Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Nasze drzwi na pewno nie są z drewna, ale Porta ma też w ofercie chyba drzwi drewniane. W opisie naszych jest "Konstrukcja wewnętrzna skrzydła z klejonki drewna iglastego". Są malowane farbą, a nie oklejane, niestety to nie miało wpływu. A wygląda to mniej więcej tak

 

[ATTACH=CONFIG]336584[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336585[/ATTACH]

 

O kurczaki! :( Aga, to na pewno od wilgoci łazienkowej? Moja maleńka łazienka jest dużo mniejsza od Twojej. Syn potrafi tak się prysznicować, że nic kompletnie nie widać, jak się po nim tam wejdzie :mad: Ale powiem Ci, że nie zauważyłam, żeby drzwi wejściowe były jakoś specjalnie mokre. Ja mam drewniane malowane. Po takim zaparowaniu łazienki od razu ją otwieram, żeby się wietrzyło.

Ja bym się upierała, że to jakaś wada materiałowa, bo przecież nie trzymałaś tych drzwi bezpośrednio w wodzie. Jaką byś musiała mieć nieustanną wilgotność w pomieszczeniu, żeby drzwi się tak zniszczyły?? Woda stała na rancie pod lustrem?

Przepraszam ze wcinam sie ze swoim, ale musze to napisac.:(

 

Moj stolik/stolek kupiony na ww nie pasuje do mojego wnetrza:cry::cry::cry:

 

będzie fotka?

 

To jakie jest to Twoje wnętrze, że nie pasuje? :p Nie smutaj się, tylko pokaż, co nie pasuje. Kupiłaś srebrny lustrzany, tak? To powinien do każdego wnętrza pasować. No właśnie, zrobisz fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko, rzeczywiście :D Świetny pled, do zrobienia w zimowe wieczory ;)

 

A ja dziś, zainspirowana przez Sylwię i Manię w jej wątku, relaksowałam się po południu wypróbowując schemat koralikowej gwiazdki :) Z tego, co miałam wyszła tak:

 

gwiazdka.jpg

 

Nie udała się idealnie, bo za mocno ścisnęłam żyłkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudnie wyszło :D

 

jak skończe szyć Julce kostium też spróbuję zrobić.

 

Zajrzałam właśnie do kuferka z paciorkami. dużego wyboru nie mam tam - same koraliki 11o i 15o - najbardziej mikro ze wszystkich możliwych, które wykorzystuję do haftu. będzie mikro śnieżynka, wyjdzie pewnie w skali 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudnie wyszło :D

 

jak skończe szyć Julce kostium też spróbuję zrobić.

 

Zajrzałam właśnie do kuferka z paciorkami. dużego wyboru nie mam tam - same koraliki 11o i 15o - najbardziej mikro ze wszystkich możliwych, które wykorzystuję do haftu. będzie mikro śnieżynka, wyjdzie pewnie w skali 1:1

 

Ja właśnie takie mikro chcę zrobić na drzewko na biżuterię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, masz gdzieś EMPiK? Tam jest dział z takimi robótkami i mają fajne cieniusieńkie druciki.

 

Ja kupuję też w hurtowni na Elektoralnej, parę kroków z pl. Bankowego, ale mają też sklep on-line

aragonit.com.pl i sklep gal-art.pl

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam zdjęcie kawałka salonu, zdjęcie z komórki także i jakość kiepska. Wydaje mi się, że to przez tę kanapę ten stołek nie pasuje:/ Może jak już wykończymy łazienkę i się trochę odkujemy finansowo, to ją w końcu wymienimy i bedzię ok?

20151108_093824.jpg

 

Powiedzcie szczerze, czy go zostawić, czy sprzedać, czy oddać z powrotem, jakoś u innych lepiej wyglądają te stołki.

 

no i wczorajszy cynamonowiec na poprawę humoru:) jest pyszny

 

20151107_175216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratkaf, ja bym go nie oddawała :) Wcale nie wygląda źle. A próbowałaś kanapę postawić tyłem do grzejnika? Ona musi tak stać, jak teraz na oknie? Bo jak by było widać tylko jej bok, a okno by zostało odsłonięte i tam stołek, to może byłoby lepiej?

Cynamonowiec piękny :yes: I piękna ściana ceglana. Pokaż więcej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu przy kaloryferze jest za malo miejsca by przestawic kanape bedzie zachodzic na drzwi balkonowe. Planujemy tam w przyszlosci inna szersza kanape no i jakis dywan. Moze bedzie wtedy bardziej przytulnie.

 

Cegla na scianie nie jest prawdziwa ale bardzo porzadna i napawa mnie duma bo sami ja z mezem kladlismy. Mam na niej powieszony taki sam zegar jak twoj. Pozniej wkleje zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do moich drzwi, to robię dokładnie tak jak Ty, po prysznicu otwieram drzwi od łazienki i momentalnie pozbywam się pary. Moim zdaniem problem leży w lustrze, w czasie kąpieli para na lustrze szybko się skrapla i woda spływa na dolną część drzwi. Pewnie nie było by problemu, gdybym po każdej kąpieli wycierała drzwi do sucha, a może suszarką suszyła, ale czy tak ma to wyglądać?

Moim zdaniem producent powinien taką sytuację przewidzieć i przynajmniej część pod lustrem dodatkowo zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam zdjęcie kawałka salonu, zdjęcie z komórki także i jakość kiepska. Wydaje mi się, że to przez tę kanapę ten stołek nie pasuje:/ Może jak już wykończymy łazienkę i się trochę odkujemy finansowo, to ją w końcu wymienimy i bedzię ok?

[ATTACH=CONFIG]336719[/ATTACH]

 

Powiedzcie szczerze, czy go zostawić, czy sprzedać, czy oddać z powrotem, jakoś u innych lepiej wyglądają te stołki.

 

no i wczorajszy cynamonowiec na poprawę humoru:) jest pyszny

 

[ATTACH=CONFIG]336720[/ATTACH]

 

Bratkaf, stołek jest super:) kolor też. Absolutnie go nie sprzedawaj! Jeśli nie będziesz mogła przekonać się do niego, aby zostawić go w tym miejscu, na 100% znajdziesz mu inne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny. Na razie zostaje. Moze potem przeniose go do sypialnia jak juz ja wykoncze.

 

Pestko to sa zaluzje drewniane. Musialam je zaslonic bo slonce nie dawalo zrobic zdjecia. Moze dlatego tak dziwnie wyglada. Na drugiej sciane mam duze witrynowe okno wiec i na tym musialam dac to samo.

 

Aga ja swojej mikro fazience mam wanne z hydromasazem. Moj maz jak zaparuje lazienke to woda potrafi az pod drzwi splynac. Nic sie z nimi do tej pory nie stalo a tez nie mam drewnianych tylko fornirowane drewnem

 

A jezeli chodzi o kanape to nie powiem mezowi ze sie wam podoba bo nigdy nie wymienimy. To jego kawalerska. Ma wyladowac w biurze.

Edytowane przez bratkaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do moich drzwi, to robię dokładnie tak jak Ty, po prysznicu otwieram drzwi od łazienki i momentalnie pozbywam się pary. Moim zdaniem problem leży w lustrze, w czasie kąpieli para na lustrze szybko się skrapla i woda spływa na dolną część drzwi. Pewnie nie było by problemu, gdybym po każdej kąpieli wycierała drzwi do sucha, a może suszarką suszyła, ale czy tak ma to wyglądać?

Moim zdaniem producent powinien taką sytuację przewidzieć i przynajmniej część pod lustrem dodatkowo zabezpieczyć.

 

Masz jeszcze okno, co już zupełnie powinno poprawiać wentylowanie łazienki. U mnie go nie ma i żeby zapobiec zamianie jej na saunę zabroniłam polewania się gorącą wodą ;) Ani to bardzo zdrowe, ani korzystne dla malutkiego pomieszczenia ;) Na razie się słuchają :D

Oczywiście masz rację, że drzwi łazienkowe powinny być dodatkowo przed wilgocią zabezpieczone.

Bratkaf, stołek jest super:) kolor też. Absolutnie go nie sprzedawaj! Jeśli nie będziesz mogła przekonać się do niego, aby zostawić go w tym miejscu, na 100% znajdziesz mu inne:)

 

Zgadzam się, żeby stołek zostawić :yes:

 

Mnie bardziej w tym miejscu przeszkadza roleta. Nie pasuje, bo taka biurowa. Natomiast stolik i kanapa... nie jest źle. Powiedziałabym, że stolik poprawia efekt tego kącika :)

 

Dzieki dziewczyny. Na razie zostaje. Moze potem przeniose go do sypialnia jak juz ja wykoncze.

 

Pestko to sa zaluzje drewniane. Musialam je zaslonic bo slonce nie dawalo zrobic zdjecia. Moze dlatego tak dziwnie wyglada. Na drugiej sciane mam duze witrynowe okno wiec i na tym musialam dac to samo.

 

Aga ja swojej mikro fazience mam wanne z hydromasazem. Moj maz jak zaparuje lazienke to woda potrafi az pod drzwi splynac. Nic sie z nimi do tej pory nie stalo a tez nie mam drewnianych tylko fornirowane drewnem

 

A jezeli chodzi o kanape to nie powiem mezowi ze sie wam podoba bo nigdy nie wymienimy. To jego kawalerska. Ma wyladowac w biurze.

 

Kanapa do biura :yes:

Co z tymi facetami, że tak zaparowują łazienki? ;)

Ja swój stołek ceramiczny niestety wyniosłam spod prysznica :( Mimo dużej dziury w dnie zostawała w rantach tegoż dna woda. Mimo, że ciągle tam woda się wymieniała na nową po kolejnej kąpieli, zaczął powstawać dziwny zapach :eek: Stołek wylądował w dużej łazience obok wanny i jest okej. Tam też się świetnie prezentuje :) Pod prysznicem jest czarno-biały stołeczek z tworzywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłam dno w tacy i przy okazji pstryknęłam fotki ;) Taca jest akrylowa i ma grawerowanej dno, a do tego ma 4 wymienne wkładki: 3 wzorzyste i jedną lustrzaną. Boki tacy też mają lustrzane wykończenie :)

 

taca3.jpg

 

taca1.jpg

 

taca.jpg

 

Pamiętacie moje polowanie na lustrzane ramki? ;) Pierwszy efekt już jest :) Jeszcze z niej nie zdjęłam całkiem folii i zabezpieczeń i chucham na nią i dmucham ;) Jest spora, 50x50 cm :) Trwa wybieranie fotek i miejsca, gdzie mogłaby stanąć lub zawisnąć. Na razie raczej stanąć, bo na samą myśl o wierceniu w ścianie mam dreszcze (wywalona kiedyś dziura jest jeszcze nie zreperowana) ;)

 

ramka.jpg

 

ramka2.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...