakby było mniej to ciągle tv byłby najbardziej widoczny, a przecież chciałaś go schować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda czadowo :wave:

 

o w morde ale czad!

 

pierwsza fotka i ostatnia mi sie bardziej podoba od tej drugiej, bo mam wrazenie ze aparat lekko przechylilas i wyglada jakby obrazy pochylone byly :D

 

no ale klasa! calkiem inna sciana :wiggle:

 

ooooo zgadzam się, jest super :-) Musze chyba u siebie cos pozmieniać :sick:

 

wyszło ciekawie :)

na pewno nie jest za dużo - jakby było mniej to ciągle tv byłby najbardziej widoczny, a przecież chciałaś go schować :)

 

No teraz po pracy, z piwkiem w dłoni, to ja se mogę popodziwiać w tym wątku na luziku, bez ślinotoku itp.

 

Pięknie to wyszło, tak równiutko, super :yes:

 

Tomkowa, wyszło super:)))

 

to, co kolejne do aranżacji?:) czy najpierw po kieliszeczku:P?

 

Ściana wygląda super, to była owocna noc :p Nie ukrywam jednak że trochę mi brakuje koloru , taka moja koloropotrzeba ;) Po prawej masz super żółte i pomarańczowe dodatki, po lewej trochę mi ciemno. I ze świeczki też bym zrezygnowała

 

Bardzo się cieszę, że Wam się podoba :D Waniliana, w tych lusterkach odbijają się kolory ze ściany naprzeciwko ;) Świecę zdjęłam, ale czegoś mi tam brakuje :)

Moje Drogie, z tej okazji do słoików od Mmeliski przynoszę miodu pysznego :D

 

półtorak.jpg

 

A co następne do aranżacji?? :confused: Do zrobienia jest sypialnia, ale ją (dzięki gościnie Marty) mniej więcej wiem jak zrobić ;) Jutro mam plan poprzestawiać meble tak, aby przekonać się, czy koniecznie likwidować zabudowę pod oknami :) No i jeszcze moja biedna jadalnia. Ale tu już potrzeba odwagi i, przede wszystkim, umiejętności malowania mebli :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmeliska, ja dostaję strasznego lenia, jak patrzę na te meble :lol2: Na samą myśl o ich wynoszeniu, całym bałaganie stwierdzam, że brąz nie jest zły :rotfl: A mnie dać spray do ręki to wymaluję wszystko dokoła :) Ostatnio kupiłam czarny i pomalowałam: 4 gąsiory, 3 doniczki, 3 wazony :lol2: Jak się przyjrzysz ostatniej fotce, to wazon jest na stoliku, a jeden z gąsiorów pod zegarem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...