Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ja wolę założyć polarek i oddychać chłodniejszym powietrzem. To samo w nocy, flanelowa koszulka i ciepła kołderka. Żebym nie wiem jak opatuliła się, nos muszę mieć wystawiony na wierzch i dostawę chłodnego powietrza :) Ale pod prześcieradłem jest koc elektryczny. Nie znoszę wchodzić do zimnej pościeli i nie mogę zasnąć, gdy mam stopy zimne :)

Same sprzeczności, ale tak już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja też za wymieszaniem lusterek...

 

Też mam takie wrażenie :)

 

Tomkowa piękne lustra :) te pozostałe 3 też możesz powiesić :) nie maluj, póki nie zobaczysz jak razem wyglądają

ale wszystkie są świetne i nie ukrywam, że sama takie bym przygarnęła :)

 

Czyli postanowione, że na razie nie maluję i powieszę wszystkie na tej ścianie :) Teraz tylko muszę znaleźć magika, który to dla mnie zrobi :D

 

Tomkowa lustra przepiękne, zaraziłas mnie trochę miłością do heksagonow :)

 

Był ktoś w B. po pościel. Udało mi się upolować tą którą chciałam, szara 200 x 220, ale ostatnią dorwalam :)

 

Tych geometrycznych w ogóle nie było.

 

Kocham "plaster miodu", kocham lustra, a połączenie jednego z drugim jest dla mnie wyjątkowo ładne :) Cieszę się, że zarażam :D

 

Pościel geometryczną mam!! :wiggle: Z samego rana chwyciłam ostatni egzemplarz :) Jak oceniasz jakość? Ja bardzo pozytywnie i jestem zadowolona z zakupu :) Żałuję, że nie wzięłam też szarej, bo była, ale mam ograniczony budżet ;)

 

bombki rewelacyjne :)

 

Tomkowa piekne bombki! ale czad :D:D:D

 

Dziękuję :) Śmiechowate są trochę i mocno niedoskonałe, ale co tam, z daleka nie będzie widać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo zadowolona :) Ładna ta szara, taka do wszystkiego. Ja zastanawiałam się z kolei jeszcze nad tą z różowymi wstawkami, ale też mam ograniczony budżet :)

 

A co do luster to za mną chodzą jeszcze te plastry miodu na łańcuszku, kiedyś pokazywałam u Ciebie nie wiem czy pamiętasz :) Ale na razie to odległe marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, pewnie, że te lusterka pamiętam :yes: Bardzo ładne. Mam pewien plan na małą łazienkę ;) Jak ją robiliśmy, to mocno zastanawiałam się, czy nie zrobić luster na dwóch ścianach prostopadłych do siebie. Trochę stchórzyłam, bo bałam się efektu "większej przestrzeni" ;) Jest jedno lustro i obrazek na ścianie obok. A gdyby tak, zamiast obrazka, wypełnić ścianę lustrami heksagonalnymi?? :p Ach, szkoda, że już w Ikea nie ma tych plastrów miodu :( Nie potrzebuję fazowanych, mogą być proste, więc może szklarz bez problemu mi takie przytnie? A może akrylowe dać?

A w ogóle to dobry pomysł?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane ratunku.

Jedno takie kretino z zaprzyjaźnionej ekipy hydraulicznej postawiło facetowi na marmurowym parapecie kubek z kawą, zostało kółko.

Czym to usunąć????????

Przecież ludzie maja marmurowe blaty kuchenne, to chyba musi się czymś dać usunąć???

 

Marmur jest niestety bardzo podatny na zabrudzenia. Spróbuj popsikać mieszanką octu spirytusowego i wody 1:4, może zejdzie? Niestety w tych miejscach marmur może zmatowieć i konieczne będzie jego polerowanie :(

 

edit: jeżeli to u kogoś, to nie ryzykujcie czyszczeniem. Można narobić większych szkód i plamy będą większe. Szkoda, że od razu po montażu marmur nie został zaimpregnowany. To by trochę ograniczało powstawanie plam. A na marmurze powstają one zasadniczo po wszystkim.

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa to przyklej atrapy luster na tej ścianie i cyknij zdjęcie :) Zobaczymy co i jak.

 

A nad lustrami z Ikei też bardzo ubolewam, przykleilabym je właśnie przy schodach ;) Ciekawe ile szklarz by sobie za takie policzyl. W przyszłym miesiącu będę zamawiać lustro do łazienki to podpytam ile taka przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamik, wzięłaś je, czy nie?? Jak kupiłaś, to pokaż, proszę, a jak nie, to jak mogłaś nie kupić??? :lol2:

 

edit: widziałam fotki u Waniliany :) To szare też miałam w ręku, ale nie mogłam kupić wszystkich :D Czarne kupiłabym natychmiast. Oj, mamik.. ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłam, bo ... teraz będzie trochę prywaty:rolleyes:

Tu gdzie mieszkam teraz nic nie kupuję, bo ani nie mam pomysłu, ani ochoty ani kasy

nowe lokum się wybudowało i się wykańcza, będzie się pewńie wykańczać jeszcze z rok, ale też nie mam pojęcia ani co ani jak

na razie oglądam, szukam, próbuje sie uczyć

lustra bardzo mi sie spodobały, ale niestety na obecnym etapie kompletnie nie wiedzialabym gdzie je dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłam, bo ... teraz będzie trochę prywaty:rolleyes:

Tu gdzie mieszkam teraz nic nie kupuję, bo ani nie mam pomysłu, ani ochoty ani kasy

nowe lokum się wybudowało i się wykańcza, będzie się pewńie wykańczać jeszcze z rok, ale też nie mam pojęcia ani co ani jak

na razie oglądam, szukam, próbuje sie uczyć

lustra bardzo mi sie spodobały, ale niestety na obecnym etapie kompletnie nie wiedzialabym gdzie je dać

 

Też tak miałam. Lubię trochę pomieszkać we wnętrzu, popatrzeć jak światło pada w danym miejscu, jaką funkcje nadamy danemu kątowi, czego potrzebujemy w konkretnym miejscu. do tego wielkość, proporcje, kolory... to trzeba zobaczyć na żywo w gotowym miejscu :) Cieszę się, że wcześniej nie kupowałam nic i nie planowałam za bardzo, bo dużo się pozmieniało po przeprowadzce kiedy udomowiliśmy dom. Mimo, że dom projektowałam sama, uwzględniając wszystkie nasze potrzeby i przyzwyczajenia. nie przewidzi się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane ratunku.

Jedno takie kretino z zaprzyjaźnionej ekipy hydraulicznej postawiło facetowi na marmurowym parapecie kubek z kawą, zostało kółko.

Czym to usunąć????????

Przecież ludzie maja marmurowe blaty kuchenne, to chyba musi się czymś dać usunąć???

 

Marmur jest niestety bardzo podatny na zabrudzenia. Spróbuj popsikać mieszanką octu spirytusowego i wody 1:4, może zejdzie? Niestety w tych miejscach marmur może zmatowieć i konieczne będzie jego polerowanie :(

 

edit: jeżeli to u kogoś, to nie ryzykujcie czyszczeniem. Można narobić większych szkód i plamy będą większe. Szkoda, że od razu po montażu marmur nie został zaimpregnowany. To by trochę ograniczało powstawanie plam. A na marmurze powstają one zasadniczo po wszystkim.

 

Może coś z tego da radę Marmur W każdym razie na pewno nie zaszkodzi. Używam do czyszczenia granitu tych środków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałam. Lubię trochę pomieszkać we wnętrzu, popatrzeć jak światło pada w danym miejscu, jaką funkcje nadamy danemu kątowi, czego potrzebujemy w konkretnym miejscu. do tego wielkość, proporcje, kolory... to trzeba zobaczyć na żywo w gotowym miejscu :) Cieszę się, że wcześniej nie kupowałam nic i nie planowałam za bardzo, bo dużo się pozmieniało po przeprowadzce kiedy udomowiliśmy dom. Mimo, że dom projektowałam sama, uwzględniając wszystkie nasze potrzeby i przyzwyczajenia. nie przewidzi się wszystkiego.

tak miałam w swoim pierwszym mieszkaniu, przerowadzka na kartony, zanim nazbierliśmy np. na kuchnię, dokładnie wiedziałam gdzie co ma być

ale tylko funkcjonalnie niestety, kolory, dodatki, bajery, efekt wow - :o to nie moja bajka :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmur jest niestety bardzo podatny na zabrudzenia. Spróbuj popsikać mieszanką octu spirytusowego i wody 1:4, może zejdzie? Niestety w tych miejscach marmur może zmatowieć i konieczne będzie jego polerowanie :(

 

edit: jeżeli to u kogoś, to nie ryzykujcie czyszczeniem. Można narobić większych szkód i plamy będą większe. Szkoda, że od razu po montażu marmur nie został zaimpregnowany. To by trochę ograniczało powstawanie plam. A na marmurze powstają one zasadniczo po wszystkim.

 

 

Może coś z tego da radę Marmur W każdym razie na pewno nie zaszkodzi. Używam do czyszczenia granitu tych środków

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti, fajnie, że Ci się podobają :) Czarnych, ani grafitowych bombek nigdzie nie widziałam. Udało mi się kupić szklane srebrno-czarne tam, gdzie lustra ;) Wzięłam tylko jeden komplet, bo portfel chudziutki ;) Oczywiście żałuję, że nie kupiłam więcej, bo były, no ale realia są, jakie są.. Raczej nie zawisną na choince, tylko posłużą do jakichś kompozycji ;) Największa ma 15 cm, średnia 13, a okrągła 10 cm. Jak na nie patrzę, to od razu pobiegłabym kupić kolejne :D

 

P1140197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...