Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Witam serdecznie Tomkowa

nie pamietam, czy się u Ciebie wpisywałam, ale czytam jak czas pozwoli :-)

podziwiam Twoją kreatywność i pracowitość super pomysły i wykonanie

no i ... ja też skorzystałam z Twojego przepisu i wskazówek wykonania i poczyniłam "chmurkę" :D

Zdjęcia nie zrobię, bo nie taka doskonała jak te prezentowane tutaj, ale wyszła przepyszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie Tomkowa

nie pamietam, czy się u Ciebie wpisywałam, ale czytam jak czas pozwoli :-)

podziwiam Twoją kreatywność i pracowitość super pomysły i wykonanie

no i ... ja też skorzystałam z Twojego przepisu i wskazówek wykonania i poczyniłam "chmurkę" :D

Zdjęcia nie zrobię, bo nie taka doskonała jak te prezentowane tutaj, ale wyszła przepyszna

 

Mamik, witam serdecznie! :) Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że chmurka wyszła smakowita :) My za pierwszym razem nie czekaliśmy do rana, tylko pałaszowaliśmy ledwie ostudzoną :D Też nie prezentowała się tak, aby uwiecznić ją na fotkach, ale wszyscy właśnie ją pamiętają najlepiej. Ten smak zawsze wynagradza niezbyt zgrabną prezencję :D

Zaglądaj tak często, jak się da :)

 

No to mamy nową rzeczywistość w Polsce :(:(:(

 

ehh

 

Ej, smutaski ;) Wątek powoli zamienia się w kulinarny, ale nie w polityczny :lol2:

 

Ach, gdybym ja miała więcej czasu, pieniędzy i dostęp do tego wszystkiego, co by mi było potrzebne..

Zrobiłabym zgrabną komódkę z dwóch przedwojennych szafek nocnych dając im lustrzane drzwiczki pod wzorzystą nakładką, zrobiłabym lustro na wzór Eagan z Pottery Barn, uszyłabym zasłony z wzorzystymi brzegami, zamówiłabym szybę pod kominek i wymalowała na niej wzór, pomalowała tenże kominek wzorem z szablonu..

Ale jestem dobrej myśli, a cieszyć mnie musi, póki co, wyobrażanie sobie tego wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cynamonowiec zrobił furorę :wiggle:

 

I to jaką! :D

Kurde a ja zapomniałam wziąć blaszke z domu:bash:

 

Wczoraj był u nas majster nr 1, wydaje się ok, bynajmniej sprawiał takie wrażenie, bo wiedział o co mi chodzi, czekamy teraz na wycenę. Mamy jeszcze namiary na jednego jakby co.

 

Pamiętaj: książka wydrukowana z wizkami + drukowanymi literami wypisane na co ma zwrócić szczególną uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja też mam takie marzenie:)

 

Dziewczyny, które są z Warszawy i okolic, polecicie jakiś duży salon z płytkami, gdzie będą mieli płytki firmy Porcelanosa, ciężko strasznie znaleźć salon, które je ma na ekspozycji. Pewnie i tak zamówię z internetu, ale chciałam chociaż zobaczyć co kupuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej zespół różnych sklepów kafelkowych, łazienkowych i innych budowlanych zgromadzonych na jednym terenie. Lepsze, gorsze, ale jak chcesz mieć w kupie do obejrzenia to właśnie tam trzeba jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...