Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

 

Ja mam jeszcze do was pytanie..Jakie jest wasze zdanie na temat szklanych drzwi do łazienki? Jak się to użytkuje? Kiedyś bardzo mi się podobały, a że urządzana łazienka będzie w sypialni to chciałam ją jakoś wyróżnić, właśnie innymi drzwiami.

 

Wizualnie wyglądają wiec tutaj jestem na tak :-) jedynie nie wiem jak jest rozwiąza kwestia szczelności odgłosów łazienkowych, czy one maja jakąś uszczelkę itp. To byla by jedna moja wątpliwość :-) wiem ze w nowoczesnych domach lazienka jest w sypialni lub nie ma drzwi,ale w tej kwestii jestem jednak tradycjonalistką :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O tej szczelności nawet nie pomyślałam, nie wiem, czy to wielki problem dla mnie, chyba nie... bardziej boję się o utrzymanie czystości, zacieki po parze wodnej itp. zastanawiam się czy się coś takiego tworzy? Nasz otwór wejściowy do łazienki jest dość mały, a nie podobają mi się drzwi bez ościeżnicy więc skłaniam się do dobudowania cienkiej ścianki i zrobieniu drzwi szklanych przesuwnych.

 

Muszę w weekend wszystko pomierzyć dokładnie i przemyśleć, bo zaczynamy projekt drugiej łazienki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiowa naleweczka podobna do mojej, tylko inne proporcje. Muszę spróbować :)

 

Tomkowa, te wazony.... a nie chcesz przypadkiem jakichś Włocławków do kompletu ;) ? Mam tego trochę i nie wiem czy kiedykolwiek wypakuję, no chyba że do użytku podczas Garden Party. W zamierzchłych czasam nazbierałam tego tony, a teraz jakoś mi już nie pasują tego typu malowanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj ogladalam, musze cos kupic :-)

 

Początkowo uważałam taki zakup za zbytek (o elektrycznej mówię), ale kurcze przydaje się. Choćby do nalewek - wycisnąć sok z 5-6 kg cytryn to pikuś. Poza tym ja uwielbiam taki świeżo wyciśnięty sok z cytrusów. Urządzenie łatwe w myciu, tanie jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozesz pijaczki :lol2:

ale zima idzie, nalewki wskazane :D:D:D

 

 

Tomkowa nie wypowiem sie na temat tych wazonow - ale pierwszy z pokrywka mimo ze ma inne wzory przypomina mi chinska porcelane, chyba przez ta pokrywke, drugi mi zalatuje cos wazonikiem a la babcia :lol2:

 

Maniu, mikstury lecznicze czas szykować :lol2:

Z z tymi wazonami, to mnie nie denerwuj ;) Mam teraz fazę na granat i szukam ładnych porcelan i sama widzisz, co u nas można kupić na lokalnym :lol2:

To ja Wam podam naszą nalewkę zimową, którą nazywamy antybiotykiem, ponieważ odkąd ja robimy w sezonie zimowym nie używamy leków, nie chorujemy na grypę, nie przeziębiamy się łatwo.

Po zmarznięciu, przy złym samopoczuciu, objawach grypopodobnych, nawet na ból zeba wypróbowałam. Setka doustnie i do łózka, potem jeszcze jedna i rano jak nowonarodzony człowiek jest.

 

Czyli człowie nie czuje dolegliwości, bo zasypia nieprzytomny :rotfl:

Zapisuję to lekarstwo na mojej liście "must have" :lol2:

 

Uwaga! zapomniałam napisać, że kopie ostro :)

 

Czego się nie robi dla zdrowia :rotfl:

 

hejka dziewczyny:)

 

Aniu ta kuchnia z inspiracji przepiękna, nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie.

 

Ta ceramika też fajna, kiedyś nie moja bajka, bo kojarzy mi się z dzieciństwem, moja mama powywalała takie rzeczy:). Obecnie strasznie mi się podoba ten odcień niebieskiego i jak patrze na twoje nowe poduchy to jestem na tak:)

 

Ja mam jeszcze do was pytanie..Jakie jest wasze zdanie na temat szklanych drzwi do łazienki? Jak się to użytkuje? Kiedyś bardzo mi się podobały, a że urządzana łazienka będzie w sypialni to chciałam ją jakoś wyróżnić, właśnie innymi drzwiami.

 

Muszę w weekend wszystko pomierzyć dokładnie i przemyśleć, bo zaczynamy projekt drugiej łazienki:)

 

Ale fajnie, kiedy będzie projekt? ;) Jeżeli chodzi o drzwi do łazienki z sypialni, to ja bym nie robiła szklanych. Nie robiłabym drzwi, które w jakikolwiek sposób się wyróżniają. Chyba, że planujesz taki wystrój sypialni, techno-szklany ;) Jeżeli nie, to ja bym zrobiła drzwi, które jak najbardziej stapiają się ze ścianą, albo żeby były lustrem lub obrazem.

Na inspiracji są akurat drzwi ukryte, które nie są tanie, ale i z normalnymi można coś pokombinować

 

ambiente_classico.jpg

 

Eko-Dar_lustrzane.jpg

 

Tomkowa, te wazony.... a nie chcesz przypadkiem jakichś Włocławków do kompletu ;) ? Mam tego trochę i nie wiem czy kiedykolwiek wypakuję, no chyba że do użytku podczas Garden Party. W zamierzchłych czasam nazbierałam tego tony, a teraz jakoś mi już nie pasują tego typu malowanki.

 

Właśnie od razu napisałam, że mi Włocławek przypominają, a mi chodzi o coś mniej siermiężnego ;) To już chyba Bolesławiec bardziej wytworny :)

Szukam dalej :D

 

Początkowo uważałam taki zakup za zbytek (o elektrycznej mówię), ale kurcze przydaje się. Choćby do nalewek - wycisnąć sok z 5-6 kg cytryn to pikuś. Poza tym ja uwielbiam taki świeżo wyciśnięty sok z cytrusów. Urządzenie łatwe w myciu, tanie jak barszcz.

 

Z 5-6 kg cytryn to ile wychodzi antybiotyku?? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niechcący zahaczyłam o Netto i nawet nie miałam pojęcia, że tam takie rzeczy są :)

Za dwie dyszki fajne litery dekoracyjne:

 

litery.jpg

 

 

I słoiki ze słomką. Śmieszne, bo plastikowe ;) Będą jak znalazł na tarasowe posiadówki, bo zawsze drżę, czy mi się żadna osa w soku nie kąpie :)

W tle zaczątek nalewki z owoców jarząba szwedzkiego :D

 

słoik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nalewkowe ja to tylko z wisni kiedys robilam. A tak to w sezonie truskawkowym truskawkowke:) ale to jest z wodka.

 

Dziekuje za porade w sprawie drzwi. Podobaja mi sie wizualnie te szklane te lustrzane co pokazalas tez. Wole tylko jak chowaja sie w scianie a nie bez oscieznicy. Sypialnie nie wiem jeszcze jak urzadze ostatnio brakuje mi weny tworczej.

 

Projekt bedzie jak wszystko pomierze. Maz dzisiaj pojechal do domu kazalam mu jutro wszystko pomierzyc. Jak juz bede miala to na pewno sie pochwale.

 

Znacie moze jakies sprawdzone plytki imitujace beton lub moze prawdziwy beton sprawdzi sie w lazience a do tego cieple drewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakies sprawdzone plytki imitujace beton lub moze prawdziwy beton sprawdzi sie w lazience a do tego cieple drewno:)

 

No właśnie rozważam takie rowiązanie w łazience - na ścianach beton architektoniczny (60 x 30 cm) a na podłodze takie jasne płytki drewnopodobne jak mamy w całym domu.

Oglądałam tu: http://www.luxum.pl/gal_pl&id=10/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam i tez je rozwazam:) ale wyczytalam dzisiaj ze beton trzeba co jakis czas impregnowac nie wystarczy raz i nie wiem czy mi sie chce i nie wiem czy to prawda:)

 

Plytki drewnopodobne podobaja mi sie z firmy porcelanosa ale cena jest jeszcze ladniejsza:)

 

Płytek "betonowych" jest teraz od groma i ciut, ciut ;)

Jeżeli chodzi o drewnopodobne, to bardzo podobają mi się u szocik i Agi (mają te same) oraz u Marty w dużej łazience :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...