Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Aniu czy mogłabyś napisać mi czy ty masz deszczownicę mosiężną czy plastikową? Dzięki waszym poleceniom zdecydowałam się na tę samą firmę, wybrałam tylko inny model systemu podtynkowego, mogę zmienić deszczownicę np. na 2-funkcyjną mosiężną, ale czy to jest sens?

 

Możecie mi też napisać, o co w ogóle chodzi z tą deszczownicą? Z niej woda leci takim samym strumieniem jak z małej rączki od prysznica czy słabiej? czy pod nią się na co dzień kąpiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z deszczownicy leci taka sama woda jak ze słuchawki, tylko z dużo większym rozpryskiem. Ja nienawidzę deszczownicy, nie znoszę jak mi się woda leje na głowę i po oczach, ciężko się pod nią porządnie opłukać.

 

Do tego ja mam bardzo długie włosy, nie wyobrażam sobie ich moczyć o 3 w nocy. Za to mój mąż ją bardzo lubi. Ja wole zwykłą słuchawkę i myć się partiami.

 

a w ogóle to straaaasznie tęsknie za wanną, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi też napisać, o co w ogóle chodzi z tą deszczownicą? Z niej woda leci takim samym strumieniem jak z małej rączki od prysznica czy słabiej? czy pod nią się na co dzień kąpiecie?

 

Woda leci takim samym ciśnieniem jak z rączki tylko "szerzej", zależy jakiej wielkości jest talerz deszczownicy.

U nas deszczownica jest jednym z lepszych zakupów.

Kąpiemy się pod nią codziennie, słuchawki prysznica używamy tylko do kąpania kotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Po dwuletniej przerwie na forum wracam i znalazłam ten wątek. Bardzo tu miło i ładnie. Mam nadzieję, że pozwolicie mi zaglądać i coś napisać od czasu do czasu :-)

Co do deszczownicy- mamy od trzech lat i mój mąż tylko jej używa do mycia. Dziwi się, że ja jej nie używam, ale podobnie jak Emilia nie moczę włosów za każdym razem jak się myję. Ale wynalazek super :) jakby deszcz leciał z sufitu :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z deszczownicy leci taka sama woda jak ze słuchawki, tylko z dużo większym rozpryskiem. Ja nienawidzę deszczownicy, nie znoszę jak mi się woda leje na głowę i po oczach, ciężko się pod nią porządnie opłukać.

 

Do tego ja mam bardzo długie włosy, nie wyobrażam sobie ich moczyć o 3 w nocy. Za to mój mąż ją bardzo lubi. Ja wole zwykłą słuchawkę i myć się partiami.

 

a w ogóle to straaaasznie tęsknie za wanną, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Milama takie podejscie jak ty na etapie planowania coś na zasadzie " jak chcesz to sobie zrób ja przecież nie będę tego używała " a teraz ja uwielbiam heheh

Nie lubilam jak mi sie woda leje po oczach/uszach niekontrolowanie bo ja boję sie wody - nie umiem plywac, do morza tylko "do cycków"

Ale jakoś ją bardzo polubilam, przekonałam sie i teraz nie wyobrażam się że jej nie ma ;-) Owszem jak chce uniknąć moczenia włosów to zwykła słuchwka jest idealna :-)

Woda leci takim samym ciśnieniem jak z rączki tylko "szerzej", zależy jakiej wielkości jest talerz deszczownicy.

U nas deszczownica jest jednym z lepszych zakupów.

Kąpiemy się pod nią codziennie, słuchawki prysznica używamy tylko do kąpania kotów.

 

Tak, woda leci normalnie . Jedyny problem móglby byc jak by talerz był ogromniasty a ciśnienie wody bardzo słabe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było:) Bratka u nas deszczownicy używa mąż, a ja słuchawki, bo też wkurza mnie,że zaraz włosy mokre. Ja mam plastikową i plastikową słuchawkę i takie "liche" są, natomiast u rodziców jest HansGrohe i rewelacja :) planuję za jakiś czas wymienić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marta, na deszczownicę to może się i zdecydujemy na mosiężną, ale słuchawkę doradzono nam zwykłą, bo te mosiężne są dużo cięższe i i jak spadnie na kafelki, to może je obić.

 

Bratka to popatrz, żeby ona w miarę wyglądała, bo ta moja to taka denerwująca jest, całość nie była warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czy mogłabyś napisać mi czy ty masz deszczownicę mosiężną czy plastikową? Dzięki waszym poleceniom zdecydowałam się na tę samą firmę, wybrałam tylko inny model systemu podtynkowego, mogę zmienić deszczownicę np. na 2-funkcyjną mosiężną, ale czy to jest sens?

 

Możecie mi też napisać, o co w ogóle chodzi z tą deszczownicą? Z niej woda leci takim samym strumieniem jak z małej rączki od prysznica czy słabiej? czy pod nią się na co dzień kąpiecie?

 

Ja mam zestaw Omnires, też ten wybrałaś? Konkretnie Sys 21 i jestem z niego bardzo zadowolona. To, co mi się w tym zestawie bardzo podoba, to to, że nigdy nie zdarzy się, żeby woda z deszczownicy poleciała Ci niekontrolowanie na głowę po uruchomienia prysznica. Trzeba nacisnąć przycisk, żeby woda z deszczownicy poleciała. Po zamknięciu wody przycisk wraca na swoje miejsce i po ponownym puszczeniu wody działa tylko słuchawka. Wiem, że Tres np. ma tak, że trzeba pamiętać samemu o przełączeniu źródła lania wody. Tam jest tak, że jak mąż korzysta z deszczownicy i żona po nim nie przestawi "wajchy", to po uruchomieniu baterii też działa deszczownica. W Omniresie jest super, bez ryzyka nagłego zmoczenia głowy ;)

 

zestaw-prysznicowy-omnires-sys-21_0_b.jpg

Całość, z wyjątkiem słuchawki, jest z mosiądzu i radzę nawet nie zerkać na plastikowe deszczownice. Omnires ma też deszczownice dwufunkcyjne, w których możesz ustawiać sobie rodzaj "deszczu".

Ja uwielbiam deszczownicę, bardzo mnie stanie pod nią relaksuje :) Woda z niej leci dużo, dużo większym strumieniem niż ze słuchawki. Dlatego tak ważna jest przepustowość odpływu liniowego, żeby zdążył odbierać tę ilość wody, która leje się z deszczownicy. Najlepszy jest ok 60 l/min.

 

Witam serdecznie! Po dwuletniej przerwie na forum wracam i znalazłam ten wątek. Bardzo tu miło i ładnie. Mam nadzieję, że pozwolicie mi zaglądać i coś napisać od czasu do czasu :-)

Co do deszczownicy- mamy od trzech lat i mój mąż tylko jej używa do mycia. Dziwi się, że ja jej nie używam, ale podobnie jak Emilia nie moczę włosów za każdym razem jak się myję. Ale wynalazek super :) jakby deszcz leciał z sufitu :)

Pozdrawiam!

 

Witam serdecznie!! Zaglądaj i pisz, jak często masz ochotę :)

 

Dawno mnie tu nie było:) Bratka u nas deszczownicy używa mąż, a ja słuchawki, bo też wkurza mnie,że zaraz włosy mokre. Ja mam plastikową i plastikową słuchawkę i takie "liche" są, natomiast u rodziców jest HansGrohe i rewelacja :) planuję za jakiś czas wymienić :)

 

No właśnie, gdzie Ty się podziewałaś?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcia, dlaczego ja nie kupiłam tej deszczownicy Omnires?! oczywiście się nie poradziłam, tylko na szybko zamawialiśmy i teraz mam:)

 

a gdzie byłam? długo by opowiadać... najpierw miałam kołowrotek w pracy, a teraz wręcz przeciwnie, leżakuję przymusowo :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy hansgrohe i też ma ten motyw z samoczynnym wyłączaniem się deszczownicy. To jest faktycznie super. Jedyne, co mnie denerwuje, to że czasem kapie z niej woda mi na głowę jak się kąpię używając słuchawki. I to kapie zimna… można zawału dostać. Ale i na to jest metoda- muszę się kąpać przed mężem :) słuchawka też jest chyba z jakiegoś metalu, bo ciężka i faktycznie potrafi stuknąć, ale jeszcze nie obtłukła kafli ani siebie.

 

A cydr uwielbiam! Mówicie, że ten Dobroński jest lepszy od Lubelskiego? bo tylko Lubelskiego próbowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...