Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa przepięknie udekorowana choinka :) może i ja dołożę tiulu do mojej ........ ;)

Twoje własnoręcznie malowane bombki prezentują się na niej rewelacyjnie :)

 

reszta dekoracji zachwyca nie mniej niż choinka :) miałam pytać o wazon, ale jak widzę nie ja jedna zawiesiłam na nim oko ;)

wydaje mi się, że gdzieś widziałam podobny przeglądając różne strony

chyba w Vox-ie, ale teraz widzę inne

http://static1.vox.pl/files/bw/images/pw_zdjecia_sb/15098/wazon_camo_h50_new_taupe_w500-h400-q95.jpg

 

lub misa

http://static1.vox.pl/files/bw/images/pw_zdjecia_sb/15049/misa_camo_okragla_new_taupe_w500-h400-q95.jpg

 

 

fajnie odbijają się bombki w czarnym blacie stolika ;)

no i o świecznikach i srebrnej choince nie wspomnę ;)

wszystko bardzo efektowne :)

 

na ciasto się skusze :) wygląda smacznie :)

czy Ty w ogóle śpisz ? do pracy jeździsz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko, Kendra, aniqua, bardzo Wam dziękuję za te komplementy :hug: Mam słabość do bibelotów, które niektórzy nazywają "durnostojkami" :D Mogłabym mieć w domu same komody i konsole i codziennie zmieniać dekoracje :lol2: No i nad nimi lustra, duuużo luster :rotfl:

 

A slonko ma rację, że za mało śpię ;) Jak to jest możliwe, że człowiek wyłącza budzik, przykłada głowę do poduszki dosłownie na sekundę, a w tym czasie mija pół godziny?! :lol2: Ja tak mam codziennie :lol2: Zrywam się wtedy jak wariat, żeby zdążyć na czas do fabryki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielisz się przepisem?

 

Bardzo chętnie, proszę:

 

- 2 szkl. mąki

- 1 szkl. cukru brązowego

- 1 łyżeczka cynamonu

- 1 łyżka przyprawy do piernika

- szczypta soli

- 2 łyżeczki sody

- 3 jajka

- 1 szkl. oleju

- 1 łyżeczka kakao

- 1/2 szkl. mleka

- 2 szkl. tartej marchwi (5 sztuk średniej wielkości)

- bakalie (orzechy, rodzynki, żurawina itp.)

 

Wymieszać sypkie składniki i dodać do nich jajka, olej, mleko. Zmiksować. Dodać marchew i bakalie i wymieszać dokładnie. Piec ok 1 godzinę w piekarniku nagrzanym do 180 st. (160 z termoobiegiem). Gdy wystygnie posmarować serkiem mascarpone (250g) zmiksowanym z 1/2 szkl. cukru pudru. Posypać migdałami w płatkach lub orzechami.

Smacznego!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że lubisz kratkę biało-czarną:) Nie rozdrabniaj się tak tylko wykorzystaj swój talent do DIY, przekieruj wszystkie moce, czas i fundusze na sypialnię - powstanie w tydzień:) Czekam na nią z utęsknieniem. Choinka ma pewnie licznych naśladowców a fotel wpasował się idealnie:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej! Ale cudności u Ciebie Aniu :). Śliczna choinka i ciasto wygląda smakowicie. Ja jeszcze nie zdążyłam nawet z cynamonowcem :( - mam plan by upiec go w końcu na święta. Pewnie po drodze było już kilka innych smakołyków, ale tymczasem kopiuję na pulpit marchewkową pyszność :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie mogę znależć inspiracji, na której były podobne do tych lustra nad komodą. Piękna była i muszę ją mieć. Podeślesz link?[ATTACH=CONFIG]341206[/ATTACH]

 

Aga, pewnie chodzi ci o to zdjęcie

 

http://moojconcept.com/wp-content/uploads/2015/06/lustra2.jpg

 

znalezione na http://moojconcept.com/

 

ostatnio te lustra były na Bonami, ale gdyby kupić ich tyle, co na tej inspiracji, to trzeba byłoby trafić co najmniej piątkę w totka :rotfl:

(przynajmniej w moim przypadku ;) )

 

Ja też już kilka razy piekłam cynamonowca :)

pyszny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że lubisz kratkę biało-czarną:) Nie rozdrabniaj się tak tylko wykorzystaj swój talent do DIY, przekieruj wszystkie moce, czas i fundusze na sypialnię - powstanie w tydzień:) Czekam na nią z utęsknieniem. Choinka ma pewnie licznych naśladowców a fotel wpasował się idealnie:yes:

 

Jak na to wpadłaś?? :lol2: Może nie tak bardzo kratkę, jak szachownicę :D A do kompozycji bieli z czernią mam wielką słabość :)

Choinka i fotel dziękują bardzo :)

Gdyby z sypialnią sprawa była tak prosta, to rzeczywiście powstałaby bardzo szybko. Ale niestety to grubsza inwestycja, bo połączona nierozerwalnie z ociepleniem całego poddasza. Trzeba ocieplić skosy i sufity, a więc w rzeczywistości zrobić nowe ściany. Pod młotek pójdzie nie tylko sypialnia, ale i pokoje dzieci. Mam nadzieję, że stanie się to w trzecim kwartale przyszłego roku. Trzymaj kciuki!! :)

 

Jej! Ale cudności u Ciebie Aniu :). Śliczna choinka i ciasto wygląda smakowicie. Ja jeszcze nie zdążyłam nawet z cynamonowcem :( - mam plan by upiec go w końcu na święta. Pewnie po drodze było już kilka innych smakołyków, ale tymczasem kopiuję na pulpit marchewkową pyszność :).

 

Ewa, jak dawno Cię nie widziałam! :hug:Cynamonowca koniecznie upiecz, jest pyszny. Marchewkowe też fajne i przez te korzenne przyprawy bardzo do Świąt pasuje :)

 

Aniu, nie mogę znależć inspiracji, na której były podobne do tych lustra nad komodą. Piękna była i muszę ją mieć. Podeślesz link?[ATTACH=CONFIG]341206[/ATTACH]

 

Aga, pewnie chodzi ci o to zdjęcie

 

http://moojconcept.com/wp-content/uploads/2015/06/lustra2.jpg

 

znalezione na http://moojconcept.com/

 

ostatnio te lustra były na Bonami, ale gdyby kupić ich tyle, co na tej inspiracji, to trzeba byłoby trafić co najmniej piątkę w totka :rotfl:

(przynajmniej w moim przypadku ;) )

 

Ja też już kilka razy piekłam cynamonowca :)

pyszny!!

 

Tę inspirację przyniosła Catti i dziękuję, że ją wkleiła ponownie :) Ja też mam do niej kompletną słabość :)

Kiedyś pisałam, że mam w związku z nią pewien pomysł ;) Chodziło o wycięcie tego kształtu z lustrzanej pleksi :) Wtedy byłoby bez tych ramek, które całości dodają niewątpliwego uroku. Zarzuciłam ten plan, gdyż i tak nie mam miejsca na takie cudo :( Ale znalazłam sprzedawcę hexagonów na wzór tych z Ikea, do przylepienia. TUTAJ :) Robi je właśnie z lustra akrylowego. Jeśli ktoś zechce, może zapytać, czy wytnie takie łezkowe lustro, jak to z inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...