Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, i jest super z tymi schodami :)

A kiedy będzie galeria luster? :wiggle:

 

Zegar mi nie pasuje stylowo, ani do całego salonu, ani, tym bardziej, do obrazu. Poza tym obraz nie ma oddechu, światła jak mówią graficy. Czyli jest za ciasno. I jeszcze oba te elementy konkurują ze sobą. Nie wiadomo na co patrzeć.

Obraz powiesiłabym centralnie na ścianie, a zegarowi znalazłabym inne miejsce i to nie w salonie.

A, i jeszcze widziałabym obraz albo w cieniutkiej ramce – tylko listewka, albo w bardzo szerokiej, nawet 10-12 cm, ale za to płaskiej. Żadnych ozdóbek. Najlepiej pomalowana na kolor zasłon.

 

Wokół TV trochę bym nabałaganiła. Jeśli zostawiłaś ten układ z lusterkami przy bibliotece i równą linią u góry, to bym nawet strasznie nabałaganiła :) . Zrobiłaś fotkę po przyklejeniu obrazków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, lustra zbieram, zbieram :D Myślisz, że będą dobrze prezentowały się nad schodami?

Obraz oczywiście doczeka się ramy, już niedługo :yes: Myślałam, żeby była taka z 6 cm, ale że szara, to nie ;) Myślałam wyłącznie o czarnej. Jak się sypialnia robić będzie, to zegar może do niej przeprowadzę, zobaczymy. Jego też chcę podrasować i podkleić lustrem :D

Dla Ciebie fotka do bałaganienia :D

 

galeria5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody też świetne!

wygląda na to, że masz talent do poprawiania!!

jak wiele może kolor to też sama wiem :)

bardzo dobrze czuję się teraz w moim poprawionym mieszkanku ;)

 

Catti, czekam na przesyłkę dwóch ślicznych tac! Skąd wiedziałaś?? :lol2:

 

ta misa wielkościowo też się tam wpasowała :)

ja mam ostatnio fazę na tace, koszyki, oklejane pudełka i inne sprzęty porządkujące przestrzeń

dalej mały bajzel, ale w jednym miejscu :rotfl:

 

też mnie czeka robienie galerii (może do grudnia zrobię ;)

mam niby na nią dużo miejsca, ale za to kłopotliwe, bo nad spocznikiem schodowym - czyli nie jest zbyt szeroko, ale mogę wysoko pójść

jak będę kombinować nad ułożeniem ramek, które narazie zbieram, to poproszę Ciebie i inne dziewczyny o pomoc :)

:bye:

 

o! jak fajnie....

to jest szansa, że i mnie skutecznie zmobilizujecie :D

 

To prawda, że Kraków jest wyjątkowy. W lipcu będzie tam grał Mark Knopfler i rozpaczam, że nie zdążyłam kupić biletów http://emotikona.pl/emotikony/pic/0cray.gif

 

do lipca jeszcze trochę czasu zostało

szukaj biletów w sieci, bo warto :)

miałam okazję być na tym koncercie miesiąc temu w Londynie (choć to już trochę inny Mark :) ... bardziej folkowy.... ale mnie pasuje

dostałam zaproszenie i popędziłam na wariata, a w dzień wylotu się dowiedziałam, że grają w Krakowie :cool:

ale nie żałuję, bo w O2 miałam okazję być pierwszy raz.... jedynie publiczność taka drętwa lekko (nie to co u nas na koncertach!!! )

dlatego ponoć wykonawcy lubią u nas koncertować :yes:

dajemy czadu :lol2:

 

Po dzisiejszej akcji chyba jestem przekonana, że zabudowy pod oknami dachowymi raczej nie rozbiorę. Przemaluję całość na biało ;)

 

gdybym ja miała decydować o likwidacji 4-metrowego miejsca do przechowywania to też nie podjęłabym takiej decyzji...

wrzuć fotki i dylematy, choć wydaje mi się, że jakiś czas temu gdzieś się temat przewijał u kogoś w wątku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti, możemy sobie uścisnąć dłonie z tymi pudełkami :lol2: Podczas mojej ostatniej wizyty w Pepco obkupiłam się po uszy :D Mają tam bardzo fajne pudełka i koszyki. Mam też pokaźny zbiór pudełek po butach, które oczekują na oklejenie:)

Sypialnię wałkowałyśmy w wątku Marty :D

Cały czas rozglądam się za biletami na Marka. Czy folkowy, czy inny jestem jego wielbicielką :D Wczoraj cały dom rozbrzmiewał jego muzyką do filmu "Cal". Posłuchajcie TEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te lustra będą nad łóżkiem, tylko trudno je upolować w rozsądnej cenie ;) Wersja awaryjna to tradycyjne lustra :)

 

Zanim ja dojdę do sypialni to może Ty będzesz remontować po raz drugi swoją i oddasz mi lustra w okazyjnej cenie :-)

 

P.S. Dzisiaj malowałam paski na elewacji, ledwie żyje, a pomalowałam 1 ścianę z 4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, Ty tylko kusisz i kusisz, pokaż wreszcie swoje wnętrza :D

 

Jestem przeogromnie ciekawa tego kilimu który sobie zamówiłaś, zawiesiłaś go już, pokaż...:D

 

Aniu, lubię być Twoim gościem, nie przeszkadzałaby mi nawet Twoja zagracona ( jak twierdzisz, choć trochę Ci nie wierzę :D ) sypialnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ja dojdę do sypialni to może Ty będzesz remontować po raz drugi swoją i oddasz mi lustra w okazyjnej cenie :-)

 

P.S. Dzisiaj malowałam paski na elewacji, ledwie żyje, a pomalowałam 1 ścianę z 4 :-)

 

Aga, jak dobrze pójdzie to remont sypialni dopiero w przyszłym roku, albo i to nie :( Będziesz pierwsza ze swoją. Jak znajdę dobrą metę na lustra, to dam znać :) Czasami widuję na Westwing, ale jakoś drogie

 

Tak też ładnie

 

Bedroom photos 031812 105[22].jpg

Aniu, lubię być Twoim gościem, nie przeszkadzałaby mi nawet Twoja zagracona ( jak twierdzisz, choć trochę Ci nie wierzę :D ) sypialnia

 

Justynka :hug:Przez dwa dni odgracałam moją sypialnię!! Litry potu wylane, ale jest w miarę ogarnięte. Tylko na te ściany patrzeć nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa..., to przejadę się po pudełeczka. W garderobie mam nieustanny brak takich. Pudła po butach trochę wytrzymały, ale pora je zmienić.

 

Sluchajcie, Kobitki. Nic nie zawiesiłam :( Leży zwinięty w rulon, razem z drugim, ktory ma zalec pod stołem w salonie. Koty na nich siadują z upodobaniem.

W domu rozpierdziucha kosmiczna, bo robi się poddasze. Wszystko zasypane pyłem, nawet nie sprzątam.

Dachu malować nie będę, bo mi p. Monika wybiła z głowy. Za to dom dostanie piękne metalowe rynny, przemalujemy kominy na szaro i założymy im czapeczki.

Potem przyjdzie posadzkowy i skuje mi kafelki w kuchni i wiatrołapie. Potem będzie kominek budowany. Potem.... a dopiero potem zmiany w sypialni.

Na razie dokupiłam sobie na Vivre pasującą do dywanu pościel.

 

Sorry, jadę na stację odebrać moje szczęście wracające z W-wy po imprezce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo? 20 lat :D

 

oj długo :D teraz rozumiem potrzebę kolosalnych zmian :D

Oko cieszą Twoje wnętrza, pomysł z lustrami nad łóżkiem też zacny :D

 

Kasiu, ciężki czas przed Tobą, ale będzie pięknie jak u Tomkowej!

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...