Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wani, ja nawet stare okna chciałam kupować, żeby nad kanapą takie lustro zrobić ;) Na pewno nie będę robić jednego wielkiego, bo po pierwsze za ciężkie, a po drugie, przy moich częstych zmianach dekoracji, łatwo je będzie gdzie indziej zagospodarować ;) Więc zrobimy dwa prostokątne :)

Ramka w łazience wróciła na miejsce, z tym, że oprawiłam w nią ostatnie lusterko Lots, które mi zostało z oklejania szaf w wiatrołapie :D Dopóki nie zgromadzę odpowiednich ramek, to tak zostanie ;)

 

mała9.jpg

 

mała8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka w łazience wróciła na miejsce, z tym, że oprawiłam w nią ostatnie lusterko Lots, które mi zostało z oklejania szaf w wiatrołapie :D Dopóki nie zgromadzę odpowiednich ramek, to tak zostanie ;)

 

no, i to mi się podoba!!

bardzo elegancko :wiggle:

 

(przepraszam cię stare okrągłe lustro od Ani, żeś tak krótko wisiało :p :oops: )

 

naprawdę fajnie!! :wiggle:

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam, zamówiłam ;-)

 

Super!!

z tym znacznie lepiej :) Idealnie.

 

no, i to mi się podoba!!

bardzo elegancko :wiggle:

 

(przepraszam cię stare okrągłe lustro od Ani, żeś tak krótko wisiało :p :oops: )

 

naprawdę fajnie!! :wiggle:

 

No i fajnie :lol2:

Stare okrągłe się nie gniewa, powinno być zadowolone, że choć na chwilę zostało wyciągnięte z czeluści szafy ;)

 

Pochwalę się kolejnym lustrzanym nabytkiem, zupełnie nieoczekiwanym, z wyprzedażowej półki :) Zakochałam się od pierwszego wejrzenia :)

 

ramka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to takie fajne wyprzedaże? Super! U siebie później napiszę :)

 

Nazwa sklepu jest na zdjęciu w ramce ;)

 

Inspracja Catti obledna jest. Lusterko w czarnej ramce bardzo mi sie podoba :)

 

Cieszę się, że ostatnie lusterko Lots, z którym nie wiedziałam, co zrobić, znalazło zastosowanie, które się podoba :)

A Catti jest mistrzynią fantastycznych inspiracji :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tmkowa mogę o coś u Ciebie zapytać?

CZy jeśli pomaluję salon na okołobiały (simply white), wnękę z drzwiami sypialnianymi na pale oak (zdj pod spodem) to listwy przypodłogowe na simply white też czy wybrać bardziej białą biel? Dodam że te dwa kolory bardzo ładnie się razem komponują. Jeśli listwy byłyby w SW to i drzwi do pokoi. Miałabym wtedy we wnęce drzwi w kolorze listew i ścian w salonie. Co sądzicie?

 

73517c3c15a59d225bccb0534fcd94d5.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa super to lustro w ramce. Akurat wczoraj kupiliśmy sobie komplet tych luster ;) Może gdzieś zgapie tylko nie mam pomysłu gdzie mogłoby zawisnąć :p

 

A przychodzę do Ciebie z pytaniem. Jak układają się Twoje zasłony w jadalni? Mam takie same i po skróceniu nie podobajją mi się już tak bardzo. U góry są ładnie umarszczone, a na dole rozszerzają się nadmiernie. Nie ciekawie to wygąda :/ Może miałaś taki problem i masz na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa idziesz jak burza :p Moge podrzucic pare ramek lustrzanych, mam ich kilka i leza w pudelkach. Jak zalozylam listwy na sciany nie chcialam psuc wygladu scian i nie powiesilam, ani nie postawilam nigdzie.

 

 

Inka - najlatwiej i najladniej sie ukladaja jesli wisza na grometach. Na zwyklych zabkach (obojetnie jakich) juz tego nie da sie zrobic. Zaslony rowne z podloga ale nie dotykajace jej - maja taka sama szerokosc na dole i na gorze bo gromety ukladaja material rowno.

Zalezy tez od materialu.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...