Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Pierwsza pasuje na pewno ;)

 

piękna!!

a te kropki zgrają się z kółeczkami na oparciu :)

ale jeśli za droga, to szukaj jeszcze... ale moim zdaniem właśnie w tej tonacji...

jeśli jednak ma być mniej glamour, a bardziej z pazurem to można kombinować w biało-czarną pepitę ;)

nawet jasnoszarosrebrny aksamit też mógłby być...

 

pokaż miejsca z toaletkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż miejsca z toaletkami :)

 

W sypialni miejsce toaletki, jak i wygląd samego mebla pozostanie niezmienione i docelowo ma to wyglądać jak poniżej ;)

 

gotowa1.jpg

 

Toaletka córki to biała Hemnes, pozostałe meble też białe, ściany będą szaro-beżowe, dywan antracytowy. Będzie raczej to krzesło pasować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co zrobiłaś z zygzakami? :cool:

 

Ale Ty umiesz myśli przeglądać ;) Mówisz o zygzakach, które były kiedyś na krzesłach w jadalni, z TYCH fotek? Tamte wyrzuciłam, bo to za cienki materiał jest, ale mam jeszcze trochę tej tkaniny i myślałam o niej :) Sporo mi jej zostało i, póki co, obszyłam nią deskę do prasowania, której nie chce mi się nieustannie chować i wyciągać, więc jak stoi sobie w sypialni, to trochę lepiej się prezentuje ;) Gdybym zdecydowała się na szary (lub czarny) zygzak, kupiłabym grubszą tkaninę w ten wzór, która jest dostępna w Dekorii pod nazwą Comics :) Z tej samej rodziny tkanin jest taki wzorek, który mnie urzekł, ale z trochę cieńszą gramaturą

 

135-07.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o zygzakach, które były kiedyś na krzesłach w jadalni?

 

dokładnie tych :)

nawet nie pamiętałam, że były i szare i czarne.... jakoś tylko szare mi zapadły :D

skoro ci zostało, to przymierz i cyknij fotkę jak tylko pomalujesz, bo pewnie będzie to jutro :lol2:

 

 

Z tej samej rodziny tkanin jest taki wzorek, który mnie urzekł, ale z trochę cieńszą gramaturą

 

[ATTACH=CONFIG]343586[/ATTACH]

 

:no:

za cienkie linie....

za dużo szczęścia naraz przy tym rattanowym oparciu, które ma już swój wzór (tak mi się wydaje, że może być przedobrzone :cool:)

ale mogę być w błędzie.... się nie upieram tylko głośno myślę :D

jednak pierwsza myśl na nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz takie poduszki!!

połóż poduchę i zrób zdjęcie :yes:

potem malnij oparcie w paincie na czarno i zapodaj nam :D

 

Nie umiem w paint zmieniać kolorów obiektów :( Jak to się robi?

Ale zmieniłam zdjęcie na czarno-białe :D

 

krzesło.jpg

 

 

Tomkowa krzesła mogą wyjść super ładnie ale jak dla mnie srebrne obicie odpada. Może to dlatego, że bardzo nie lubię glamour a te srebrne tkaniny mi tak trochę pod to podpadają.

Co do ceny krzeseł to coś jest tyle warte ile ktoś chce za to coś zapłacić:)

 

Aga, zupełnie nie wykluczone, że masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...