Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Tomkowa, aż poszłam obejrzeć mój prysznic, bo mam drzwi dokładnie takie jak wkleilaś :-)

ta listwa przyklejają do ściany też ma uszczelkę, magnetyczną, pod kątem 45 stopni, tak jak uszczelka na drzwiach

nie wiem, ale patrząc na rysunek wydawało mi się, że wystarczy ukształtować profil mocowana do ściany pod odpowiednim kątem i z głowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

patrząc na rysunek wydawało mi się, że wystarczy ukształtować profil mocowana do ściany pod odpowiednim kątem i z głowy :-)

 

Nie da się ukształtować mocowania profila do ściany pod odpowiednim kątem, bo profil ma przekrój prostokąta, więc musi być mocowany do podłoża pod kątem prostym. Wyobraź sobie swój profil, że masz go przymocować pod odpowiednim kątem ;) Od razu widać, że z jednej strony będzie brakowało ściany, prawda? Nie da się też przyciąć profila po skosie, więc po skosie trzeba zrobić ścianę :)

 

Bratkaf, priv poszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu, poczekam na odpowiedzi producentów:/ aż mnie głowa rozbolała od tego wszystkiego. Na szczęście mąż powiedział, że jak trzeba to będą ciąć te cegły pod kątem:)

 

Zamiast szukać bombek, siedzę w prysznicach:/ i latam na szmacie bo kurz jest kurde wszędzie, mimo naszych usilnych zabezpieczeń

 

Dostałam od teścia taki fotel bujany, w stylu królewskim bardzo wygodny, tylko zupełnie nie pasuje do koncepcji mieszkania, choć kusi mnie zostawienie takiego fotela, po prostu od tak, dla jaj. Zmienię tapicerkę i odświeżę drewno, choć drewno jest akurat w dobrym stanie? Co wy na to:

fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OBI są:-)

 

Hej :bye: Dzięki za cynk :) Zajrzałam na stronę i widzę tylko zdobione brokatem i z piórami ;) Na miejscu są inne?

 

Będzie stał docelowo w sypialni, obok małego regału z książkami:) Tak na marginesie sypialnia też się robi, mam ją w głowie:)

 

Lub myślałam tez o pokoju w przyszłości dziecięcym, ale to tylko pewnie jak dziecko malutkie, bo potem znowu w sypialni:)

 

I co w sypialni źle mu będzie w czerni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym fotelem każda opcja dobra, bo i tak do niczego u mnie nie pasuje:) ma się po prostu odznaczać:) mój teść zrobi jak mu powiem

 

Chciałam się po prostu dopytać tylko, czy warto go zostawiać, bo taki od czapy, ale czasami taka jedna inna rzecz jest ekstra

Edytowane przez bratkaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie od czapy to są eyes catching – wisienka na torcie. Ja bym go postawiła w salonie. Drewno na czarno, ale tak, żeby było widać rysunek słojów. Czyli najlepiej czarna, albo grafitowa bejca. Do tego w odważnym mocnym kolorze, np. żółtym, obicie. Lubisz pepitki? To zrób czarno buałą pepitkę.

Będzie wspaniały :)

pepitka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja Pestki z fotelem świetna :) A z gwiazdkami na gałęzi cudna :)

Dla bratkaf bardzo dobrej jakości pepitka w dobrej cenie TUTAJ

Ja, naturalnie, wybrałabym ociupinkę inne pomieszanie bieli z czernią :lol2: I moim zdaniem z tą tkaniną, biorąc pod uwagę, że u Beaty tapicerowane jest też oparcie i podłokietniki, fotel wyglądałby jeszcze lepiej :)

 

tkanina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...