Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Teraz większe poszewki poduszkowe nie są dla mnie problemem, bo dla granatowej pościeli dokupiłam większe wkłady ;) No nie mówcie, że Knytling jest brzydka ;) Ale rzeczywiście mało kolorowa jest :p

A znacie Fabrykę Poduszek? Uszyją dowolny wymiar i można połączyć maksymalnie 3 tkaniny. Śliczne dziecięce pościele :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po raz dwusetny się loguję, więc może się tym razem uda :mad: Postanowiłam dziś wypróbować pomysł, który podpowiedziała mi Julianna a propos szyby pod kominkiem, czyli namalowanie na niej wzoru ;)

Miałam zwykły biały stolik, bliźniaczo podobny do Vittsjo. Po zdjęciu szyby osprajowałam cały na czarno, a do zrobienia wzoru na szkle użyłam poszewki od Diany :D

 

stolik1.jpg

 

Użyłam czarnej farby akrylowej i wymalowałam pędzelkiem wzorek ;)

 

P1130794.jpg

 

Po wyschnięciu stolik wyglądał tak:

 

stolik3.jpg

 

Wzorek jest pod spodem, więc swobodnie można czyścić szybę :)

 

stolik4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMKOWA!!! jesteś wielka!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

:hug:

 

Aniaaaaaaaaaaaaa :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

czym malowałaś??

 

Iwonka, podstawę jakąś farbą w sprayu czarną błyszczącą, znalezioną w garażu :) Szkło czarną akrylową, której używałam do wazy w szachownicę a'la MacKenzi ;)

 

lusterka super, dokup jeszcze jedno, będzie idealnie:)

 

:yes:

 

piękny stoliczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Cieszę się!! :)

 

Muszę Wam koniecznie polecić winko :D Do kupienia w Lidlu, za 14,99, ale smakuje wyśmienicie :) To Garayes Verdejo 2014, bardzo aromatyczne, agrest i mango :) Na pewno będziecie zadowolone :D

 

winko.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez winko sączę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Pięknościowo wyszło :yes: A lusterek dokup, nawet więcej. Spokojnie 5 sztuk zakomponuje ścianę.

 

Winko :) My dziś Lidlową Rjoję sączyliśmy do obiadku i po.

 

Siostry winkowe :hug:

 

Pestko, tam tylko kawałeczek ściany, niemal róg między drzwiami ;) Ale dokupię :)

 

Bardzo równo Ci wzorek wyszedł :) bije pokłony za precyzję :) piękne!

 

Nawet sobie nie wyobrażałam że można bez szablonu tak równo pomalować :o

Jesteś niesamowita :)

 

Oj, dziękuję :) "Szablonem" była poszewka podłożona pod szkło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no alez zdolniacha! mam tez poszewki w te wzorki, leza w szafie - nawet bym nie wpadla zeby takie cos zrobic! wyszlo super!:p

 

no nie wierzę :jawdrop:

mega szacun czy tam jakkolwiek młodzież mówi :D

 

Piszę szybko, póki mnie nie wylogowało: dziękuję Kobitki za dobre słowo :) Chciałabym mieć konsolę z prawdziwego zdarzenia ze szklanym blatem. Ładne nogi, proporcje, wiecie o co chodzi ;) Może coś wymyślę ;)

Póki co doszło trzecie lusterko, ale nie wiem, czy nie dać podwójnie tego z "promieniami" ;)

 

stolik8.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...