Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Proszę nie piszcie za wiele, bo utknę znowu w zaległościach, zamiast porobić obiecane pomysły dla forumek :(

 

Tomkowa, śliczne zakupy :)

 

Zobaczymy jakie będą w realu, bo odsyłania nie cierpię ;) Obiecane pomysły? Coś tu wspominałaś o "pobałaganieniu" na mojej ścianie obrazkowej :rolleyes: Kasiu pamiętasz co to była za tapeta do wyrównywania ścian? Chyba u Twoich Rodziców była zastosowana. Nie mogę znaleźć :(

 

te big ben orzeszki uwielbiam ;-)

 

Częstować się proszę, bo za chwilę nie będzie :D Jestem nałogowym orzeszkopożeraczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszłam na Westwing w nadziei, że jeszcze jakieś hexa lusterka zostały i d... blada. Szkoda, bo bardzo piękne.

 

Ja poproszę daktyle, najlepiej świeże. Mogę pochłonąć całą michę. Szkoda, że w PL są tylko suszone, ale też mogą być. A może ktoś ma konfiturę z daktyli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta – tzw gładź papierowa jest dostępna w jednej firmie w Inowrocławiu. Handlują na Allegro

Jest tego kilka grubości, zależnie od stopnia nierówności ściany. Kładzie się bosko, nie ma purchli powietrznych i naprawdę wyrównuje pęknięcia, czy niewielkie zgrubienia.

 

http://allegro.pl/papier-gladziowy-1400-10m-gladz-tapeta-i5046943986.html

Teraz jest tylko jedna oferta i jeden rodzaj, ale zadzwoń do nich i się dogadaj jeśli chodzi o grubość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa jakie zakupy :lol2: widzę, ze wygrzebałaś wszystko co było do wygrzebania

 

fajne są tez orzeszki w miodzie Soltino :p

 

big bena lubie w wersji czekoladowej, 100 razy lepsze niż syfiaste m&m i dużo tańsze

 

w ogołe jestem mega uzależniona od słodkiego :sick: trochę ograniczyłam, bo nie jemy tłuszczów trans które są mega niezdrowe - czyli wszystkich tłuszczów utwardzonych, do tego oleju palmowego, który tez jest syfiasty - do tego wycinka lasów palmowych powoduje zagładę goryli. nie jadam też żelatyny i kilku innych rzeczy pochodzenia zwierzęcego, ale i tak potrafię wygrzebać masę słodyczy w sklepach zwłaszcza takich niepozornych marketowych :bash:

 

lustra i gałeczki cudne. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam :p

 

Z tą tapetą na pewno dasz radę sama. Ona sie kładzie łatwiej niż tapety ozdobne. Jest lekko uciągliwa przy tym.

Możesz wiąć grubszą, ale wtedy kup klej jak do winylowej.

 

Ja daję radę, to Ty nie dasz :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam :p

 

Z tą tapetą na pewno dasz radę sama. Ona sie kładzie łatwiej niż tapety ozdobne. Jest lekko uciągliwa przy tym.

Możesz wiąć grubszą, ale wtedy kup klej jak do winylowej.

 

Ja daję radę, to Ty nie dasz :confused:

 

A jak się układa na łączeniach? W tej chwili mam na tych ścianach tapety i patrzeć na nie nie mogę. Marzę o jednolitej powierzchni, bez żadnych śladów łączeń ;) Muszę do tej firmy zadzwonić. Sprzedają też kleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna prośba :) Wiecie może, gdzie można kupić ładne, porządne i w dobrej cenie pokrowce na fotele/sofy? Znam tylko te z BonPrix, ale tam pokrowiec na fotel to ok 180 zł. Mam stary, skórzany fotel, który pewnie trudno mi będzie sprzedać, a szkoda mi go wyrzucić. Ma też ślady po radosnych harcach szczeniaków ;) Pomyślałam o pokrowcu, bo wymiana tapicerki jest raczej nieopłacalna. Sama tego nie zrobię :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...