Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaaaaa..., to przejadę się po pudełeczka. W garderobie mam nieustanny brak takich. Pudła po butach trochę wytrzymały, ale pora je zmienić.

 

Sluchajcie, Kobitki. Nic nie zawiesiłam :( Leży zwinięty w rulon, razem z drugim, ktory ma zalec pod stołem w salonie. Koty na nich siadują z upodobaniem.

W domu rozpierdziucha kosmiczna, bo robi się poddasze. Wszystko zasypane pyłem, nawet nie sprzątam.

Dachu malować nie będę, bo mi p. Monika wybiła z głowy. Za to dom dostanie piękne metalowe rynny, przemalujemy kominy na szaro i założymy im czapeczki.

Potem przyjdzie posadzkowy i skuje mi kafelki w kuchni i wiatrołapie. Potem będzie kominek budowany. Potem.... a dopiero potem zmiany w sypialni.

Na razie dokupiłam sobie na Vivre pasującą do dywanu pościel.

 

Sorry, jadę na stację odebrać moje szczęście wracające z W-wy po imprezce.

 

Pestko, jak ja Cię rozumiem z tym bałaganem i całą remontową zawieruchą. Nie ma nic gorszego niż mieszkać w remontowanym domu. Nam radzono wyprowadzkę, ale nie bardzo było gdzie, więc mordowaliśmy się z tym niemiłosiernie. No i jest to także utrudnienie dla ekipy, bo codziennie musieli po sobie jako tako sprzątać, osłaniać, odkurzać itd. Trzymam kciuki i liczę na to, że coś nam wreszcie pokażesz :)

Pękam z ciekawości jaki ten Twój wymarzony kominek będzie :) U mnie ściana z kominem zmieniła się na tak:

 

kominek4.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnaiało mi się, że super orzeszki w czekoladzie są w kauflandzie- w takich niepozornych opakowaniach. są tam kokosowe kosteczki w czekoladzie, migdały w kilku rodzajach czekolady i takie w czekoladzie posypane wiorkami koko, orzechy laskowe, orzechy wloskie, ziemne - wszystko w róznych kofiguracjach czekoladowych - gorzka, mleczna, deserowa, biała. i to czekolada prawdziwa a nie wyrób czekolodobobny jak u innych producentów i gruuuba. i cena też miła :) zawsze przy tym regale dostaję oczopląsu :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan przed był koszmarny, z różnych powodów :oops: Cieszę się, że w miarę dogoniłam cywilizację :lol2: Pod mapą stoi pianino :) Córka gra, ja jestem samoukiem. Motyw nauki - melodie filmowe :D

ładnie to wszystko wkomponowałaś, salon wielofunkcyjny łączy Rodzinę. Poradziłaś sobie doskonale z całym domem. Nie wątpię że z sypialnią także sobie poradzisz, a jak już pomalujesz meble w jadalni to skorzystam z Twoich rad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna metamorfoza.... :jawdrop:

świetnie!

kominek super.... raczej na pewno dogoniłaś trendy wnętrzarskie ;)

a może nawet przegoniłaś :D

 

Catti, możemy sobie uścisnąć dłonie z tymi pudełkami :lol2: Podczas mojej ostatniej wizyty w Pepco obkupiłam się po uszy :D Mają tam bardzo fajne pudełka i koszyki.

 

oj tak :yes:

uwielbiam ten sklep nie tylko za pudełka

oni też są trendy wnętrzarsko :D

i wyjątkowo przyjaźni dla kieszeni ;)

wprawdzie co bardzo tanie to z reguły badziewie, ale co może się stać z pudełkiem włożonym do szafki, poszewką, kubkiem... ??

koc za 40 zł piorę często i się z nim nie cackam.... na razie niezniszczalny

do osłonek na doniczki i szklanych świeczników z kokardką powkładałam cały bajzel łazienkowy...

koszyki, miski, piękne talerze, ciuszki, kocyki i inne pierdoły.... oj! obkupiłam się ostatnio i raczej powinnam omijać ten sklep z daleka :D

 

Pestko, jak ja Cię rozumiem z tym bałaganem i całą remontową zawieruchą. Nie ma nic gorszego niż mieszkać w remontowanym domu. Nam radzono wyprowadzkę, ale nie bardzo było gdzie, więc mordowaliśmy się z tym niemiłosiernie.

 

my tak samo

prawie pół roku mieszkaliśmy jak na budowie w stanie surowym :bash::bash:

współczuję ;)

 

Ania, a co z tą sypialnią jest takiego trudnego, że dopiero za rok się za nią bierzecie?

 

aaaaaaa.... i jeszcze lustra!

genialne i potrzebne są :D

a pytał ktoś ile takie z lustrzaną ramą kosztuje u lokalnego rzemieślnika?

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wow ... no więc nadrobiłam, zbieram szczękę z podłogi i się witam! metamorfozy rewelacyjne, nawet w konkursie Tomkowa vs Tomkowa vs Tomkowa (itd.) trudno wskazać zwyciezcę. Gratulacje :):yes:

 

PS - lustra to na tanio i szybko można nawet w ikea (tylko wtedy bez takich czaderskich ramek) przykład 1 - zwykłe przykład 2 - heksagony

PS2 - pestka, nie bądź wiśnia, załóż wątek ;) trzymam kciuki za ten ogrom prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wszystko wkomponowałaś, salon wielofunkcyjny łączy Rodzinę. Poradziłaś sobie doskonale z całym domem. Nie wątpię że z sypialnią także sobie poradzisz, a jak już pomalujesz meble w jadalni to skorzystam z Twoich rad :D

 

Dla mnie malowanie mebli to już wyższa szkoła jazdy ;) Nie wiem, czy mi odwagi wystarczy. Dodatkowo muszę podpytać dardurdkę lub Agę11 jak przygotować do malowania meble, które są pokryte olejem :confused:

 

oj tak :yes:

uwielbiam ten sklep nie tylko za pudełka

oni też są trendy wnętrzarsko :D

i wyjątkowo przyjaźni dla kieszeni ;)

wprawdzie co bardzo tanie to z reguły badziewie, ale co może się stać z pudełkiem włożonym do szafki, poszewką, kubkiem... ??

koc za 40 zł piorę często i się z nim nie cackam.... na razie niezniszczalny

do osłonek na doniczki i szklanych świeczników z kokardką powkładałam cały bajzel łazienkowy...

koszyki, miski, piękne talerze, ciuszki, kocyki i inne pierdoły.... oj! obkupiłam się ostatnio i raczej powinnam omijać ten sklep z daleka :D

 

Ania, a co z tą sypialnią jest takiego trudnego, że dopiero za rok się za nią bierzecie?

 

aaaaaaa.... i jeszcze lustra!

genialne i potrzebne są :D

a pytał ktoś ile takie z lustrzaną ramą kosztuje u lokalnego rzemieślnika?

 

Z Pepco mam sporo :D Potrzebuję jeszcze sporo koszyków do pralnio-kotłowni, więc zawitam tam niebawem ;)

 

Z sypialnią jest ten problem, że nie mam pieniędzy :lol2: Ściany kwalifikują się do położenia na nowo, nowa gładź, nowe łączenia.. Ale przypomniałam sobie, że Pestka gdzieś kiedyś pisała o takiej specjalnej tapecie do równania ścian. Może to odnajdę. Obawiam się jednak, że z moimi niewprawnymi i niecierpliwymi rękoma efekt nie będzie zadowalający ;)

 

I uwaga!! Kupiłam dziś na Weście takie oto cuda :wave:

 

Trzy sztuki luster o jakże mi bliskiej nazwie "Hexa" :D

lustro hexa.jpg

 

Oraz 12 szt. ślicznych gałeczek do zabudowy sypialnianej, którą przemaluję na biało :)

 

gałki.jpg

 

 

PS - lustra to na tanio i szybko można nawet w ikea (tylko wtedy bez takich czaderskich ramek) przykład 1 - zwykłe przykład 2 - heksagony

 

Też myślałam o ikeowskich, ale szczególnie zależy mi na tych czaderskich ramach :D

 

Tomkowa mąż mój pyta czym masz połączone kafle z regipsem :rolleyes: Na farbę akrylową trzeba jakiś zapas zostawiać czy warstwa jest tak minimalna że nie tezeba?

 

Chyba u Ciebie pisałam, że tam jest zaciągnięty gips. Zostawili minimalną szczelinę między płytką a regipsem, zabezpieczyli płytki taśmą i zacierali. Nie wygląda na to, że na cieniutką warstwę farby zostawiali jakiś zapas. Mogę zadzwonić do mistrza i zapytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpis wczorajszy, który jakoś się nie wysłał:

Moje Słoneczko już dostarczone do domku i zakopane w kołderkę pochrapuje :)

 

 

Uciekam z domu do ogrodu. Nie mam paznokci :D Nie mogę znaleźć nikogo do ciężkiej ogrodniczej harówki. A J jest dostępny tylko chwilami, jak zaczynam jojczyć, że nie daję rady. Wypada z domu, wbije kilka razy łopatę i już go nie ma.

I jak zawsze, gdy znajdę sobie coś miłego do zrobienia, to pojawia się jakaś praca dla pieniędzy. Dobrze, tylko dlaczego wtedy, gdy ja potrzebuję mieć wolne?

do jutra do 7 rano muszę zdążyć. OProszę nie piszcie za wiele, bo utknę znowu w zaległościach, zamiast porobić obiecane pomysły dla forumek :(

 

Tomkowa, śliczne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...