Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jedynak, choć wiele razy myślałam o towarzystwie dla niego :) Wracam czasami do tego pomysłu, który przechodzi mi jak ręką odjął po deszczowej pogodzie, gdy widzę stan podłóg :lol2: Gdy pomyślę, że tych śladów byłoby dwa razy więcej, to jego jedynactwo zupełnie mi nie przeszkadza :lol2::

 

No jasne, nic na siłę.

Chyba, że piesio rasy "mały wkurw" coś jak moja Fifa - to jak elf chodzi, niemal śladów nie robi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że niby mój wątek jest alkoholowy?? :lol2: Od przyszłego tygodnia zacznie się mały odwyk, bo będę do popołudnia odcięta od świata, ale nic się nie martwcie, wieczory będą nasze!! :lol2:

Mmeliska, leć szczęśliwie, baw się szampańsko i wracaj zdrowa! :hug::hug: Już szykuję namioty na lipiec :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy nie pije od kiedy w ciąży szybko w wiadomym celu biegałam do wc po jej powąchaniu. I jakoś do tej pory mnie nie ciągnie :) To zdaj relacje z przemeblowania bo sypialnią się nie chwaliłaś jeszcze, chyba że coś przeoczyłam :). Owocnej pracy życzę, ja uciekam ogarnąć dzieciaki do spania i później jeszcze zajrzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypialnia to najstarsze i najgorzej wyglądające obecnie pomieszczenie w domu :sick: Czeka ją gruntowny remont z równaniem ścian włącznie. Nie wiem, kiedy to będzie. Nie mogę jednak usiedzieć i muszę trochę poprzestawiać :lol2: Dwa skosy są zabudowane szafami i miałam koncepcję, żeby jedną zlikwidować. Straszna to byłaby dla mnie operacja, bo musiałabym odchudzić zasoby, które mieszczą się obecnie w zabudowie na 4-metrowej ścianie. Gdzie ja to upchnę?? Jak się ogarnę, to pokażę o co chodzi i plan na ten pokój :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, czy Ty już te obrazki przypięłaś?

Utknęłam czasowo w połowie i nie wiem. Miałam cóś do podpowiedzenia, ale nie chcę jeśli już po ptakach.

I... czy ten zegar koło obrazu nad kanapą to tak na stałe? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypialnia to najstarsze i najgorzej wyglądające obecnie pomieszczenie w domu :sick: Czeka ją gruntowny remont z równaniem ścian włącznie. Nie wiem, kiedy to będzie. Nie mogę jednak usiedzieć i muszę trochę poprzestawiać :lol2: Dwa skosy są zabudowane szafami i miałam koncepcję, żeby jedną zlikwidować. Straszna to byłaby dla mnie operacja, bo musiałabym odchudzić zasoby, które mieszczą się obecnie w zabudowie na 4-metrowej ścianie. Gdzie ja to upchnę?? Jak się ogarnę, to pokażę o co chodzi i plan na ten pokój :)

 

Będzie kolejna spektakularna metamorfoza:)! Już się tej sypialni nie mogę doczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, czy Ty już te obrazki przypięłaś?

Utknęłam czasowo w połowie i nie wiem. Miałam cóś do podpowiedzenia, ale nie chcę jeśli już po ptakach.

I... czy ten zegar koło obrazu nad kanapą to tak na stałe? :(

 

Pestko, witaj :hug: Przypięłam już. Mów, co miałaś powiedzieć, nigdy nie jest za późno. Nie wiem, czy zegar na stałe, nie pasuje?? Obraz niedługo doczeka się ramy. Co jest nie tak, Twoim zdaniem?

 

Będzie kolejna spektakularna metamorfoza:)! Już się tej sypialni nie mogę doczekać:)

 

Po dzisiejszej akcji chyba jestem przekonana, że zabudowy pod oknami dachowymi raczej nie rozbiorę. Przemaluję całość na biało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...