Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

 

Częstować się proszę, bo za chwilę nie będzie :D Jestem nałogowym orzeszkopożeraczem :)

 

Swoją paczkę juz pożarłam :cool:

 

zostawiam drinki bo dzisiaj moja kolej

http://www.tapeta-drinki-ozdoba-kieliszek.na-pulpit.com/zdjecia/drinki-ozdoba-kieliszek.jpeg

 

http://filing.pl/wp-content/uploads/2014/02/filing_images_3457323ed6e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikowanie wyrzucić to nie problem, gorzej z boczkami. Niby nic trudnego, ale sama wiem jak trzeba pilnować każdego detalu żeby nie dostać tapicerowanego potworka. Jak policzyć 350 zł robocizny +za tkaninę ile? za dobry welur ok 80 zł mb, a na fotel 4,5 trzeba pewnie to nie wiem czy nie lepiej kupić nowy :lol2: :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór:bye:

 

Jak tu U Ciebie ładnie,łazienki arcydzieło.Kibicuję dalszym przemianom.

 

A co do sztrykowanego fotela(dziewczyny ze śląska zrozumieją) to ...poproszę drinka:lol2:

 

Dobry wieczór! :hug: Masz rację, z tymi drutami to bez popijania się nie da :lol2: Wygooglałam sobie tłumaczenie :lol2:

 

Na to nadgryzienie połóż poduszkę i już :rotfl: po przemianie :lol2:

 

Już próbowałam, spada :rotfl: I ten brąz mi zupełnie nie pasuje :D

 

Dostawiam drinki!! :)

 

drinki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając tu częściej można w alkoholizm wpaść ;)

 

Co do fotela to jak masz wyrzucić to bym się pokusiła o samodzielne otapicerowanie.

Kupić tkaninę jakąś budżetową (ta co chce kupić na krzesełka około 20zł za m bieżący) co by szkoda nie było jakby jednak efekt nie był satysfakcjonujący. Fotel na pewno da się rozłożyć na części a potem to już jedziesz. Forumki na pewno doradzą jak się za to zabrać bo jest tu kilka co niejeden fotel popełniły.

 

Edit:

Zapomniałam napisać że jestem na nie dla barchanów :no::no::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając tu częściej można w alkoholizm wpaść ;)

 

Stawiam butelkę dobrego wina, że nie :rotfl:

 

Co do fotela to jak masz wyrzucić to bym się pokusiła o samodzielne otapicerowanie.

Kupić tkaninę jakąś budżetową (ta co chce kupić na krzesełka około 20zł za m bieżący) co by szkoda nie było jakby jednak efekt nie był satysfakcjonujący. Fotel na pewno da się rozłożyć na części a potem to już jedziesz. Forumki na pewno doradzą jak się za to zabrać bo jest tu kilka co niejeden fotel popełniły.

 

 

Już na samą myśl o rozkręcaniu mebla ten brąz staje się znośny :lol2: Najpewniej masz rację, zgłębię temat ;) Gdzie znalazłaś materiał obiciowy w tak dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...