Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaaaa, sanki muszę chyba kupować na cito ;)

 

Widziałam fajne w Biedronce :rotfl:

 

też czekam aż będzie skończony, ale to pewnie po swiętach, bo już nie chcemy robić syfu w domu...

 

u mnie śnieg padał od południa, ale już stopniał :yes:

 

Ale spała Córcia w nim już??

Śnieg mi dziś obiecał, że jeszcze popada :D

 

Moja Mała jak tylko zobaczyła, że pada, chciała lepić bałwana, ba całą rodzinę i weź tu wytłumacz, że jeszcze się nie da :-)

Swoją drogą dla dzieci śnieg to coś cudownego, mimo, że zimno, mimo, że ciemno (wyszłam z nią po 17), była zachwycona kilkoma płatkami :-)

 

A ja sobie ulepiłam kilka kulek przy zgarnianiu z auta, a co! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to prawie sanki Bonda! :D To już śnieg nie ma wyboru, musi go być dużo :D

 

Aniko :jawdrop: Ale cudo!! Poproszę o szczegóły!! :)

 

Pokażę Wam, nad czym siedziałam dwa wieczory ;) Prezent DIY na potrzeby córki ;) Warcaby winiarza :D

 

warcaby.jpg

 

Plansza składana zrobiona z wieka dużego pudła po butach ;) Pionki z korków do wina :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa ty to dajesz czadu :jawdrop: już przestałam się łudzić że nadążę za tobą.

A ty cokolwiek robisz poza DIY? A może poznałaś sposób na zaginanie czasu;)

 

Aniko, super choinka :)

 

To zaginanie czasu to niezły pomysł ;) A czy coś jeszcze robię? Oj, robię, robię :D

 

Choinka boska :eek:

warcaby też świetne :eek:

 

Julka w domku już spała, bardzo zadowolona. W końcu ma dużo miejsca - domek ma140 cm szerokości. materac póki co ma 80 cm, zostaje 60 cm na miśki różnej maści, już jej łóżka nie zajmują :lol2:

 

Fajnie jest spełniać marzenia, gratuluję :) Julka ma wspaniałych Rodziców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to prawie sanki Bonda! :D To już śnieg nie ma wyboru, musi go być dużo :D

 

Aniko :jawdrop: Ale cudo!! Poproszę o szczegóły!! :)

 

Pokażę Wam, nad czym siedziałam dwa wieczory ;) Prezent DIY na potrzeby córki ;) Warcaby winiarza :D

 

[ATTACH=CONFIG]340745[/ATTACH]

 

Plansza składana zrobiona z wieka dużego pudła po butach ;) Pionki z korków do wina :D

 

O matko, co dzień to lepsze wykonanie. Co Ty nam jeszcze tu przedstawisz to aż strach myśleć :-) powiedz, ze to pudełko w tle to też Twoja robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, piękne :)

Myślałam, że to suszi :rotfl:

 

:lol2::lol2::lol2:

O matko, co dzień to lepsze wykonanie. Co Ty nam jeszcze tu przedstawisz to aż strach myśleć :-) powiedz, ze to pudełko w tle to też Twoja robota.

 

:cool: w pudełeczku będą schowane pionki :)

Do soboty, czyli do ubierania choinki nic nie robię :lol2: No, może parę kompozycji bombkowych ;)

 

Ja już wolę się nie odzywać Zaskakująca Kobieto :hug:

 

Nie zgadzam się na nieodzywanie :hug::hug:

 

no tak.... szachownica!!!

w dosłownym tego słowa znaczeniu i w dodatku użytkowa!! :lol2:

 

świetna!

 

Parę partyjek testowych rozegraliśmy :lol2: Dziś już trafi do nowego właściciela jako świąteczny prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, ale naprawdę już słów brakuje :D

Masz niesamowity dar w rękach, świetne oko i do tego mnóstwo super pomysłów, nie można się nachwalić :)

 

zaplanowałam na święta "malinową chmurkę" :wiggle: To będzie mój drugi raz dopiero, ale zaryzykuję, bo była taka pyszna, że chcę koniecznie przygotować dla rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, ale naprawdę już słów brakuje :D

Masz niesamowity dar w rękach, świetne oko i do tego mnóstwo super pomysłów, nie można się nachwalić :)

 

zaplanowałam na święta "malinową chmurkę" :wiggle: To będzie mój drugi raz dopiero, ale zaryzykuję, bo była taka pyszna, że chcę koniecznie przygotować dla rodziny

 

Mamik, spłonęłam rumieńcem na takie komplementy, dziękuję :hug:

Ja też planuję malinową chmurkę na Święta! :) Rodzina zamówiła też piernik i cynamonowca :D

 

szachownica super :yes:

tez pomyslalam ze to sushi :lol2:

plansze juz masz, teraz sushi na Sylwka i gra dla doroslych :wave:

 

Chyba nie mam wyjścia, trzeba będzie zrobić drugie :D Ten zestaw już został podarowany :) Skoro kojarzy się z sushi to może nowy właściciel będzie do gry popijał zieloną herbatę lub piwo :D A miały być winne :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...