Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zagłosowane, a można oddać tylko jeden głos na cały konkurs? Czy głosujemy codziennie?

 

Codziennie, niezaleznie od godziny i ilosci posiadanych emailii ;)

 

 

Tomkowa, swietna skrzynia, tylko faktycznie, jak sie patrzy to za wysoka w porownaniu z lozkiem...

moze podest pod loze zrob :D (zarcik) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przestraszyłam, myślałam, że pierwsze zdjęcie to już gotowa skrzynia :-)

i znowu jestem pod wrażeniem, Ty to umiesz robić metamorfozy.

 

Miałam podobnie ;) skrzynia bardzo fajna.

 

Serio? :lol2: Powiem Tacie, że jak zobaczyłyście jego dzieło, to byłyście pewne, że to gotowe do wstawienia, bo taka piękna :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomita skrzynia :)

 

Dzięki :hug: Przez Ciebie utonęłam w Designer Guild :) Piękności!!

 

Tomkowa, swietna skrzynia, tylko faktycznie, jak sie patrzy to za wysoka w porownaniu z lozkiem...

moze podest pod loze zrob :D (zarcik) :lol2:

 

Mmelisa, mam wreszcie powód, żeby wymienić materac :) Da się wyższy i będzie git :D Lepiej wymienić materac, niż odkręcić skrzyni nóżki :lol2:

 

Tomkowa fajna skrzynia. Wczoraj już widziałam i aż mi się śniła :p

 

Powiedz, że pełna złota Ci się śniła :D

 

w końcu sama obijałaś skrzynię, czy ten koleś co fotel to tak szybko zrobił? Pewnie sama:) ale bardzo ładnie wyszło

 

Głosować dziewczyny:), Magdalena jest z moich stron:)

 

Dziękuję Wam za pochlebne opinie. Nie robiłam do końca sama, koleś mi trochę pomagał, tak, jak się kiedyś umówiliśmy ;) To dlatego jest tam sporo niedoróbek, ale nie będę mówić gdzie ;) No i wszyłam za cienki sznurek ;)

Głosujemy, głosujemy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcia u Ciebie to coś z niczego :)

 

Nooo, mi ławeczka do przedpokoju by sie przydała. Musze do Ciebie na kursik się wybrac.

Albo... moze Tomowa przyjedziesz do mnie i osobiście trzaśniesz mi ławeczke w najblizszy weekend?

:D

 

WOW!!!!!!

Świetna skrzynia - brawo Aniu :)

 

Miłe bardzo jesteście, dziękuję :)

Szociku, u mojego Taty jest taki skarbiec surowca w garażu, że to ja zapraszam w odwiedziny :D Gdy coś było u mnie do wyrzucenia, zabierał i byłam przekonana, że tego nie ma. Tymczasem wszystko jest, w większości rozebrane na części pierwsze :D Ostatnio odkryłam, że czekają sobie na lepsze czasy przedwojenne szafki nocne, które kiedyś uważałam za brzydkie. Jak je teraz zobaczyłam, to podskoczyłam do góry z radości, że ich nie porąbał :D Na pewno coś byśmy znalazły ciekawego :D A w najbliższy weekend opracujemy model :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam pokazać moją skrzynię ;)

Nie jestem do końca zadowolona z tego wspólnego dzieła, ale jak na projekt niemal bezkosztowy, to chyba może być ;)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=330706&d=1442261758

 

superowa!!

pierwsza myśl jednak która przyszła mi do głowy, to żeby dodać jej coś w czerni ;)

może tasiemkę? może guziki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh tomkowa..zazdroszczę taty jak i zdolności Twoich rąk:). Skrzynia bardzo fajna, choć kolorystycznie nie moja.

 

Oj, miło bardzo :) Felangel, Ty nie lubisz szarości?? :p

 

superowa!!

pierwsza myśl jednak która przyszła mi do głowy, to żeby dodać jej coś w czerni ;)

może tasiemkę? może guziki? ;)

 

Tak, Catti, te sznureczki naokoło jakby zrobić czarne byłoby świetnie.

 

Ja stanowczo protestuję przeciwko czarnoksięskim praktykom :lol2: Najpierw piszecie ze mną u Doriko w tych samych minutach o tym samym, a za chwilę tu piszecie o tym, co ja właśnie zrobiłam :rotfl:

To miała być niespodzianka i własny koncept, ale niespodzianki nie będzie :D Oto, co dziś poprzypinałam po pracy szpilkami, żeby sprawdzić, czy będzie dobrze :rotfl:

 

P1130581.jpg

 

To taśma aksamitna, która mi została z poduszek w szachownice, dlatego nie starczyło materiału na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...