Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Endless love przecudne .....pokazałam mojemu mężowi i oczy wytrzeszczył...skąd jego obrazek wziął się u ciebie :lol2: A tak na poważnie, przyznał, że jest o niebo lepszy niż jego :)

Moje psisko jest kochane. Nie mam z nim kłopotów w ogóle...poza jednym- jak chce wyjść to wychodzi i już. Nie daj boże otwarta furtka i już go nie ma :lol2: Jak to husky!!! :D Ale kocham go miłością wielką!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wianek na drzwiach śliczny, ale chyba wisi trochę (troszeczkę, trochęciuchno) za wysoko ;)

miechunkowy wyszedł genialnie!

 

Wianki dziękują :) Ten na drzwiach to olbrzym, jak dla mnie ;) Wieszałam go na różnych wysokościach i wydawało mi się, że wybrałam optymalną ;)

Trochęciuchno go może obniżę, lekko pod linię kasetonu, tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam pierwszą z tych, które pokazywałam TU.

Ta pościel, którą teraz masz w sypialni jest też bardzo ładna. O, teraz zobaczyłam, że w szachownicę też fajną mają ;)

A widziałaś wzór nr 25 na TEJ aukcji? ;)

 

No faktycznie kupiłaś - teraz pamiętam :-)

25 też fajna, ale taka bardziej królewska, a ja prosta dziewczyna jestem :-)

A w sypialni to za 89 zł z reala, jakoś super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, dzięki, zaczynam obmyślać patent na równiutkie przybicie pinezek :D

Zauważyłam, że w plastikowej linijce łatwo zrobić rowki pilniczkiem do paznokci ;) Zrobię je w idealnie równych odległościach i mogę przybijać :)

 

Patent niezły, moja siostra szyjąc mi suknię ślubną zrobiła sobie coś podobnego do przyszycia szlufek do wiązania gorsetu ale to z tektury było, z linijka pod stopka maszyny to by raczej słabo było.

 

Wianki bardzo ładne. Tak gadacie tu i tam o tych jesiennych ozdobach i mi się zachciało wrzosów do domu. Prze domem już mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że mogę na Was liczyć, dziękuję :hug: W poniedziałek kupuję gwoździe i robię wersję 1 :)

Catti, czarna tasiemka strasznie dominuje i bardzo się wyróżnia, dlatego ją określiłam "agresywna". A zadaniem skrzyni jest stanie skromnie w nogach :lol2: Przykładałam czarne guziki i one też za bardzo biją po oczach. Najlepsze chyba będzie lekko oksydowane srebro ;)

 

tez za 1 ;-) i chyba wlasnie cos ciemnego ale nie czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wianki dziękują :) Ten na drzwiach to olbrzym, jak dla mnie ;) Wieszałam go na różnych wysokościach i wydawało mi się, że wybrałam optymalną ;)

Trochęciuchno go może obniżę, lekko pod linię kasetonu, tak? :D

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=331068&d=1442599141

 

nawet ciut niżej... tak, żeby dołem zrównał się z linią zamka...

a wiesz, że następnym razem jak będziesz go wykorzystywać jako bazę, to możesz go optycznie zmniejszyć dodając np. coś dookoła po wewnętrznej stronie ;).. np. sztuczne, materiałowe kule hortensji :wiggle:

 

http://acanthus.pl/galeria/kwiaty-sztuczne/b_218_0.jpg

 

Martuś, dzięki, zaczynam obmyślać patent na równiutkie przybicie pinezek :D

Zauważyłam, że w plastikowej linijce łatwo zrobić rowki pilniczkiem do paznokci ;) Zrobię je w idealnie równych odległościach i mogę przybijać :)

 

ty chcesz przybijać każdy z osobna??

są chyba takie taśmy do kupienia... na pewno Luiza miała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no ta z nowego nick`a powtórzę, że 1 to świetny wybór... I witam się tomkowa..choć ja tu nie nowa.

 

Witam serdecznie! :) A jaki był poprzedni nick? ;)

 

nawet ciut niżej... tak, żeby dołem zrównał się z linią zamka...

a wiesz, że następnym razem jak będziesz go wykorzystywać jako bazę, to możesz go optycznie zmniejszyć dodając np. coś dookoła po wewnętrznej stronie ;).. np. sztuczne, materiałowe kule hortensji :wiggle:

 

http://acanthus.pl/galeria/kwiaty-sztuczne/b_218_0.jpg

 

 

 

ty chcesz przybijać każdy z osobna??

są chyba takie taśmy do kupienia... na pewno Luiza miała...

 

Obniżę jutro ;) Z wielkości się cieszę, ale hortensja jak najbardziej, w każdej ilości :) To, co teraz tam umieściłam to też ona, w rdzawej odsłonie. Udało się niestety nabyć tylko jedną.

Tak, chcę przybijać gwoździe z osobna, bo te na taśmie są za gęsto ;) A ja chcę uzyskać taki efekt:

 

skrzynia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam niezwykły dzień, a to z tego powodu, że wreszcie poznałam szocik!! :wiggle: Magda to kobieta, która spełniła moje wielkie marzenie :) Jest niezwykła, niesamowita, pełna wdzięku, radości i ciepła, które powodują, że człowiek czuje się wspaniale w Jej towarzystwie.

Magda, bardzo Ci dziękuję! :)

 

A z mazurskiej wyprawy przywiozłam lustro i granatową pościel :D Będą mi zawsze przypominać to wspaniałe spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcę przybijać gwoździe z osobna, bo te na taśmie są za gęsto ;)

 

rozumiem :)

czyli decyzja przemyślana, a ja nie domyślna :D

 

Dziś miałam niezwykły dzień, a to z tego powodu, że wreszcie poznałam szocik!! :wiggle:

 

ale fajnie :)

w ogóle to wam zazdroszczę tego forumowego spotkania za tydzień.... , ale może gdzieś, kiedyś....też napijemy się kawy? ;)

kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...