Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Catti, Ty pociecho :lol2: Chyba kiedyś wklejałam, co mi po głowie łaziło, jeżeli chodzi o lusterka nad sofą. W każdym razie coś w podobie :lol2:

Wierciłam, rzecz jasna, nie pierwszy raz, ale chyba już ostatni :lol2:Koniec z wieszaniem czegokolwiek na ścianie, czego nie można przykleić na taśmach ;)

Lusterko postawiłam w salonie i taki jego smutny los, póki co ;)

 

salon.jpg

 

Przy okazji nastąpiło małe przemeblowanie ;)

 

salon1.jpg

 

A pościel już używana ;)

 

pościel1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super ta pościel, żałuję,że nie wzięłam tej z żółtym, ale może jeszcze się pojawi :rolleyes: a wierceniem się nie przejmuj, i tak jesteś moją idolką:) gdybym miała tyle chęci, zapału i umiejętności co Ty:)

 

Marta, powiem Ci, że jakość w porównaniu do tej z TK jest słabsza, zostawiam ją wyłącznie ze względu na wzór i kolory ;)

 

Salon zrobiony na prawdę supe. Wydaje się bardzo przytulnie :)

 

Cześć Mateo :) Cieszę się, że robi takie wrażenie :) I w rzeczywistości jest przytulnie, a po zdjęciu części zasłon i rozstawieniu mebli zrobiło się bardziej przestronnie ;)

 

A miało być granatowo :(

 

Pesteczko, jest granatowo, specjalnie dla Ciebie :hug: Przepraszam za jakość zdjęć, które nie oddają w pełni koloru, ale jest tam w tej chwili tyle słońca, że taki fotograf, jak ja, czuje się zupełnie bezsilny ;)

 

pościel.jpg

 

 

pościel1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sypialnianej fotce jest jeszcze pewien mały szczegół, który przez to nasłonecznienie pewnie Wam umknął :p

Powiem szczerze, że namęczyłam się z tym okropnie ;) Nie miałam pojęcia, że te płyty meblowe są takie twarde :D Ławeczka Lack to była bułka z masłem ;) Dość powiedzieć, że dwa opakowania gwoździ po całej akcji wyglądały tak:

 

skrzynia1.jpg

 

Za przyrząd do odmierzania równych odległości posłużyła mi miękka linijka, w której wycięłam rowki ;) Ponieważ walić młotkiem trzeba było solidnie, każdy gwóźdź trzeba było przytrzymywać kombinerkami.

 

skrzynia.jpg

 

Po 1,5 godzinie tłuczenia w skrzynię i ciągłego wymieniania gwoździ, w które źle trafiłam, miałam dość :lol2: Wybaczcie więc, że nie została wykonana wersja 1 ćwiekowania, ale jedynie jej połowa :D Tak już zostanie i raczej się nie dam namówić na wykonanie dolnego rzędu ;) Ale chyba nie jest źle? ;)

 

skrzynia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestuś, gdyby skrzynia była zrobiona z drewna lub zwykłego paździerza, to nabijanie gwoździ jest dosyć przyjemne ;) Ławeczkę w wiatrołapie obiłam w 20 minut. Ja zaś mam tam w środku mega twardą płytę, z której były meble. To chyba też paździerz z jakimś twardym laminatem, ale widocznie 20 lat temu robiono je super solidnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba nie pośpię, bo jako wielka fanka Księżyca, będę się nocą w niego wpatrywać :) Jeżeli chcecie dzisiejszej nocy zobaczyć jego zaćmienie, a potem krwistoczerwony Superksiężyc, to patrzcie w niebo od godziny 2 do 6.30 ;)

 

To tak jak my. Moje dziecko od 2.00 latało z aparatem po dworze, a ja od 4.00 do 6.30 obserwowałam- coś pięknego. Dobrze mówią, że kto rano wstaje ...... :)

 

Opis może zniechęcić, ale efekt jest :)

 

Tak. Gratuluję, po raz nie wiem który, talentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...