Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Jej! Ale się u Ciebie dzieje :). Jak kiedyś u Justy. Wiesz co u Niej? Cicho się zrobiło :(.

Piękne poduszki - bardzo doceniam talent i technikę wykonania poduszek z bloga. Twoje też świetne :yes:

Już się nie mogę doczekać kiedy moja maszyna znajdzie swój kącik. Dawno nie szyłam, ale mam zamiar wrócić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przestańcie żartować :) Przez ostatnie dwa miesiące wyklarowała się sypialnia, doszły trzy stołki, dwie poduszki plus milion marzeń :D No, chyba, że o czymś zapomniałam ;)

Szocik, może w przyszły weekend będę w Olsztynie :rolleyes:

Wiwik, dziękuję, moja niezdarna robota poszła w świat :D

 

Przegapilam sypialnie hahaha a myślałam że jestem w miarę na bieżąco hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten blog nie rusza. Jakbym po houzz biegała. Większość zbyt trąci hameryką, a ja tego nie lubię. Ciężkie zabudowane kuchnie i łazienki :no:

 

29 zł [ATTACH=CONFIG]330539[/ATTACH] https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-spring-birds-40-x-40-cm

https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-argyle-45x45-cm

https://www.bonami.pl/p/poszewka-na-poduszke-sparkow-45x45-cm

 

 

Jak to wspaniale, że każdą z nas rusza co innego ;) Mnie te wnętrza bogatych nowojorczyków i styl Hamptons uwodzą, czarują i przenoszą w cudowny świat marzeń :)

Co do poduszek z Bonami, to zachodzę w głowę, jak mogli nazwać marokańską koniczynę "Spring birds" ;) Ale z kolei na pierwszej fotce są niby wiosenne ptaszki, więc w sumie nie wiem, co się kupuje ;) Co do dwóch kolejnych, to już zupełnie nie. Zwłaszcza porównując je do cudnych poduszek Lucy, w niższej cenie ;)

 

Jej! Ale się u Ciebie dzieje :). Jak kiedyś u Justy. Wiesz co u Niej? Cicho się zrobiło :(.

Piękne poduszki - bardzo doceniam talent i technikę wykonania poduszek z bloga. Twoje też świetne :yes:

Już się nie mogę doczekać kiedy moja maszyna znajdzie swój kącik. Dawno nie szyłam, ale mam zamiar wrócić :).

 

Już sobie wyobrażam te cudności, które powstaną spod Twoich rąk :) Gdyby nie moja maszyna, szycie byłoby dla mnie odprężeniem :lol2:

Też czekam na odwiedziny Justyny :confused:

 

Przegapilam sypialnie hahaha a myślałam że jestem w miarę na bieżąco hahahaha

 

:lol2: TU jest :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, cudownie :) , a ileż uczymy się od siebie wzajemnie i jak nam się zmienia spojrzenie :)Z Hamptons niektóre elementy mi się oczywiście podobają, a już na pewno lubię połączenia kolorów, szczególnie z granatowym w roli głównej :-D Natomiast jako całość nie pasuje mi.Bonami - w opisie jest wyjaśnione i to się zgadza. Poza tym wybierasz i zawsze możesz zadać pytanie gdy nie jesteś pewna.

 

Naprawdę Lucy ma niższe ceny niż ta żółta poducha? No, to chylę czoła! Przebiła też Dianę.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Lucy ma niższe ceny niż ta żółta poducha? No, to chylę czoła! Przebiła też Dianę.

 

Ale ja wcale tak nie napisałam :D Napisałam, że są tańsze od tych dwóch ostatnich przecenionych na 59 zł, do których dałaś linki :)

 

Lucyna szyje naprawdę śliczne poduszki, miałam kiedyś jedną :)

 

Cieszę się, że potwierdzasz dobrą jakość :) Obie jesteście Artystkami :)

 

Jak to jest z malowanymi poduszkami, jak te Lucyny? Co się dzieje z nimi w praniu?

 

Autorka poduszek zapewnia, że są nie do zdarcia :)

 

Tomkowa koralowca kupilam na allegro. Oprawilam w punkcie oprawy obrazów - jest idealnie dopasowane.

 

O, fajnie :) Wyglądają pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, popieramy Szocik :wiggle:

Dziewczyny, bywalczynie wątku
Szocik została zgłoszona do konkursu na BabęFest 2015.
GŁOSOWAĆ
proszę
http://babafest.pl/konkurs

Należy jej się ten tytuł. Póki co jest 4-ta, a była 3-cia. Żwawo, Kobitki
:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam pokazać moją skrzynię ;)

Nie jestem do końca zadowolona z tego wspólnego dzieła, ale jak na projekt niemal bezkosztowy, to chyba może być ;)

Skrzynia, jak kiedyś wspominałam, powstała z fragmentów starych mebli z pokoi dzieci. Krótkie boki są z półek, długie boki są z drzwi szafy, a wieko jest z jakiejś części łóżka. Żeby nie trzeba było tego ciąć na maszynie, której nie mamy, wyszły wymiary wynikające z gotowych elementów. Tak wyglądała po zbiciu wszystkich części:

 

skrzynia1.jpg

 

skrzynia2.jpg

 

A tak wygląda już w sypialni, po ciężkiej walce z tkaniną, watoliną, gąbką i odbijającymi ciągle nie tak podnośnikami ;) Wyszła trochę za wysoka, ale zawsze mogę jej odkręcić nóżki, które powstały po przycięciu starych słupków balustrady schodów :D Dojdzie niedługo gruba kołdra i się wyrówna ;)

Przepraszam za jakość zdjęć, ale z lampą wychodzi zupełnie biała, więc robiłam bez ;)

 

skrzynia3.jpg

 

skrzynia8.jpg

 

skrzynia7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy zaglądam na Deigners Guild, nie wiem czy bardziej podziwiać bo takie piękne, czy bardziej płakać, że ceny nie są dla mnie piękne :sick:

Patrz Tomkowa jakie cudne granatowe indigo https://www.designersguild.com/uk/fabric/william-yeoward/indigo-bleu-fabrics/c568?utm_campaign=NORWAY%20&%20ROW%20-%2007/09/2015%20William%20Yeoward%20Fabric%20Collections&utm_content=10394703079&utm_medium=email&utm_source=Emailvision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...