Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmm obrazek ma 20x30, passe 30x40+ kilka cm ramki, więc wyjdzie prawie 50 tyle co lustro... Jak znajdę coś mniejszego to przewieszę :lol2:

 

tylko żeby ta ściana koło drzwi nie była za łysa z małym obrazkiem.... :/

 

Czyli dobrze mi się wydawało, że ten, co wisi ma wymiary zbliżone do lustra :) Możesz nie przewieszać, a tylko go obniżyć, bo chodzi głównie o to, że wisi teraz zdecydowanie za wysoko :)

 

Zerknij i zobacz, czy nie byłoby zdecydowanie lepiej?

 

P1090398-horz.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie zwróciłam uwagi na to że z obrazkiem coś nie tak. Co więcej obniżenie obrazka wywołuje we mnie odczucie że czegoś brakuje po drugiej stronie lustra. Jak patrzę na układ oryginalny nie mam takiego wrażenia

 

Też mam takie wrażenie jak Wanilia i na dodatek lustro wydaje się być mniejsze. Nie ruszała bym obrazka :)

 

Czyli ja zupełnie odwrotnie :D Od razu wrażenie malutkiego lustra przy dużym za wysoko powieszonym obrazku, a po obniżeniu go wyrównanie proporcji ;)

 

to pierwszy z 200 obrazków do powieszenia.... boję się co będzie dalej :rotfl:

 

Nie przejmuj się :D Nic nie pisnę o obrazkach :p

Zakładaj wątek! :) Wszystkie czujemy wielki niedosyt, bo zapewne masz do pokazania więcej piękności :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Aniu pamiętaj, że u mnie są sufity na 3 metry.... nad obrazkiem powstanie duża pustka...

 

A nie mówiłam, że u Ciebie pięknie? :) Akurat wysokość pomieszczenia przy pojedynczych obrazach nie ma znaczenia, zawsze się je wiesza na wysokości wzroku.

Jak zobaczyłam tę inspirację, na której obrazki są równane do lampy nad lustrem, to pomyślałam, że przecież i u Ciebie dojdą jeszcze lampy przy lustrze i obrazek będzie "prawie" na ich wysokości i wtedy optycznie się trochę obniży ;) Dziewczyny mają rację, nic nie ruszaj :)

 

wpid-ef60a1371ebf5d2d47a5c6a797549d47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię płytek, staram się używać jak najmniej ich. W drugiej łazience będą tylko na podłodze :lol2:

 

A co dasz na ściany??

Nasza łazienka będzie wykańczana dopiero wiosną, po sezonie grzewczym, więc mamy trochę czasu żeby poszaleć z pomysłami.

 

Cofnelam sie strone wstecz i leze :rotfl:

 

jeż, gra memory...donosicielstwo :rotfl::rotfl::rotfl:

 

A już miałam pisać, że co Ty o tej Emilkowej galerii... ale się w porę cofnęłaś :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dasz na ściany??

Nasza łazienka będzie wykańczana dopiero wiosną, po sezonie grzewczym, więc mamy trochę czasu żeby poszaleć z pomysłami.

 

 

 

A już miałam pisać, że co Ty o tej Emilkowej galerii... ale się w porę cofnęłaś :rotfl:

 

Galeria zamiast Dziennik budowy :p

 

My tez nie bedziemy miec wszedzie kafelek w lazience :no:

 

Dzien dobry :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...