Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonka, wianek wiklinowy mam od bardzo dawna, służy za bazę, w zależności od okoliczności ;) Jest spory, ma 48 cm średnicy. Złocony len przywiozłam z Bieszczadów (mam jeszcze kolorowy owies i lawendę), a sztuczne kwiecie nie pamiętam, były w pudle ;) Dziś sąsiadka kwiaciarka przywiozła mi z giełdy sztuczne jabłuszka, malutkie dynie i miechunkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, wianek wiklinowy mam od bardzo dawna, służy za bazę, w zależności od okoliczności ;) Jest spory, ma 48 cm średnicy. Złocony len przywiozłam z Bieszczadów (mam jeszcze kolorowy owies i lawendę), a sztuczne kwiecie nie pamiętam, były w pudle ;) Dziś sąsiadka kwiaciarka przywiozła mi z giełdy sztuczne jabłuszka, malutkie dynie i miechunkę :)

 

Musze cos pomyśleć, wrzosy już mam więc jesienny wianek by sie przydał jeszcze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :)

 

No tak..Pestka:).. podziwiam chęci i umiejętności do wykonania ozdobników wszelakich.

 

efektownie :):yes::)

 

Kochane jesteście :hug: Nacięłam gałązek mojego jarząba szwedzkiego do kolejnego wianka i okazuje się, że się nie nadadzą :( Wszystkie owoce spadają jak deszcz. Ale wpadłam na pomysł, że luzem będą fajną ozdobą w wazonie wokół świecy ;)

 

Musze cos pomyśleć, wrzosy już mam więc jesienny wianek by sie przydał jeszcze :wink:

 

Bardzo lubię wić wianki. Ostatni uplotłam na taras z przyciętych gałęzi brzozy ;) Poobrywałam listki i wyszło niemal jak wiklina ;) Powplatałam jarzębinę i wrotycz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliana, prawdziwe jabłuszka szybko zjadamy, bo jak leżą za długo, to się marszczą i psują ;) Prawdziwe owoce zdobią kuchnię ;) Do wianka się nie nadają :) Kwiaty prawdziwe też są, naturalnie, ale na drzwiach w wianku byłyby ładne bardzo krótko ;) Chyba, że w misie, wianek na wodzie :lol2: Wiesz, że to niezły pomysł? :D

 

Ewa, nie przepadam za tą porą roku, ale przynosi moje ulubione rdzawe barwy ;) I lasy wtedy najpiękniejsze. I wrzosowiska..

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe jabłuszka szybko zjadamy, bo jak leżą za długo, to się marszczą i psują ;) Prawdziwe owoce zdobią kuchnię ;) Do wianka się nie nadają :) Kwiaty prawdziwe też są, naturalnie, ale na drzwiach w wianku byłyby ładne bardzo krótko ;) Chyba, że w misie, wianek na wodzie :lol2: Wiesz, że to niezły pomysł? :D

 

Tomkowa ja to wiem i rozumiem że te elementy muszą być sztuczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa ja to wiem i rozumiem że te elementy muszą być sztuczne http://forum.muratordom.pl/images/smilies/smile-2.gif

 

No muszą, niestety. Dwa lata temu zrobiłam wazon z dyni prawdziwej. Absolutnie bez związku z listopadowym "świętem". Zgapiłam pomysł z jakiejś inspiracji. Spleśniała strasznie. Później doczytałam, że są na to jakieś sposoby, żeby postała dłużej, ale już się w to więcej nie bawiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...