Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonka, bardzo się cieszę z odwiedzin i miłych słów :hug: Radują mnie te drobiazgi, bo na "grubsze" sprawy na razie nie ma szans.

Moje myśli już krążą wokół ozdób choinkowych ;) Będzie biało-czarno, oczywiście z szachownicą :D Produkcja "by Tomkowa" rusza niebawem :) Zmienią się też, naturalnie, poduszki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, bardzo się cieszę z odwiedzin i miłych słów :hug: Radują mnie te drobiazgi, bo na "grubsze" sprawy na razie nie ma szans.

Moje myśli już krążą wokół ozdób choinkowych ;) Będzie biało-czarno, oczywiście z szachownicą :D Produkcja "by Tomkowa" rusza niebawem :) Zmienią się też, naturalnie, poduszki :lol2:

 

Świętą juz niedługo ozdobowo :cool:

Ja bylam w tym sklepie i przepadłam ;-) Niestety bagaz nie pozwolił na zakupy ale ...kiedyś tam wrócę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam w tym sklepie i przepadłam ;-) Niestety bagaz nie pozwolił na zakupy ale ...kiedyś tam wrócę :yes:

 

Podziwiam Twoje samozaparcie, bo mnie by było trudno się powstrzymać :) Piękności tam i choinkowe, i stołowe.

Ja za to przepadłam, jak zobaczyłam polskie dzieła marki Polski Stół. Są po prostu przepiękne!!

 

slider2_bck.jpg

 

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Twoje samozaparcie, bo mnie by było trudno się powstrzymać :) Piękności tam i choinkowe, i stołowe.

Ja za to przepadłam, jak zobaczyłam polskie dzieła marki Polski Stół. Są po prostu przepiękne!!

 

[ATTACH=CONFIG]335857[/ATTACH]

 

Źródło

 

Samozaparcie to jedno a pojemność mini walizki to drugie :cool: chociaz i tak przyjechała ze mną patera, talerz, wielkanocny zajączek i kilka pierdoł kuchennych :-) Postawiłam na cos co nie zgniecie sie jak piękna szklana bombka i chyba praktyczniejszego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samozaparcie to jedno a pojemność mini walizki to drugie :cool: chociaz i tak przyjechała ze mną patera, talerz, wielkanocny zajączek i kilka pierdoł kuchennych :-) Postawiłam na cos co nie zgniecie sie jak piękna szklana bombka i chyba praktyczniejszego :cool:

 

Sama widzisz, że mini walizka to niezbyt dobry pomysł :lol2: Bardzo jestem ciekawa Twoich nabytków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, bardzo się cieszę z odwiedzin i miłych słów :hug: Radują mnie te drobiazgi, bo na "grubsze" sprawy na razie nie ma szans.

Moje myśli już krążą wokół ozdób choinkowych ;) Będzie biało-czarno, oczywiście z szachownicą :D Produkcja "by Tomkowa" rusza niebawem :) Zmienią się też, naturalnie, poduszki :lol2:

 

właśnie miałam zadać pytanie odnośnie ozdób. Czy już po świętach zmarłych wyjmujecie ozdoby:)?

 

Piękny salon, wszystko ze sobą współgra, bardzo ładne kolory no i dodatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałam zadać pytanie odnośnie ozdób. Czy już po świętach zmarłych wyjmujecie ozdoby:)?

 

Piękny salon, wszystko ze sobą współgra, bardzo ładne kolory no i dodatki:)

 

Dzięki Beatko :hug: Nie wyjmuję ozdób świątecznych po Wszystkich Świętych, ale już zaczynam o nich myśleć i się szykować ;) Domek stroję od 6 grudnia, a choinkę ubieram dzień przed Wigilią :)

Ania jak zwykle poszalała - piękne wnętrza :yes:

 

Miła jesteś Pusiu, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dawno temu upolować kolejne heksagonalne lustro do kompletu tych, które powiesiłam nad schodami. Na dostawę czekałam 2 miesiące i dziś przyszło.. w kawałkach http://emotikona.pl/emotikony/pic/2placz.gif Na szczęście coś mnie tknęło, żeby otworzyć paczkę przy kurierze przed podpisaniem odbioru. Takie piękne i takie potłuczone.. Ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było z Westwing :( fatalnie, mała szansa, że dostaniesz nowe, bo oni tylko niekiedy mają kilka sztuk

 

Może tu się pocieszysz

https://happyhome.life/pl/p/lusterko-HEKSAGONALNE-czarne-17-x-h15-cm/194

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda lustra, tym bardziej, czy zdobyć coś wyjątkowego nie jest łatwo:(

...

I ja lubię kolor pomarańczowy, i w domu i ubraniu, ale w ubraniu to latem, a w domu mam cały kawał ściany w kolorze pomarańczowo- ceglanym i bardzo ją lubię, wcześniej była szarobezowa i było smutno, teraz jest ... energetycznie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, nie ma szans na drugie, bo w rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że mieli dokładnie tyle, ilu było chętnych. Przyjęli uwagę o lepszym zabezpieczaniu luster do przesyłki, bo kurier sam przyznał, że nikt nie zwraca uwagi na ostrzeżenia na paczkach, rzucają nimi, jak każdymi innymi. Wszystko zależy od tego, jak w środku jest to wszystko zabezpieczone. To już drugi taki przypadek u mnie, że z Westa lustro nie dochodzi całe. Jak kupowałam tamte trzy, to drżałam tylko o to, ale jakoś się udało. Były trzy w paczce i na sztywno je poupychali papierowymi wkładami. To jedno było w dużej paczce i chyba tego papieru zabezpieczającego było za mało, skoro się potłukło :( Strasznie mi go żal.. Zaczynam polowanie od nowa, ale te lustra pojawiają się bardzo rzadko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda lustra, tym bardziej, czy zdobyć coś wyjątkowego nie jest łatwo:(

...

I ja lubię kolor pomarańczowy, i w domu i ubraniu, ale w ubraniu to latem, a w domu mam cały kawał ściany w kolorze pomarańczowo- ceglanym i bardzo ją lubię, wcześniej była szarobezowa i było smutno, teraz jest ... energetycznie :lol2:

 

Może się jeszcze uda kiedyś upolować, bo miejsce na nie jest przygotowane ;)

W ubraniu też lubię ceglany kolor, nawet mam dziś na sobie taki sweterek :)

Uprzejmie proszę o pokazanie ściany! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...