Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ubrałam choinkę! :D Wywlekłam z pudeł ozdoby, poustawiałam, gdzie się dało, powiesiłam girlandę na pochwycie schodów, poczyniłam parę kompozycyjek i już miałam porobić fotki, ale.. padł aparat!! :( Udało się dwie zrobić, ale jakieś niebieskości mi przebijają (siatka na drzewku jest szara) ;) Powinnam była do Mikołaja napisać, żeby sprzęt do zdjęć przyniósł :D

 

choinka3.jpg

 

choinka4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubrałam choinkę! :D Wywlekłam z pudeł ozdoby, poustawiałam, gdzie się dało, powiesiłam girlandę na pochwycie schodów, poczyniłam parę kompozycyjek i już miałam porobić fotki, ale.. padł aparat!! :( Udało się dwie zrobić, ale jakieś niebieskości mi przebijają (siatka na drzewku jest szara) ;) Powinnam była do Mikołaja napisać, żeby sprzęt do zdjęć przyniósł :D

 

[ATTACH=CONFIG]340955[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]340956[/ATTACH]

 

Witam się u Ciebie.

Choinka wyszła SUUUUUUUPER:) I jak zadowolona z siatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :wiggle:

 

:hug:

Pierwsze skojarzenie mam weselne :D ubrana na bogato. Śliczne

 

Panna młoda? :D Jak patrzę na fotkę, a potem na tę na żywo, to ta druga bardziej mi się podoba :lol2:

 

Prze-pie-knie wyszla :D:D:D:D

I co, spodniczka duzo daje nie??

I z fotelem sie skompletowala, pieknie wyszlo!

I ten mesh wyglada bardzo ladnie

 

Dziękuję Maniu :) Spódniczka rzeczywiście ładnie wykańcza całość :)

 

Witam się u Ciebie.

Choinka wyszła SUUUUUUUPER:) I jak zadowolona z siatki?

 

Witaj Sylwia!! :D Bardzo się cieszę, że się podoba :) Siatka układa się rewelacyjnie, ale nie dostała połysku ;) Gdyby nie ten brak, byłaby idealna :)

 

Teraz to moja jakaś taka biedna :-( a wczoraj jeszcze wydawała się nie taka najgorsza :-)

 

Oj coś wydaje mi się, że nie wierzę :) Na pewno jest piękna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, wiedziałam, że za chwilę pokażesz swoje nowe rękodzieło :yes:

Tradycyjnie chylę czoła przed pomysłowością i umiejętnościami, znowu stworzyłaś coś niebanalnego

ALE ja uwielbiam kolorowe choinki, takie ze wszystkim, z cukierkami, aniołkami, włosami anielskimi, łańcuchami, bombkami w przedziwnych kształtach, mamy karety, buty, szyszki i ... coś z "gwiezdnych wojen" :lol2:

no i oczywiście serię bombek z imionami dzieci, z kilku wyjazdów do fabryki :rotfl:

Chociaz kilka bombek w kratkę i kilka koronkowych to bym u siebie widziała, więc za rok, jak u Ciebie będzie nowe, to się zgłoszę po te "z poprzedniego sezonu" :lol2:

Edytowane przez mamik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna młoda, ślicznie ubrana została.

Sopelek szklany bardzo ładny.

 

Bardzo mi przyjemnie, że Ci się podoba :hug:

 

Jestem pod wrażeniem ile tych bombek zrobiłaś :eek: Choinka rzeczywiście wygląda jak w sukni balowej, podoba mi sie ale ja bym tej siatki trochę mniej dała

 

Mniej może nie, ale upchnelabym ciut glebiej.

 

Tę siatkę właśnie upycha się głęboko i tak się starałam :) Ona co pół metra jest przewiązana drucikiem, którym przymocowywałam ją do najgłębszych gałązek tuż przy pniu. Może wrażenie, że jest jej za dużo wynika z tego, że trafiła mi się siatka niemal zupełnie matowa i za bardzo szara. Miała być srebrzysta ;)

Tomkowa, wiedziałam, że za chwilę pokażesz swoje nowe rękodzieło :yes:

Tradycyjnie chylę czoła przed pomysłowością i umiejętnościami, znowu stworzyłaś coś niebanalnego

ALE ja uwielbiam kolorowe choinki, takie ze wszystkim, z cukierkami, aniołkami, włosami anielskimi, łańcuchami, bombkami w przedziwnych kształtach, mamy karety, buty, szyszki i ... coś z "gwiezdnych wojen" :lol2:

no i oczywiście serię bombek z imionami dzieci, z kilku wyjazdów do fabryki :rotfl:

Chociaz kilka bombek w kratkę i kilka koronkowych to bym u siebie widziała, więc za rok, jak u Ciebie będzie nowe, to się zgłoszę po te "z poprzedniego sezonu" :lol2:

 

Ja uwielbiam wszelkie choinki, te monokolorowe, dwu- i wielobarwne :) Koniecznie pokaż swoją choinkę, bardzo jej jestem ciekawa :)

 

Cholipa, a myślała, że jak na tej samej aukcji to będzie to samo. Może będzie widać jak wygląda u mnie, w promieniach porannego słoneczka;)

 

Niestety, u mnie pod żadnym kątem patrzenia połysku nie ma. O taki właśnie "błysk" mi chodzi, jak pokazałaś :) To jest właśnie to. Może za rok trafi się lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...