Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy jezeli wklady sa cienkie to wtedy najlepiej jest wlozyc 2szt do poszewki... i "zbic" je naciskajac po brzegach do srodka :rolleyes:

 

Tak, dwie sztuki w poszewce, która jest trochę mniejsza od wielkości wkładu :) Czyli jak wkład ma 50x50, to ja szyję 45x45 cm ;) Wtedy poducha jest super wypchana i ładnie się ją formuje :) Niestety żadnej niepierzastej nie udało mi się nigdy ułożyć w rożki :D

 

Dzięki, musze posprawdzac czy działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór zostawiam juz/ bo ni ewiem czy wieczorem wpadnę/ piwniczkę z tradycyjnym gruzińskim winem, wytwarzanym zgodnie z tradycyjnymi metodami w glinianych beczkach, zakopanych w ziemi :-) do wyboru dla kazdego coś dobrego :-)

a01ff7564327a305913a1d8b53867115.jpg

 

Taka piwniczka to nasze marzenie :D Jak tylko trafię szóstkę, to taką sobie urządzę, w dworkowych piwnicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, słuchajcie, przysłali mi płyn Dawn, którego cudowność potwierdziła Mania :) Zaraz się biorę za testowanie, bo specjalnie od dwóch tygodni nie sprzątałam :lol2: Zacieki od wody i mydła mam piękne, więc niebawem zdam relację :)

 

To ja czekam na relację bo na razie funduszy na zmiękczacz wody brak i będę szukała jakiegoś super specyfiku do łazienek;)

 

P.S. Pan fachowiec działa już u mnie w łazienkach :wiggle: Na razie przygotowuje wszystko, a od poniedziałku będą już kładzione płytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwniczka boska, a zawartość pewnie jeszcze lepsza.

 

U nas w ogrodzie od pewnego czasu czeka na wymurowanie piwniczki dół :yes: Ale taka piękna nie będzie :no:

 

Dziś trafiliśmy do czeskiej knajpki w W-wie na zapleczu Domów Towarowych Centrum na Chmielnej (http://ceska.pl/). Piwo TERAZ ČESKÁ palce lizać – 2 różne piwa ciemne i jasne w jednym kuflu. Jedzenie też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, koniecznie spróbuj ciasta Marlenka, jeżeli mają :) To najlepsze ciasto na świecie :D

 

Zmieszałam Dawn Ultra, pół na pół z ciepłym octem i ruszyłam na łazienki :D Konstystencja zupełnie inna od tej, którą miałam z Fairy, jest gęstsza, bardziej kleista i super się rozprowadza. No i fotki, same oceńcie, czy jest różnica ;) Po myciu zdjęcia są bez lampy, bo nie dało się zrobić inaczej. Błysk był oślepiający :lol2:

 

P1130433.jpg

 

P1130459.jpg

 

 

P1130436.jpg

 

P1130463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po wypaćkaniu miksturą spłukało się łatwo? Wycierałaś do sucha?

 

Spłukuje się łatwo, ale robi się sporo piany. Ja spłukuję jednocześnie myjąc myjką. Te akurat wycierałam, żeby szybko fotki zrobić, ale w górnej nie i po wyschnięcie nie ma śladu zacieków :)

 

 

super :jawdrop:

 

a ten fairy był dużo gorszy?

 

Trochę gorszy ;) Z Dawn na szybie nie ma ani jednego śladu po popsikaniu, roztarciu i spłukaniu, a przy fairy trzeba było dosyć solidnie szorować i zostawały tu i ówdzie plamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...