Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prześliczne lampy, fajny efekt daje to złoto w środku i nie widać krzywych ścian ;)

 

Wow! Jaki swietny efekt lamp przy wlaczeniu wieczornym!

Gdzie kupione i czemu takie drogie?

 

Super te lampy :eek:

 

A lampy faktycznie śliczne.

 

Dziękuję Kochane, a już się martwiłam, że wcale na nie nie zerkniecie:cool: Trafiłam na nie w bydgoskim Tikeju :) Były też dwa śliczne chińskie stołki zielono-łososiowo-fioletowe. Pomyślałam, że nigdzie mi ta kolorystyka nie pasuje i nie wzięłam. A teraz w brodę sobie pluję, bo jeden pięknie na tarasie by się komponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. i tym oto sposobem rozpoczelam nowa piekna strone :D

No to dzisiaj mozemy pic..jest okazja :lol2:

 

O, rzeczywiście i to jeszcze postem o historycznym numerze 1981 :lol2:

 

Piłyscie kiedyś wódeczkę z baniek takich do stawiania z ogniem na plecach?

 

Chodzi o picie podpalonego trunku, czy o to, że trzeba za każdym razem wypijać do dna, bo odstawić je można jedynie do góry dnem? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpalony trunek pilam.. a jakis czas temu kupilam mojemu ojczulkowi w prezencie 4mini karafki a na nie nalozone tak jakby kieliszki, z tym ze spod tych kieliszkow to taki stozek z zaokragleniem..wiec po wypiciu zawartosci trzeba ten kieliszek do swojej karafki "wsadzac"

 

 

Aniu, zebys Ty widziala, to co ja widzialam ostatnio w tutejszych sklepach! szczegolnie w jednym...retyy same cudenka, a i ceny nie duze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy sąświetne i wcale nie jestem pewna, czy powinnaś im zmienić kolor.

 

Bańki jako kulawki, czyli za każdym razem do dna:yes: Piliśmy tak podczas studiów na wykopaliskach i jednego roku przypłaciłam to lądowaniem w ognisku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pokażę Wam nowy nabytek do sypialni :p Jak wiadomo, śnię o jej remoncie ;) Tymczasem trafiła mi się okazja zakupu fajnych lamp na stoliki nocne. Pewnie im docelowo okleję abażury na biało (nie wymienię, bo te mają piękne złote wnętrza), ale póki co, stoją takie, jakie są, a ja włączam je i wyłączam i wyobrażam sobie, że ściany są już równe i jasne :D

 

 

[ATTACH=CONFIG]329267[/ATTACH]

 

Jakie nastrojowe światło! I faktycznie, środki mają piękny kolor! I poduszki jakie rogate ;) :wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zebys Ty widziala, to co ja widzialam ostatnio w tutejszych sklepach! szczegolnie w jednym...retyy same cudenka, a i ceny nie duze :)

 

Fotki robiłaś?? Opowiadaj, co kupiłaś :D

 

Lampy sąświetne i wcale nie jestem pewna, czy powinnaś im zmienić kolor.

 

Bańki jako kulawki, czyli za każdym razem do dna:yes: Piliśmy tak podczas studiów na wykopaliskach i jednego roku przypłaciłam to lądowaniem w ognisku:D

 

Myślałam o zmianie tkaniny zewnętrznej, bo ta jest trochę zbyt błyszcząca ;)

Z tymi kulawkami to zupełnie jak biesiadowanie z góralami ;) Wszyscy piją z jednego kieliszka i nie da rady nie dopijać :D

Jakie nastrojowe światło! I faktycznie, środki mają piękny kolor! I poduszki jakie rogate ;) :wiggle::wiggle::wiggle:

 

Witaj lw! Pamiętam, jak kiedyś, chyba u Ciebie, wyczytałam, że poduszki najpiękniej układają się, gdy mają wypełnienie z pierza ;) Od tamtego czasu mam wyłącznie takie i rzeczywiście można je świetnie układać. A te rogi, to podobno specjaliści od wnętrz wyśmiewają, bo nigdy poduszka tak się naturalnie nie układa ;) Ale ja tak lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nie urywa, ale mam granicę, po której wysiadam, bo nie mam woreczka żółciowego :(

Piłyscie kiedyś wódeczkę z baniek takich do stawiania z ogniem na plecach?

seriioo to ma jakies znaczenie ?? bo ja nie mam a jakos chyba nic sie od tego czasu nie zmienia w tolerancji :-)

Ja należę (należała bo dawno nie piłam) do tych niematerialnych. Picie było przygnębiające bo wszyscy już mocno pijani a ja nadal trzeźwa (albo bardziej od innych) więc ogólnie nie przepadam za piciem

noooo...zawsze jakos u mnie podobnie wychodziło :-)

 

 

Witaj lw! Pamiętam, jak kiedyś, chyba u Ciebie, wyczytałam, że poduszki najpiękniej układają się, gdy mają wypełnienie z pierza ;) Od tamtego czasu mam wyłącznie takie i rzeczywiście można je świetnie układać. A te rogi, to podobno specjaliści od wnętrz wyśmiewają, bo nigdy poduszka tak się naturalnie nie układa ;) Ale ja tak lubię :)

 

a macie może jakies sprawdzone poduchy nie pierzane ktore sie tak fajnie układają ?? moj P. jest alergikiem i pierza w domu nie ma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochane, a już się martwiłam, że wcale na nie nie zerkniecie:cool:

 

Ależ zerkamy na wszystkie zamieszczone cudeńka, tylko .... między jednym łyczkiem a drugim, oferujesz tu różne pyszności to i rozmowa odbywa się jak przy imprezowym stole :yes:

 

A moją ostatnią miłością jest granat i żółty :D

 

Uwielbiam bukiety kwiatowe w tym zestawieniu kolorystycznym :yes:

 

 

 

przypłaciłam to lądowaniem w ognisku:D

 

Płonąca Pestka?? To teraz wiem dlaczego tak rozumiesz naszego podpalonego Ramzesa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...