Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a do nowoczesnych raczej minimalistycznych wnetrz pasuja dywany we wzory, czy raczej jednolite typu shaggi? Coś czuję, że z dywanem będę miała problem

 

Nie znoszę dywanów typu shaggi ;)

A wzorzyste jak najbardziej pasują do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz!! Czasami są wręcz focal point pomieszczenia ;)

 

dywany.jpg

 

dywany1.jpg

 

dywany2.jpg

 

dywany3.jpg

 

IKEA-Living-Room-Catalogue_01.jpg

Nie wiecie ile totek płaci w najbliższym losowaniu? Może kupić los :sick:

 

Chyba trzy bańki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te inspiracje, Tomkowa :)

 

Śliczne te inspiracje dywanowe :).

Widzę, że w międzyczasie upiekło się trochę pyszności :D. Ten cynamonowiec też wygląda rewelacyjnie, a pewnie jeszcze lepiej smakuje.

 

Gdybym mogła, dywany zmieniałabym tak często, jak poduszki :D

Ewa, koniecznie wypróbuj cynamonowca, na pewno powiększysz grono jego wielbicielek :)

A skoro wspomniałam o poduszkach, to, oczekując na przyjazd swoich oranżowych, pocieszam sobie oczy takowymi inspiracjami ;) Nie wszyscy lubią ten kolor, a ja wprost za nim przepadam :)

 

orange.jpg

 

orange1.jpg

 

orange2.jpg

 

orange3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko przecież zestaw kolorów. Nic wielkiego, a jak fajnie wygląda :)

 

To samo można z innymi kolorami Emi :) A poza tym są rude i rude. Wszystkich nie znosisz?

 

Pusia, szkoda, że nie znałyśmy się gdy miałam 3 piękne garfieldowate na zbyciu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, szkoda, że nie znałyśmy się gdy miałam 3 piękne garfieldowate na zbyciu :p

 

O nie, nie - nigdy na brak kotów nie narzekałam, zwyczajnie akurat rude się u nas nie pałętają.

Poza tym u mnie dachowe to niejako przy okazji, ja persiasta jestem przede wszystkim :cool:

 

Emilka a te Twoje rudo czarne to może szylkretki są - wtedy tylko koteczki, bo u kocurów to umaszczenie nie występuje (a jeśli już się zdarzy to kocur jest bezpłodny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz, żeby kocurki nie rozlazły się natychmiast jak dorosną po całej okolicy, to musisz je wykastrować.

Tylko pamiętaj, że może się zdarzyć, że kastraci będą się czyć słabszymi kotami od okolicznych jajcarzy i te będą ciągle nachodzić twój ogród i bić tęgo pupilów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...