Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu mam nadzieję, ze sama doczekam tego efektu końcowego ;) Ty byś to w jeden dzień wszystko zorganizowała :D u mnie musi to nabrać mocy urzędowej ;)

 

jak chcesz szyne i zeby byla mało widoczna bo nie robicie zabudowy to polecam szyne gardinia ygrek sie chyba nazywa lub pod haslem szyna sufitowa aluminiowa w LM na stronie sa stalowe ale sa tez biale i chyba casto je ma :-) sa bardzo subtelne i mało widoczne, cieńsze od tych plastikowych... jedynie cena wyzsza ok 100zl za 250 cm + akcesoria ;-)

 

Dzięki ivy, przejrzałam w casto są te aluminiowe białe 39zl za 250cm, masz je może u siebie??,

obawiałabym się czy nie będą skrzypiały przy przesuwaniu żabek ;) tego nie zniosę :D

 

Cześć Melisa, gdzie Ty się włóczysz? Pewnie na fb wyniosłyście się ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casuall oj zebys wiedziala ze sie wlocze, doslownie :D

Od niedzieli jestem u naszej........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szocik!! :lol2:

 

tak sie zagniezdzilam ze chyba nie wyjade :p

 

Poza tym, po zmianie mieszkania nie zamowilam jeszcze internetu i wejscie na fm z tel to nie problem, gorzej z pisaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ivy, przejrzałam w casto są te aluminiowe białe 39zl za 250cm, masz je może u siebie??,

obawiałabym się czy nie będą skrzypiały przy przesuwaniu żabek ;) tego nie zniosę :D

 

ja mowie o takiej tego typu , jest praktycznie niewidoczna/wersja biała/

 

na stronie producenta TUTAJ

Cena wyższa :-(

Nie skrzypi jak stara metalowa szyna z dawnych lat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy wiem o jakie szyny Ci chodzi tylko, że nie mogę odnaleźć w lm ani na stronie producenta białych, znalazłam w casto (ale to chyba z innej firmy).

Tak się jeszcze zastanawiam jak taki sposób zawieszenia zasłon jak pokazałaś na zdjęciu i Tomkowa powyżej, ma się do stylu skandynawskiego, w kierunku którego chciałabym pójść w pokoju córki. Pasuje?? Czy nie za bardzo elegancko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy wiem o jakie szyny Ci chodzi tylko, że nie mogę odnaleźć w lm ani na stronie producenta białych, znalazłam w casto (ale to chyba z innej firmy).

Tak się jeszcze zastanawiam jak taki sposób zawieszenia zasłon jak pokazałaś na zdjęciu i Tomkowa powyżej, ma się do stylu skandynawskiego, w kierunku którego chciałabym pójść w pokoju córki. Pasuje?? Czy nie za bardzo elegancko??

 

pasuje jak najbardziej ;-) bardziej tkanina tu gra rolę :-) Białe sa w LM w sklepie na 100% bo widzialam i takie będa u mnie, nie widzę niestety ich na stronie ale cena taka sama ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz pewnie zabudowywać?

 

Jedne tak ale drugie nie, dlatego że chcę aby wisiały same zasłony i nie potrzeba mi tej części srodkowej nad oknem a dzielić karnisza na dwa małe nie chcę one takie cienkie się wydają zasłony upnę aby dotykały sufitu taki zamysł niby aluminium mi tez pasuje ale wydumałam że białe z kolei zleją się z sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko te bez zabudowy troszkę gorzej się prezentują :cool: i po jakimś czasie zmienia plastik kolor :( w zabudowie nie ma to znaczenia ale bez odbior tych cieńszych aluminiowych w kolorze białym jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te bez zabudowy troszkę gorzej się prezentują :cool: i po jakimś czasie zmienia plastik kolor :( w zabudowie nie ma to znaczenia ale bez odbior tych cieńszych aluminiowych w kolorze białym jest lepszy :)

 

Słuszna uwaga więc białe w zabudowę a chyba jednak aluminium tam gdzie sufit tynkowany a może ktokolwiek widział ktokolwiek wie o cieniusieńkich szynach plus cieniutka maskownica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...