Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

daj te granatowe zasłony, bo jest troche mdło :) też się na nie czaiłam, może kupię bo sa piękne, Uwielbiam granat, ale żółtego i pomarańczowego nie znoszę :)

 

Stołki cudne :rolleyes:

 

Nie kupiłam jeszcze tych granatów. Też się czaję. A zasłony odwrócę na ciemniejszą stronę. Jutro ;)

 

Kupiłaś żółty stołek? O żesz Ty ;) Całość mi się podoba, poduchy kolorystycznie też tylko tak jak piszesz mógłby być jakiś fajniejszy wzór. Czekam na nowy stołek :wiggle:

 

Nie, nie, żółty będzie wyłącznie w poduszkach i innych pierdółkach :D Z zakupami stołków już finito ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmeliska, zakazuję usuwać! Śliczne są! Dzięki :)

Popatrzę na te przeceny :) Kiedy będziesz następnym razem w PL? ;)

 

srutututu. jest za wielkie i nie wyrazne.. ja lubie takie zywe kolory a nie za mgla :p

 

w PL byc moze w grudniu bede, a jak nie to w przyszlym roku, tylko nie wiem kiedy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa Ty jesteś nieobliczalna, kiedy Ty to wszystko robisz!!! Ja tymczasowo zajęłam się ogrodem i już prawie to wygląda, nawet tuje już posadzone :-)

A wracając do pościeli, to dzisiaj byłam w Ikei i wprowadzili pościel 200x220 i do tego poduszki 70x80, niestety nie wszystkie wzory, ale jednak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=330388&d=1441993318

 

dla mnie wcale nie jest mdło :rolleyes:

pięknie jest!

granat zmniejszy pokój ;)

zanim kupisz, powieś jakieś ciemne koce, pledy i zobacz :rolleyes:

 

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/55/60/90/14/5560901412

chyba pasowałaby ci ta granatowa marokańska, nie? (zdjęcie z allegro, ale Diana chyba coś takiego gdzieś dorwała ;)... może zapytaj i sama sobie uszyjesz :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam wczoraj blog Lucyny i nie mogę od jej prac, aranżacji, pomysłów oczu oderwać. Nie ma jak w domu, koniecznie zajrzyjcie :) A ja pokażę tylko kilka poduszek Lucyny, które chętnie bym widziała u siebie :) To nie są gotowe tkaniny, tylko dzieła autorki bloga :o

 

0dad00e0870423402c909369c1df4a85.jpg

 

DSC_4167.JPG

 

DSC_3782.jpg

 

W sprawie tych ostatnich muszę koniecznie skontaktować się z Lusi :) Przepiękne!!

 

Edit: Wczoraj wertowałam ten blog na wszystkie strony, ale dopiero dziś weszłam na najnowszy post. Zobaczcie, jaki piękny stołek :D I koralowce w ramkach Ribba. Koralowce pokazywała też na swoim blogu nasza Luiza :)

 

DSC_5251.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...