Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o zesz! Ja to mam dopiero zaległosci!!! Ja tez prosze o streszczenie... jakis ostatnich 2 miesięcy!!!!

 

ja wprawdzie czytam na bieżąco, ale mam wrażenie, że jak półtorej doby by mnie nie było, to bym się zgubiło - tu jest tempo oszałamiające ;) Tomkowa, gratuluję debiutu na Ikeahacks :)

 

Przestańcie żartować :) Przez ostatnie dwa miesiące wyklarowała się sypialnia, doszły trzy stołki, dwie poduszki plus milion marzeń :D No, chyba, że o czymś zapomniałam ;)

Szocik, może w przyszły weekend będę w Olsztynie :rolleyes:

Wiwik, dziękuję, moja niezdarna robota poszła w świat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staralam sie czytac na biezaco, ale na komentowanie juz mi czasu zabraklo.

 

tak to jest jak jest sie w swoim miejscu na ziemi jedynie przez dwa dni w tygodniu a i to nie zawsze:(

 

blog swietny tez nie znalam, poduszki przepiekne i te co zmawiasz i te co potrafisz uszyc w 5min rozwalajaca sie maszyna, szacun!!!

 

zazdroszcze ci tych stolkow porcelanowych jakos nie mam szczescia by upolowac choc jeden azurowy na wescie. oba sa od nich?

 

widzialam ze lampy fajne byly ostatnio. tzn pasowalyby do tych co mi kupilas, ale juz czarna ze srebrym wnetrzem wykupiona.

 

w moich biedronkach juz tych kulek nie ma niestety, nawet maz szukal, bede dzisiaj jeszcze w jednej to zerkne i kupie catti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa dzięki za link do bloga. Ja mam już koralowca, a nawet cudnego konika morskiego namalowanego przez Luizę :) Napiszesz na priv ile kosztują te poduchy z bloga?

 

Cena poduch jest naprawdę bardzo przyjemna :) Biorąc pod uwagę jakość/grubość tkaniny oraz to, że malunek jest wykonywany własnoręcznie, jest wręcz niska ;) Ponieważ ja, jak zwykle, ociupinkę się potargowałam :rolleyes:, to nie mam obowiązujących cen. Najlepiej napisz do autorki bloga podając od razu wzór poduszki, np. STĄD. Wydaje mi się, że robi też wg indywidualnego projektu :)

W ogóle sporo rzeczy robi ta zdolna Lucy (stoliki, donice, skrzynki itd) :)

 

Gdzie kupiłaś koralowca?

 

staralam sie czytac na biezaco, ale na komentowanie juz mi czasu zabraklo.

 

tak to jest jak jest sie w swoim miejscu na ziemi jedynie przez dwa dni w tygodniu a i to nie zawsze:(

 

blog swietny tez nie znalam, poduszki przepiekne i te co zmawiasz i te co potrafisz uszyc w 5min rozwalajaca sie maszyna, szacun!!!

 

zazdroszcze ci tych stolkow porcelanowych jakos nie mam szczescia by upolowac choc jeden azurowy na wescie. oba sa od nich?

 

widzialam ze lampy fajne byly ostatnio. tzn pasowalyby do tych co mi kupilas, ale juz czarna ze srebrym wnetrzem wykupiona.

 

w moich biedronkach juz tych kulek nie ma niestety, nawet maz szukal, bede dzisiaj jeszcze w jednej to zerkne i kupie catti.

 

Oba stołki ażurowe są z Westa :yes: Nie kupiłam dwóch od razu, więc polowałam, czy może się trafią. No i trafiły się, 20 zł droższe niż poprzednio ;) Ostatnio tam nie zaglądałam, więc lamp nie widziałam.

Kulki fajnie wyglądają włożone do wysokiego wazonu z pokrywką ;)

 

sokowirowka.. tjaa moj zakup odkladany od miesiecy..

i juz bym miala, gdyby nie kaprys meza zeby dzieciom kupic ps4 :bash:wczoraj kasa poszlaaaa :sick:

 

Tego drugiego bloga nie znam... az sie boje ze przepadne :rolleyes:

 

Twoje dziewczynki grają, czy bardziej Mąż? ;)

Co do drugiego bloga, to ja właśnie przepadłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupuj dzieciakom little big planet bo przepadną :rotfl: sama kiedyś miałam 2 tygodnie wyjęte z życiorysu przez tą gre, jeszcze w poprzedniej wersji :p

 

w little graja na tablecie i tel. :lol2:

 

mysle o mario bros... bo teraz mamy tylko 2 gry

ale poki co, nie kupie im nic :p juz dosc wydawania kasy na dzieci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten blog nie rusza. Jakbym po houzz biegała. Większość zbyt trąci hameryką, a ja tego nie lubię. Ciężkie zabudowane kuchnie i łazienki :no:

 

29 zł product-63987-povlak-na-polstar-spring-birds-40-x-40-cm.jpg https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-spring-birds-40-x-40-cm

https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-argyle-45x45-cm

https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-sparkow-45x45-cm

 

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...