Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Poszukam u siebie moze w mniejszym miescie nie beda wiedziec co to cotton balls:)

 

Ja tez uwielbiam granat w ubraniach:) i nie tylko bo nawet obraz zamowilam u malarki w podobnych odcieniach

 

Dziewczyny powiedzcie mi bo jak wy macie posciel z ikei to i koldry i poduszki tez musixie miec od nich prawda? Bo oni Zamiast 160 maja chyba 150 dlugosci jezeli chodzi o koldry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I nosi mnie, żeby zasłony wymienić ;)

 

:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:

 

 

Poszukam u siebie moze w mniejszym miescie nie beda wiedziec co to cotton balls:)

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

nie licz na to.... ale oczywiście z góry dziękuję, że zerkniesz :)

 

chodzi o poszewki do pościeli z Ikei?

najlepiej kupować tam, ale te z "normalnych" sklepów też pasują ;) do pojedynczych kompletów....

150 spokojnie mieści się w 160.... gorzej z kompletem 200x200, bo te duże są w sklepach 200x230 i trzeba ciąć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti, mija właśnie rok od remontu i wciąż mam te same zasłonki :) Z moją naturą to jest rekord świata :lol2: Chociaż poduszki zmieniam co dwa tygodnie ;) Nie dziw się, że dumam nad zmianą ;) W głowie mam takie ledwie, ledwie pomarańczowe ;) Czyli szare muśnięte oranżem. Czyli nie wyprodukowali jeszcze tego, co bym chciała :lol2: Tak mawiali moi rodzice, gdy opowiadałam w młodych latach np. o jakiej sukience marzę :lol2:

 

Mam kołdry i poduszki z Ikea. Każde poszwy, na kołdrę 200x200 kupione gdzie indziej, muszę przeszywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była u nas część pierwsza winobrania :D

 

winogrono.jpg

 

Jest pysznie słodkie i kolejne kiście znikają w okamgnieniu :) W ubiegłym roku było owoców zdecydowanie więcej, ale szybko dowiedziały się o nich szpaki i połową musieliśmy się podzielić z ptaszkami ;) W tym roku owoców jest trochę mniej. Za mało na przetworzenie na trunki, niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, one są ucięte, podwijane przeze mnie po amatorsku, nie byłabyś zadowolona z zakupu ;) Do tej pory mam jeszcze jeden komplet nie rozpakowany, żeby dołożyć po jednej sztuce na stronę, ale mi się szyć nie chce za bardzo ;) Byłam ostatnio w I i widziałam piękne granatowe.. I co ja poradzę? No muszę mieć kilka kompletów na zmianę ;) Meblami szurać nie mogę, to chociaż tak sobie coś pozmieniam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie mlasnęłam na widok tej michy :wiggle:

Jedzie do mnie 6 krzewów winogron. Zamierzam odbudować „winniczkę”, którą zmarnowałam kilka lat temu nie wiedząc, że niektóre odmiany są arcy wrażliwe na mączniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa czy Twoja argenta też była taka niedolana po bokach? Normalnie ma pomarańczowe kropeczki, takie przeswity. Zaraz mamy ją kłaść a glazurnik wypatrzyl takie felerne egzemplarze :(

 

Inka, ja miałam inną przygodę z ciemną argentą ;) Zamówiłam na odległość i cała paleta przyszła potłuczona w drobny mak.. W tym maku dostrzegłam jednak, że wiele płytek było z wadami. I nie chciałam drugi raz ryzykować. Poprosiłam kolegę, który mieszka niedaleko firmy, żeby pojechał tam do nich i odebrał płytki osobiście :) Poprosiłam, żeby sprawdził każdą płytkę oddzielnie. I tak zrobił! Sprzedający się trochę denerwował, ale nie odpuściłam. Wybrał mi płytki bez jakichkolwiek wad. Proponuję, żebyś reklamowała, jeżeli się da. Szkoda, że się trafiły felerne egzemplarze :( Dużo ich jest?

 

No to pięknie :o A ja się na te same płytki szykowałam.

I co teraz robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechac do Krystyny i kupić osobiście :-)

 

Czyli gdzie??

 

Pusia może znajdziesz sklep obok siebie, który je oferuje i przebierzesz każdą jak Tomkowa. Albo zamawiajac zaznacz, że kupisz ale niech osobiście sprawdza czy nie ma wad bo słyszałaś o problemach z tą płytką.

 

Wszystko Katowice, Tychy - ponad 300 km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzie??

 

 

 

Wszystko Katowice, Tychy - ponad 300 km ;)

 

Właśnie rozmawiałam z właścicielem na temat reklamacji i bardzo podoba mi się podejście sklepu. Szef zainteresował się tematem i zapewnił o wymianie na egzemplarze pozbawione wad. Muszę tylko je przeliczyć a nie mam co z robalami moimi zrobić bo starszy chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałam z właścicielem na temat reklamacji i bardzo podoba mi się podejście sklepu. Szef zainteresował się tematem i zapewnił o wymianie na egzemplarze pozbawione wad.

 

A gdzie kupowałaś?? Możesz dać namiary na sklep?

Kurcze, strasznie nie lubię zmieniać koncepcji jak już ją mam, a te płytki od Ani są cudne i takie oryginalne, ale jak ma być z nimi taki straszny problem .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuniu!! :hug:Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że masz już stały dostęp do internetu, bo mam nadzieję na częstsze odwiedziny :D

 

Ale miłe powitanie :hug:

Tu (na wsi) mam internet szybszy niż miałam poprzednio i to za jedynie 15 zł mies. Bosssko :)

 

Piękne grona :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i przy okazji, bylam w sklepie z ta posciela co pokazywalam Tobie ostatnio linki..

ta flanela jest zarabista, nie taka jak typowe flanelki w PL. taka delikatna i widokiem z oddali przypominajaca bawelne..zaluje ze sobie nie wzielam wiec juz mojego meza uprzedzilam, ze jutro jade i do kolekcji zanabede kolejna posciel :D a ze on lubi ta flanele to jak to on: "jak chcesz to sobie kup" :D :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałam z właścicielem na temat reklamacji i bardzo podoba mi się podejście sklepu. Szef zainteresował się tematem i zapewnił o wymianie na egzemplarze pozbawione wad. Muszę tylko je przeliczyć a nie mam co z robalami moimi zrobić bo starszy chory.

 

Cieszę się, że nie będzie problemu z wymianą. Mi zabrakło 3 sztuki (nie wiem, jak ja liczyłam) i bez problemu ekspresowo dosłali mi, super zapakowane i wyselekcjonowane płytki.

 

A gdzie kupowałaś?? Możesz dać namiary na sklep?

Kurcze, strasznie nie lubię zmieniać koncepcji jak już ją mam, a te płytki od Ani są cudne i takie oryginalne, ale jak ma być z nimi taki straszny problem .... :rolleyes:

 

Ja swoje kupowałam w Nysie, w TYM sklepie ;) Zdjęciem płytki ze sklepu proszę się nie przejmować, nie wiem, czemu takie wrzucili ;)

 

Alez winogronka jaaaaaa :jawdrop: podziel sie :rolleyes:

 

Tak Tomkowa..poduszki patchworki zostaly dzisiaj zakupione i leza sobie teraz z kapa na lozku..az sie zakochalam :lol2:

 

Proszę skubać winogronka do woli :D Dziś doszła druga miska :)

Pokaż fotki patchworków, please :)

 

Aaaa i przy okazji, bylam w sklepie z ta posciela co pokazywalam Tobie ostatnio linki..

ta flanela jest zarabista, nie taka jak typowe flanelki w PL. taka delikatna i widokiem z oddali przypominajaca bawelne..zaluje ze sobie nie wzielam wiec juz mojego meza uprzedzilam, ze jutro jade i do kolekcji zanabede kolejna posciel :D a ze on lubi ta flanele to jak to on: "jak chcesz to sobie kup" :D :wiggle:

 

Jak będziesz się tam wybierać po mojej następnej wypłacie, to daj znać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłam dziś drugi ażurowy stołek :wiggle: Taki stał smutny w pudle :p Doszedł też granat, który gdzieś tam miałam. Zdecydowanie muszę dokupić lub uszyć jakieś ładne, z graficznym wzorem. Najpewniej z tkaniny Comics 135-10 :) Tak to wyszło :)

 

granat1.jpg

 

granat2.jpg

 

granat3.jpg

 

Chyba z żółtym byłoby trochę radośniej ;) Żółty będzie w przyszłym tygodniu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...