Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skleroza i samozadowolenie mnie dopadły, a mam coś dla Ciebie. Byłam tuż przed Świętami w Zara Home w Złotych Tarasach a tam... Cena była koło 300 zł, albo ciut powyżej. Niestety nie zapisałam, ale utkwiło mi przekonanie, że nie przesadzona.

IMG_3788w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na widoku :) Jest takie ładne, że warto mu poszukać miejsca w jadalni, albo w salonie.

 

??? Czy obudowa Twojego kominka jest mocno ciepła? Bo jeśli tylko lekko, to ja bym takie lustro powiesiła na froncie kominka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ja już myślałam o kominku jak tylko przywiozłam lustro z Olsztyna? :) Obudowa nie nagrzewa się mocno, ale mogę być pewna, że nie dostanę pozwolenia na montaż kołka ;) I ciągle mam dylemat, czy powieszenie czegoś na obudowie przy kominku narożnym będzie dobrze wyglądać.. Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołka nie, ale przecież są te mocne taśmy przylepne. To lustro ma średnicę prawie 2,5 rozpiętości mojej dłoni. Tak go na szybko zmierzyłam. Od czubka kciuka po czubek małego palca mam 19 cm. Powiesiłabym na froncie kominka. Kiedyś może upolujesz podobne tylko mniejsze i wtedy powiesiłabym je z boku 2 sztuki jedno nad drugim. Ale samotne na froncie też będzie się świetnie prezentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacz wiem, że np. plyty kamienne się kołkuje, a tu nie pomyślałam.

 

A gdybyś powieła je na pasie ze skóry, albo lepiej eleganckim lańcuchu, a kołek wbiła w sufit na samym łączeniu ze ścianą kominka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, spowodowałaś, że znów zaczęłam intensywnie myśleć o powieszeniu lustra na kominku, bo już chodziło mi to po głowie od dawna. Muszę zapytać kominkarza, czy wywiercenie kołka lub wkręcenie wkrętu do g-k w obudowie wchodzi w grę, bo nie pamiętam jak ta płyta jest montowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odmeldować się po świętach u Ciebie Tomkowa :bye: Podobnie jak Aniko zwyczaje świąteczne żyją u nas w wersji mocno okrojonej i to tylko ze względu na dzieci. W tym roku na szczęście było wyjazdowo więc choinki ubierać nie musiałam :p Ale Twoja Pestko robi wrażenie :)

 

Wszystkiego najlepszego dla Was Kobitki w Nowym Roku - love You :wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od małego przyzwyczajona, że w każdym pokoju stoi drzewko aż do 2 lutego (u rodziców są sztuczne, więc spokojnie stały ;) na własnym mamy żywe, w zeszłym roku pierwszy raz nie mieliśmy choinki ze znajomej plantacji i niestety do 2 lutego to by nam same badyle bez igieł zostały, więc z ciężkim sercem składaliśmy wcześniej :) ale nie wyobrażam sobie okresu przed- i poświątecznego bez choinek w domu, nawet jeśli w same święta jesteśmy gdzieś u rodziny :)

 

lustro fajne bardzo!

 

no i przyłączam się do Waniliany z życzeniami sylwestrowo-noworocznymi :):wiggle::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok rozpoczął się wylegiwaniem i tyyyyyloma godzinami wolnego czasu :D Jest miło :p

Pusiu, przegoń wreszcie precz te choróbska :stirthepot: Zdrówka Ci życzę :hug:

 

Aniko, lustra z Zary jeszcze nie mam ;) Ale przypomniałam sobie o schomikowanym lustrze, które kiedyś wisiało u córki, żeby przymierzyć na kominku coś okrągłego ;) I.. kominek chyba najlepiej wygląda bez niczego. W każdym razie nie mam odwagi niczego na nim wieszać ;)

A skoro wyciągnęłam lustro, to musiałam je jakoś wykorzystać :D Ściągnęłam więc obraz w małej łazience :lol2: Jednocześnie to mała próba przed powieszeniem tam lustra Eagan własnej roboty, do którego coraz bardziej "dojrzewam" ;) Ale: im dłużej o tym lustrze myślę, tym coraz bardziej widzę je nad kanapą :p Moje pierwotne marzenie wraca jak bumerang ;) Muszę zdecydować niebawem, bo to zupełnie inna wielkość i trzeba kupić wszystkiego sporo więcej. Robić lustro nad sofę, jak myślicie? To jedne z moich pierwszych inspiracji, gdy myślałam o odmianie salonu :)

 

lustro.jpg

 

lustro1.jpg

 

Tylko co wtedy z obrazem? A może takie dwa mniejsze po obu jego stronach?

 

Póki co, tak wygląda lustro staruszek w małej łazience ;) Ze względu na gabaryty pomieszczenia, zrobienie fotki było bardzo utrudnione :)

 

mała6.jpg

 

mała5.jpg

 

mała7.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się witam w Nowym Roku w gościnnym wątku :hug:

Wszystkiego dla Wszystkich!!!

 

widzę Anka, że długo nie wytrzymałaś..... :D na tej kanapie :D

zmiana w łazience? ;)

uwielbiam cię!

 

mam nadzieję, że zrealizujesz te wszystkie lustrzane plany.... wiesz, że jesteś dla mnie lokomotywą :yes: .... tylko ja wooooolniej, znacznie woooolniej psze pani :)

co do nowej zmiany 2016......nie gniewaj się, ale mnie to lustro w Twojej łazience nie pasuje.... to znaczy, pasuje ale w tej łazience nie gra... bo twoja łazienka jest po prostu zbyt elegancka na takie zwykłe lustro, do którego w sumie nic nie mam, ale jednak tam mi zgrzyta :cool:

 

coś przyniosłam :)

 

http://blog.valent.pl/wp-content/uploads/2016/01/2.jpg

 

czy to będzie jedno lustro dzielone ;), czy kilka w czarnych ramkach...

łazienka, jak piszesz jest mała, ale odbicie galerii w dużym lustrze to byłby efekt wow!

chyba :cool:

 

:hug:

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti :hug: Twoja inspiracja jest przecudna! Mnie też to lustro tam nie pasuje, ale to było jedyne spore okrągłe, które mam ;) Mam jeszcze czarne Ung Drill, ale ono jest mocno agresywne, ale może spróbuję? :lol2: Masz rację, ciężko mi usiedzieć na miejscu :lol2: Czyli robić Eagan do tej łazienki? ;) Ten kawałek ściany ma 90 cm szerokości i na kolekcję luster jest tam raczej za mało miejsca. Wieszałam też to prostokątne z lustrzaną ramą, ale tam musi być coś koniecznie z czernią :)

 

Ach, śpieszę poinformować, że dziś w kampanii Chalet Modern na WW są białe wazony "origami", w tym też ten duży, który mam ;) Dokupiłam sobie mniejsze :)

 

DE-BO058WWAOTQUDE-1-newproduct.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze czarne Ung Drill, ale ono jest mocno agresywne, ale może spróbuję? :lol2:

 

przymierzyć przecież nie zaszkodzi....:rolleyes:

 

masz rację, że tam koniecznie coś z czernią, ale nie koniecznie okrągłe ;)

myślisz, że lustra w niewielkich czarnych ramkach by nie spasowały?

skoro na chwilę wisiał tam eagan, bo pamiętam wklejkę (i pasował!!!), to lusterka mniejsze ułożone na podobnej powierzchni chyba też by się obroniły ;)

 

 

Czyli robić Eagan do tej łazienki? ;)

 

robić Eagan, bo na pewno znajdziesz dla niego miejsce :)

jak nie w tej łazience to w innym pomieszczeniu... masz jeszcze kilka :lol2:

ile wejdzie tam części? żeby się nie okazało, że faktycznie masz tam mało miejsca i lustro jest "na siłę"....:confused:

wiesz, że są lusterka 15x15....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, że tam koniecznie coś z czernią, ale nie koniecznie okrągłe ;)

myślisz, że lustra w niewielkich czarnych ramkach by nie spasowały?

skoro na chwilę wisiał tam eagan, bo pamiętam wklejkę (i pasował!!!), to lusterka mniejsze ułożone na podobnej powierzchni chyba też by się obroniły ;)

 

Myślę, że byłoby okej ;) Tylko, że mam odgórny zakaz dziurawienia ścian :lol2: A lusterek na taśmach nie powieszę, chyba, że akrylowe.. I.. to jest genialna myśl!! Czarne ramki i oprawione w nie lusterka akrylowe!! Kupię zwykłe czarne ramki i wstawię pleksi ;) Bo w tej łazience pasują wyłącznie proste, bez żadnych ornamentów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...