Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do żyrandola w sypialni :) Jak zerkniesz na wizki, to jest tam istniejący żyrandol na 8 żarówek. Właśnie chodziło mi o takie słabiutkie, wystarczy, jak włożę trzy, a dwie pójdą do lamp przy łóżku, bo te, co mam ledowe są za mocne ;)

 

Edit: żarówki powkręcane :) Jest to, o co mi chodziło :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcia, czy próbowałaś już odklejać te taśmy do wieszania obrazów? zastanawiam się czy "pójdą" od razu z tynkiem:)

będziemy wieszać obrazy w salonie i nie wiem czy tradycyjnie wiercić w ścianie czy jednak taśmy... co będzie z mniejszą szkodą jak koncepcja ulegnie zmianie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, próbowałam, bo pod jeden obrazek źle przykleiłam ;) Nie odchodzi z tynkiem :D Trzeba po prostu powoli wyciągać taśmę z klejem ciągnąc prostopadle w dół, zgodnie z instrukcją. Gdyby mnie nakierowano na te taśmy wcześniej, nie miałabym żadnej dziury w ścianie, poza tymi na mapę, bo jest bardzo ciężka. Moja rada jest więc taka, żeby zdecydowanie nie wiercić, jeżeli obraz nie jest cięższy niż 5 kg :)

Nawet lustra nad schodami są na taśmach i pierwsze dwie noce nasłuchiwałam, czy nic nie spada :lol2: Wiszą do dziś (odpukać w niemalowane) :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

4 W, 449 lm ;)

Bardzo słabiutkie :no: ...

to wcale nie jest mało przy ledach... mam w łazience żarówkę 2W i spokojnie daje radę do korzystania z łazienki... wiadomo makijażu przy tym niebardzo, ale ciemno wcale nie jest - zależy do czego się chce i jak bardzo jasno się lubi mieć ;) ja chyba z tych co ciemniej wolą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, w kuchni musi być zupełnie inne natężenie światła, niż w sypialni. Wydaje mi się, że musiałabyś włożyć 5 ;) Moja sypialnia jest niska i nie potrzebuję tam super jasności. Zdjęcie nijak nie odda jak bardzo doświetla pomieszczenie, ale trzy raczej wystarczą. No, może wkręcę jeszcze jedną ;) Dodatkowo światło jest skierowane w sufit, a u Ciebie nad stołem też?

 

żyrandol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano pojechałam do Biedry, zobaczyłam, ze te cotton nie za ciekawe, więc nie kupiłam, poczytałam na forum, że jednak kupiliście, więc pojechałam jeszcze raz i zostały tylko niebieskie, więc kupiłam dla syna i jestem bardzo zadowolona. A teraz żałuję, że szarych dla córki nie kupiłam :-( jutro spróbuję w innej, może się uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuchenny świeci w tej chwili tak. IMG_3029w.jpg Zdjęcie z iPhona ;(

Lampa jest z IKEA i ma zwykłe ledy tylko 2,5 raza silniejsze tylko 2,5 raza silniejsze od Twoich edisonek. Mam jeszcze lampy wiszące przy oknie nad blatem, ale póki co zdjęliśmy, bo trzeba zrobić belkę podsufitową i przeszkadzałyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuchenny świeci w tej chwili tak. [ATTACH=CONFIG]329907[/ATTACH] Zdjęcie z iPhona ;(

Lampa jest z IKEA i ma zwykłe ledy tylko 2,5 raza silniejsze tylko 2,5 raza silniejsze od Twoich edisonek. Mam jeszcze lampy wiszące przy oknie nad blatem, ale póki co zdjęliśmy, bo trzeba zrobić belkę podsufitową i przeszkadzałyby.

 

Jak teraz jest okej z 2,5 raza silniejszymi od moich, to nie ma sensu wymieniać :) Ja w kuchni mam mega jasno :) W suficie 8 ledowych żarówek G10 6 W każda + lampa led nad stołem 900 lumenów :D I uwielbiam, jak wszystko się świeci jednocześnie :) W sypialni to już insza inszość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...