Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmeliska, Balangowiczko :D Niech Ci się dobrze śpi i śni :hug:

 

po weselu mialam poltora godz snu i w droge ;)

w domu jak dolecialam to 2 godzinki sie zdrzemnelam, ale jaka to drzemka kiedy dzieci biegaja i sie bawia...

teraz to przez tydzien bede dochodzic do siebie...

nogi bolaaaa tzn ze bylo wspaniale!! wiecej spedzilam na parkiecie niz siedzac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko - przez weekend 5 stron w wątku przybyło :eek:

 

Przychodzę dziś wypoczęta po weekendzie, zresetowana (miałam szlaban na kompa", porządna - czyli bezalkoholowa i przynoszę coś do połasuchowania:

 

http://images47.fotosik.pl/148/10d50cb696fd154emed.jpg

 

Oczywiście wszystkie zaległości w temacie nadrobiłam. Schody piękne.

 

Pestka, Ty tylko kusisz i kusisz, pokaż wreszcie swoje wnętrza :D

 

Też chcę, i wnętrza i ogród, kto to widział nie mieć swojego dziennika na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko jakie obżarstwo i pijaństwo :lol2: słowem rozpusta :lol:

a obiecałam sobie nic już nie podjadać, ale kręgosłup się zbuntował, że przez weekend tylko leżałam, nawet nie do góry brzuchem, bo ból nie pozwalał i też podjadałam w najlepsze ;)

 

miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem nieco przymulona – w półtora tygodnia zrobiłam 2 potężne prace. Jedna full kolor magazyn ponad 100 stron i branżówkowa gazeta, 40 stron wielkości Wyborczej. J na szczęście przejął o świcie wysyłkę do drukarni i w sobotę i dzisiaj, więc jakoś się czołgam :p

 

TAPETA - kładzie się ją na styk brytami. Taka jest teoria. Ja kładłam 1-2 mm na zakładkę i podczas wysychania ładnie się to ściągało. Nie zostawała żadna szparka pomiędzy. Poza tym ona jest jak masełko i można te zakładki wgnieść, wnasować, więc nie powstaje zgrubienie.

Tej tapety lepiej nie moczyć przed malowaniem klejem, bo to w końcu papier,

Malujesz klejem ścianę, cienko, a potem malujesz tapetę i od razu możesz ją lepić.

Jest tania, więc możesz na kawałku pouczyć się.

 

Foteliki uszate zostawiam

P1010464.jpgEuropean-Heritage-Fotel-„Blue-Sky_Flowers”-2050-9167-1.jpgEXEDRA LUXURY (Włochy)-Berbere.jpgEXEDRA LUXURY (Włochy)-Brownie.jpgEXEDRA LUXURY (Włochy)-Crock1.jpg

 

Tkaniny obiciowe ma http://www.dekoria.pl/offer/fabrics/Tkaniny?sort=nazwa-rosnaco Można otrzymać 10 bezpłatnych próbek. Sprowadziłam sobie swego czasu i jakość super. Gumisiowa u nich nabyła tkaninę na zasłony i też była zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, co za poniedziałek :)

 

Przychodzę dziś wypoczęta po weekendzie, zresetowana (miałam szlaban na kompa", porządna - czyli bezalkoholowa i przynoszę coś do połasuchowania:

 

Pusia, tyle kalorii z samego rana, dzięki, bo się przydało :D

 

TAPETA - kładzie się ją na styk brytami. Taka jest teoria. Ja kładłam 1-2 mm na zakładkę i podczas wysychania ładnie się to ściągało. Nie zostawała żadna szparka pomiędzy. Poza tym ona jest jak masełko i można te zakładki wgnieść, wnasować, więc nie powstaje zgrubienie.

Tej tapety lepiej nie moczyć przed malowaniem klejem, bo to w końcu papier,

Malujesz klejem ścianę, cienko, a potem malujesz tapetę i od razu możesz ją lepić.

Jest tania, więc możesz na kawałku pouczyć się.

 

Foteliki uszate zostawiam

[ATTACH=CONFIG]321719[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321720[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321721[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321722[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]321723[/ATTACH]

 

Tkaniny obiciowe ma http://www.dekoria.pl/offer/fabrics/Tkaniny?sort=nazwa-rosnaco Można otrzymać 10 bezpłatnych próbek. Sprowadziłam sobie swego czasu i jakość super. Gumisiowa u nich nabyła tkaninę na zasłony i też była zadowolona.

 

Czy ktoś wspominał, że jesteś niezastąpiona? :D

 

Wow przebrnęłam przez nowe posty. Schody super. Masz lakierowane czy olejowane? Ja zdecydowałam się na olejowane, a nigdy nie miałam do czynienia z takim drewnem i nie wiem czy dobrze zrobiłam.

 

Inko, schody, jak i podłoga w salonie są olejowane. Własnymi rękami, bo "fachowcy" nie spełnili pokładanych nadziei ;) I chyba muszę ich ściągnąć ponownie, bo zauważyłam, że podczas chodzenia strzela jeden stopień :mad: Ale ponieważ obiecałam sobie, że tu nie będę przeklinać, tematu nie rozwinę :sick:

 

A na dobry początek tygodnia przynoszę słoneczny napój ;) No bo przecież słońca nigdy dość, a od dziś dni coraz krótsze ;)

 

napój.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...