Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa kolejny raz padam na twarz.

Raz, że piękne, dwa że ja się kompletnie do takich rzeczy nie nadaję.

Może i talent jakowyś bym w sobie jeszcze wygrzebała, ale cierpliwości to już nie.

Gdybym zrobiła kiedyś coś bardzo złego, to powinni mnie skazać nie na 20 lat ciężkich robót w kamieniołomach, tylko właśnie na takie precyzyjne prace, do jakiegoś zegarmistrza może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak tu za Tobą nadążyć, jeszcze nie zdążyłam koralików na gwiazdki zorganizować, a tu już koronki trzeba wycinać :rotfl::rotfl::rotfl:.

 

Wani, u nas od 2 lat dwie choinki, a w tym roku to może i 3, bo 2 płcie, którym coraz trudniej się zgodzić ;) A tak to też w poprzednich latach były pierniczki, ozdoby z masy solnej, ozdoby szyte własnoręcznie, a teraz wszyscy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przyciskiem się męczę, te co mi się podobają są strasznie drogie:/

 

Rozumiem Twoje męki, bo niedawno jak zobaczyłam ile kosztuje mój przycisk czarne szkło, to mało na zawał nie zeszłam, ale kupiłam i nie żałuję bo wygląda bosko. Gdybym wstawiła jakąś taniochę to bym teraz miała żal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pieką pierniczki - to może uprzejmie się doproszę o przepis :)

 

od lat piekę te. http://wkuchniaganiok.blogspot.com/2010/08/chyba-powinnam-zaczac-od-piernikow.html

 

 

u mnie są 2 choinki - Julka u siebie w pokoju ma swoją, do mojej się nie wtrąca :rotfl: a pierniczki wiszą na takiej drucianej małej choince :yes:,

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do "jedzenia" od lat te http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-jak-alpejskie zawsze nadziewane.

 

a do dekoracji nie pamiętam z którego przepisu, ale też na pewno z tej strony

DSC01602.jpgDSC01603.jpgDSC01604.jpg

 

na zrobienie ładnych zdjęć zawsze czasu brak ;) Samo dekorowanie świetna zabawa tylko pracochłonna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Piekne bombki, reeetyy, gdybym takie miala i koronki i klej, to tez bym sprobowala ;)

Kiedys mialo sie talent techniczno-plastyczny wiec kto wie, co by z tego wyszlo :D

 

Poki co, to mam malo ostatnio czasu na fm, wiec tym bardziej na zabawy reczne...

 

Hej Mmeliska! :hug: Szkoda, że masz mało czasu na fm, a zwłaszcza na te zabawy :lol2:

 

Tomkowa kolejny raz padam na twarz.

Raz, że piękne, dwa że ja się kompletnie do takich rzeczy nie nadaję.

Może i talent jakowyś bym w sobie jeszcze wygrzebała, ale cierpliwości to już nie.

Gdybym zrobiła kiedyś coś bardzo złego, to powinni mnie skazać nie na 20 lat ciężkich robót w kamieniołomach, tylko właśnie na takie precyzyjne prace, do jakiegoś zegarmistrza może??

 

Pusiu, jak byś zrobiła coś bardzo złego, to wezmę Cię do siebie na odbycia kary :lol2: Oj, żałowałabyś, że to jednak nie kamieniołomy :lol2:

 

Wiecie co, Wy będziecie miały na choince piękne bąbki a ja pewnie pierniki i łańcuchy z papieru :D I tak pewnie przez najbliższe 10 lat :cool: Chyba że będę stawiać dwie choinki :p

 

Z wielkim sentymentem wspominam nasze choinki obwieszone piernikami i ozdobami wykonanymi przez dzieci.. Weź je teraz zagoń do strojenia choinki ;) Dziecięcy wkład w święta jest najpiękniejszy, a drzewka przystrojone dziecięcymi ozdobami uważam za najśliczniejsze :)

 

Aniu, jak tu za Tobą nadążyć, jeszcze nie zdążyłam koralików na gwiazdki zorganizować, a tu już koronki trzeba wycinać :rotfl::rotfl::rotfl:.

 

 

Zaraz się biorę za malowanie bombek w szachownice :lol2: Szykuj farby!! :lol2:

 

Aniu najpierw mąż kazał mi wybrać przycisk, a on potem do tego dobierze stelaż itp.

 

Hmm.. skoro Mąż taki hojny, to szalej :D Stelaże, do których jest duży wybór przycisków są oczywiście droższe od tych z mniejszym asortymentem przyciskowym. Nie mówiąc o cenach samych przycisków. Ten sigma 20 jest naprawdę przyzwoity i ładny, choć i tak uważałam, że jest drogi, a wydawanie 7 stów na przycisk to dla mnie spore przegięcie ;)

 

Tomkowa cudne bombki :) masz rękę do takich prac :)

 

Dziękuję slonko :)

 

od lat piekę te. http://wkuchniaganiok.blogspot.com/2010/08/chyba-powinnam-zaczac-od-piernikow.html

 

 

u mnie są 2 choinki - Julka u siebie w pokoju ma swoją, do mojej się nie wtrąca :rotfl: a pierniczki wiszą na takiej drucianej małej choince :yes:,

 

Dzięki za przepis, choć nie wiem, czy się zmobilizuję ;) Jako ciekawostkę powiem, że mam jeszcze pierniki pieczone na choinkę 10 lat temu :D W świetnym stanie :D I zawsze była u nas jedna choinka, po której co roku było widać, że dzieci rosną ;)

 

U mnie do "jedzenia" od lat te http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-jak-alpejskie zawsze nadziewane.

 

a do dekoracji nie pamiętam z którego przepisu, ale też na pewno z tej strony

[ATTACH=CONFIG]337851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]337852[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]337853[/ATTACH]

 

na zrobienie ładnych zdjęć zawsze czasu brak ;) Samo dekorowanie świetna zabawa tylko pracochłonna :)

 

O, fajnie, kolejny przepis :) Te pierniki to Twoje?? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...