Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emila śliczna łazienka :) bardzo mi się podoba kabina, rewelacja :) nie wiesz czy maja także tylko jedną ściankę do pryszniców walk-in ??

konieczni zakładaj wątek !!! :)

 

jeśli chodzi o obrazki to jeśli nie chcesz tego obniżać to może dać drugi poniżej ?

 

mam podobnie, jak Tomkowa- wyrównałabym z górną linią lustra, ale jeśli obawiasz się pustki, a masz jeszcze 200 obrazków, to dopasuj coś poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila śliczna łazienka :) bardzo mi się podoba kabina, rewelacja :) nie wiesz czy maja także tylko jedną ściankę do pryszniców walk-in ??

konieczni zakładaj wątek !!! :)

 

jeśli chodzi o obrazki to jeśli nie chcesz tego obniżać to może dać drugi poniżej ?

 

mam podobnie, jak Tomkowa- wyrównałabym z górną linią lustra, ale jeśli obawiasz się pustki, a masz jeszcze 200 obrazków, to dopasuj coś poniżej

 

Dzięki, z obrazkiem na razie się wstrzymam, zobacze co się będzie dalaj dziać w łazience. :)

 

Nie wiem czy mają inne kabiny, u mnie tylko tego typu wchodziła w grę - bo nie mam tam płytek i mam drewno na skosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMelisa już masz jakąś konkretną wybraną?

A mojej kuzynki znajoma ma tapetę pod prysznicem :D

 

W Szwecji widywałam łazienki całe w tapecie klejonej na gorąco. Podłoga, to przyklejone linoleum wywinięte z 10 cm. do góry, odpływ w podłodze, która jest ze spadem.Tam gdzie mieszkałam łazienka była robiona 10 lat temu i naprawdę świetnie się to wszystko trzyma. Mycie ścian i podłogi bezproblemowe.Zasłonę prysznicową jak się zsunie, to nic nie zajmuje miejsca.

Elektryka i rury od wody bardzo często idą po ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji widywałam łazienki całe w tapecie klejonej na gorąco. Podłoga, to przyklejone linoleum wywinięte z 10 cm. do góry, odpływ w podłodze, która jest ze spadem.

dokładnie to samo widziałam ....... i to w blokach ....... dla mnie duże zdziwienie ....... ale jak widać jest to u nich powszechne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata świetlne temu w Kanadzie widziałam łazienki wykładane płytami Formica. To coś jak MDF, tylko 1000 razy ładniejsze i lepsze. Jest m.in. taka płyta, która w przekroju wygląda tak, jak na płaszczyźnie. Od paru lat jest też do kupienia w PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa na priv poszedł link do kwiatków na choinkę :):)

 

Dziękuję bardzo!! :hug: Wymyśliłaś coś z tym obsypującym się brokatem? ;)

 

ja mam niestety płytki wysoooooko pod sufit i nie mam gdzie obrazka powiesić !:lol2: a tak mi się podobają.:(

 

to na tasmy przyklej ;) :D

 

O, to, to! :D U mnie na razie cała galeria jeszcze się na taśmach trzyma :D

 

Tomkowa Twój wątek tak biegnie do przodu, że nie wiadomo jak komentować z doskoku :).. Codziennie nieobecni nie maja szans ;)

 

Bardzo dziękuję moim Wspaniałym Gościom za obecność :hug: I choć też w ciągu dnia jestem nieobecna, to z radością czytam każdy post :yes:

Elisabetta :hug:

 

W Szwecji widywałam łazienki całe w tapecie klejonej na gorąco. Podłoga, to przyklejone linoleum wywinięte z 10 cm. do góry, odpływ w podłodze, która jest ze spadem.Tam gdzie mieszkałam łazienka była robiona 10 lat temu i naprawdę świetnie się to wszystko trzyma. Mycie ścian i podłogi bezproblemowe.Zasłonę prysznicową jak się zsunie, to nic nie zajmuje miejsca.

Elektryka i rury od wody bardzo często idą po ścianach.

 

dokładnie to samo widziałam ....... i to w blokach ....... dla mnie duże zdziwienie ....... ale jak widać jest to u nich powszechne ;)

 

Ja mam słabość do programów braci Scott, w których dokonują metamorfoz domów :) Największe moje zdziwienie zawsze budzi "solidność" konstrukcyjna tamtejszych amerykańskich ścianek, podłóg, zabudów itd. Wyburzenie ściany działowej to dla nich dwa razy uderzyć młotkiem. Łazienki rozbierają jak by były z papieru. Nie widziałam dotąd żadnych elementów które przerabiali murowanych, zupełnie inna technologia i ideologia budowania. I za każdym razem szczęka mi opada co Jonathan i Drew potrafią z tych domów wyczarować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji widywałam łazienki całe w tapecie klejonej na gorąco. Podłoga, to przyklejone linoleum wywinięte z 10 cm. do góry, odpływ w podłodze, która jest ze spadem.Tam gdzie mieszkałam łazienka była robiona 10 lat temu i naprawdę świetnie się to wszystko trzyma. Mycie ścian i podłogi bezproblemowe.Zasłonę prysznicową jak się zsunie, to nic nie zajmuje miejsca.

Elektryka i rury od wody bardzo często idą po ścianach.

 

WIerzę wierzę. Świetna sprawa do małych pomieszczeń. Bywałam jako dziecko dużo w Skandynawii ale osobiście nie widziałam w żadnym domu takiego rozwiązania. Wszędzie te płytki... eh ;) U nas to chyba dość nowe nadal, że można z płytek zrezygnować. A przecież jest tyle alternatywnych rozwiązań. Czekam aż któraś pokaże coś w tym temacie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam sobie teraz na sprzedawane domy, skopiowałam fotkę łazienki. ''Moja'' była bardzo podobna, tylko zasłona prysznicowa zamiast kabiny. I bez skosów. Dla mnie stare domy są klaustrofobicznie niskie. Znajomy mi tłumaczył, że za czasów biedy Szwedzi z oszczędności ciepła tak budowali.

Szyby w starych oknach są też bardzo cienkie. Wytłumaczenie j/w. Wyobraźcie sobie, było gorąco w domu, buzuje w piecu, a za oknem sztormowy wiatr

Otworzyłam okno i szybę wiatr porwał. Pofrunęła w świat. Oczami wyobraźni widziałam jak komuś ona głowę ścina. Dobrze, że to na wsi było i pola w pobliżu. Czasami jak ten pan prosił mnie, żebym u niego w domu kwiatki podlała, to starałam się szyby nie dotykać :lol2:

lazienkase2.jpg

 

Tomkowa, kilka razy oglądałam Braci i uwierz mi po metamorfozie nieraz się zastanawiałam czy właściciele nie zrezygnują ze sprzedaży :yes:

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten trunek pięknie wygląda, powiem Wam szczerze, że jeszcze nigdy nie miałam okazji pić nalewek własnej produkcji :( a Wy co chwila coś ładnego pokazujecie i normalnie mam ochotę sama taką nalewkę zrobić.

 

P.S. Baterię w łazience zgłosiłam i Pan w ramach reklamacji pojawił się w ciągu 3 dni, głowicę wymienił i już nic nie cieknie

P.S. 2 Zegarka nie kupię, bo tyka, a ja tego nie znoszę, ale w realu bardzo ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...