Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

hm faceci to faktycznie mają*coś z zaparowywaniem łazienek… mój robi taką saunę w domu, że aż boję się wejść po nim. ale otwieramy okno i szybko jest ok. z drzwiami za bardzo nie pomogę bo są drewniane i mamy je dopiero rok. Na razie nic się nie dzieje.

 

Bratkaf stołek jest świetny! w razie czego na pewno będzie pasował a jakieś inne miejsce. Taki srebrny klasyk :)

 

Tomkowa, twoja ramka jest mega! A może spróbujesz ją przyczepić taką taśmą specjalną? reklamują ją ostatnio ambitnie, kupiłam, ale jeszcze nie próbowałam. Dopiero jak za jakiś tydzień skończymy pokoje córek, to chcę jej użyć to przyklejania ram. Mam nadzieję, że nie odpadną i te taśmy są trwałe…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa, twoja ramka jest mega! A może spróbujesz ją przyczepić taką taśmą specjalną? reklamują ją ostatnio ambitnie, kupiłam, ale jeszcze nie próbowałam. Dopiero jak za jakiś tydzień skończymy pokoje córek, to chcę jej użyć to przyklejania ram. Mam nadzieję, że nie odpadną i te taśmy są trwałe…

 

Wszystkie ramki na telewizyjnej galerii mam powieszone na taśmach, ale obiecałam sobie, że luster na tych taśmach wieszać nie będę :) Początkowo lustra heksagonalne nad schodami powiesiłam na taśmach i się trzymały, ale za każdym razem, gdy koło nich przechodziłam, to zastanawiałam się, czy wszystko z tymi taśmami w porządku. Gdyby spadły, tfu, tfu, to nie dość, że szkoda luster, to jeszcze zniszczyłyby schody. Przełamałam się więc i są zawieszone na kołkach. Od razu lżej mi na sercu :)

 

Aniu to sa dwie rozne tace? To ktora ma wymienne dno? Bardzo mi sie podobaja. To sa te od Lucy?

 

Dobra stolek zostaje:)

 

I dobrze, że zostaje :)

To jest jedna taca, od Lucy :yes:

 

opowiedz co o tych tacach więcej.

 

ramka boska.

 

 

W ramce jestem zakochana i zastanawiam się nad kolejną :)

Taca jest jedna, ale można mieć ją w różnych wersjach, w zależności od humoru ;) Wystarczy wymieniać wkładki lub ich nie używać ;) Wtedy taca jest wyłącznie z grawerowanym przezroczystym dnem (pierwsza fotka). Wkładki drukowane są laminowane, wystarczy je położyć na dnie tacy, bo są dokładnie w takich wymiarach. Dodatkowo mam zupełnie przezroczystą wkładkę akrylową, którą przykrywam wkładki laminowane, co daje efekt szkła :)

Wykonała ją dla mnie Lucy, ta od poduszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tace od podstaw? czy na gotowej rysowała?

 

u mnie lustro łazienkowe - 50cm średnicy wisi na całej rolce taśmy :rotfl: :rotfl: chociaż według opakowanie starczyłoby poł centymetra :rotfl:

 

miałam już raz przygodę z lustrem - takim ładnym fazowanym w szafie w sypialni. Odkleiło sie, Dobrze ze stałam tuż obok, a pod szafą mąż zgromadził cała kupę ciuchów "raz założonych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam! ,ja znam! :), fajne rzeczy pokazuje velurkowy domek:)

 

Mi też się u niej niezmiernie podoba :yes: A na lustro Ebury chorowałam jakiś czas temu ;)

 

Ta Sylwia ma panią Alę, która prawdopodobnie ma wyspecjalizowaną firmę hafciarską i robi jej te hafty na zamówienie. ;)

 

Może i tak ;) Ilość osób w łańcuchu produkcyjnym bez wątpienia ma wpływ na cenę ;) Nie zmienia to faktu, że poduszki są bardzo eleganckie i ładne :)

 

Taca i ramki są super :). Stołek bratkaf też :)

 

To super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłam się czy chciałaś takie, masz takie, a może wcale nie chcesz...? Jakby co to chyba tanio do kupienia

 

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/68/32/89/5768328979

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/021553958/4_f.jpg?1446999269

 

http://allegro.pl/72cm-lustro-slonce-sunburst-miedziany-zloty-metal-i5768328979.html

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłam się czy chciałaś takie, masz takie, a może wcale nie chcesz...? Jakby co to chyba tanio do kupienia

http://allegro.pl/72cm-lustro-slonce-sunburst-miedziany-zloty-metal-i5768328979.html

 

Dzięki Wani, ale za słońcem w klasycznej postaci nigdy jakoś nie szalałam ;) Jeżeli już, to tylko w czerni. To z linka jest ładne i nadałoby się do przemalowania ;) Tylko gdzie ja je bym powiesiła?? :D

Jak wspomniałam wcześniej baaardzo podobało mi się kiedyś, i nadal podoba, lustro Ebury:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=ebury+lustro&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-1-0907

Tyle, że z nim też bym miała taki dylemat: gdzie powiesić?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynoszę kawkę z rogalem marcińskim

Miłego świętowania!!

 

 

Tomkowa, aż musiałam się zalogować, bo "targają" mną emocje

nie wiem, czy potrafię je oddać w słowie pisanym, ale to zdjęcie i kilka słów bardzo pozytywnie mnie nastroiły od samego rana

Podziwiam Cię za to, że Ci się chce przygotować taki piękny zestaw i jeszcze podzielić sie nim z innymi

tylko nie mów, że sama jeszcze rogale piekłaś, bo tego już "nie udźwignę":lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...