Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka witam się:)

 

Kupiłam dla mamy pościel z ikei (bardzo jej się podobały wzory i kolory u nich) no i ma ten ich rozmiar 150/200 i poduszka niestety 1szt. 50/60. Teraz mam zagwozdkę, czy to oby na pewno wejdzie w kołdrę 160/200 i poduszkę 60/70. Najwyżej oddam. Ktoś tu pisał, że użytkuje do tradycyjnych kołder i poduszek, czy oby na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordeee

 

sliczne

 

Poduchy boskie! :)

 

 

 

Poduchy piękne :)

 

Piekne poduchy!!!!!

 

Wow! piekne!! te poduchy! taka zdrowa zazdrosc moze zezrec :wiggle:

 

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że i Wam się podobają :)

Maniu, zdrowa zazdrość to mnie zżera, jak oglądam Twoje zdobycze :D Trochę mniej zdrowa, gdy patrzę, jaki dostęp do wszystkiego tam u Ciebie i porównuję do tego, co u nas ;)

 

Dzien dobry :) dostalam od pestki info, ze masz wklad nadie, jak sie sprawuje? Bardzo fajny dziennik, duzy :D poogladam sobie zdjecia bo juz nie nadrobie :p

 

Witam! :bye: A skucha z Nadią ;) To prawda, taki był pierwotny zamysł, żeby wziąć ten wkład, ale koncepcja zagospodarowania salonu się zmieniła ;) Mam narożny wkład Hajduka :)

Wpadam się przywitać :) nie było mnie kupę czasu na forum, z pracy do pracy, ale cieplutko o Was zawsze myślałam i czasem podglądałam z doskoku :) przesyłam ciepłe pozdrowionka! :).

 

Pozdrawiam cieplutko i cieszę się z odwiedzin :bye:

 

Hejka witam się:)

 

Kupiłam dla mamy pościel z ikei (bardzo jej się podobały wzory i kolory u nich) no i ma ten ich rozmiar 150/200 i poduszka niestety 1szt. 50/60. Teraz mam zagwozdkę, czy to oby na pewno wejdzie w kołdrę 160/200 i poduszkę 60/70. Najwyżej oddam. Ktoś tu pisał, że użytkuje do tradycyjnych kołder i poduszek, czy oby na pewno?

 

Poduszka się zmieści, będzie tylko trochę bardziej napchana ;) Natomiast kołdra będzie się zawijać przy za małej poszwie. Wiem z doświadczenia i strasznie mnie wkurzała taka buła z boku ;) Oni są sprytni i robią taki rozmiar, że i kołdrę u nich wziąć trzeba ;) Ale pojawiły się teraz szerokości 160 cm i długość 220, niespotykane dotąd w tym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy pięknościowe. Oglądałam już rano, ale na tablecie i mi się zbiesił, więc piszę dopiero teraz :)

 

Pesteczko, ja też się na nie napatrzeć nie mogę :) Przy nich dopiero widać jak bardzo się prosi mój salon o ładne sofy ;)

 

Ja bylam wczoraj w ikei w jankach i serio ale tych wiekszych poszewek nie widzialam na stronie tez ich nie widze albo juz slepa jestem.

 

TA , TA, TA i TA :) Wszystkie bym chciała mieć, w rozmiarze 200x200 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...