Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Mmikka, a gdybyś skróciła nogi od góry?

[ATTACH=CONFIG]344005[/ATTACH]

 

Z pozdrowieniami od kota Pasqala :)

[ATTACH=CONFIG]344015[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]344013[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]344012[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]344014[/ATTACH]

1 – tak jak jest teraz

2 – ucięte nogi od góry;

3 – pogrubiona poducha zakrywa górną część nóg;

4 – nogi ucięte od gory i trochę pogrubiona poducha.

 

Najlepsza jest wersja Agi, czyli druga wersja u Pestki :D

Jestem za skróceniem nóg od góry. Bez żadnego pogrubiania poduchy ;)

 

Przepraszam ale ja nieśmialo z zapytaniem gdzie sie kupuje te karnisze do zabudowy w sufit ?Fajny pomysł i jakie zaczepy do zasłon i do tego też może sklep znacie najlepiej internetowy bo ja z"pścina dolnego " niestety. Z góry dziekuję

 

acca, zerknij stronę wcześniej, dziewczyny pokazały przeróżne karnisze, sklepy, ja też wskazałam źródło zakupu swoich :) Jest z czego wybierać i mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)

 

Ja mam taką szynę

Do tego te agrafki

Do tego trzeba kupić stopery, ja zamontowałam jeden i z jednej strony zdejmuje zasłony

I jeszcze łącznik, jeśli szyny będą połączone.

 

Twoje to takie porządne szyny :) Bo tak właśnie trzeba robić: kupić raz, a dobrze. Ja przyoszczędziłam i będę kiedyś wymieniać

 

Dziewczyny szukajcie materiału :-) Tomkowa, ale chcesz na boki granatowy aksamit?

 

Potrajam apel :D Chyba raczej granat nie, najlepiej szary (taki jak na fotelu z salonu), albo jasny szary, albo grafit. Jak widzisz, jestem prawie zdecydowana :lol2:

 

Ten model fotela występuje też w szarości :) Gdyby tkanina wzorzysta była np. z rozmydlonym turkusem, granatem albo pomarańczem, to komplet byłby dla mnie idealny :)

 

fotel-mansel1.jpg

 

fotel-mansel2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, sprawdź może fargotex.pl Z kolekcji Milton mam turkus, antracyt i

grey

Dziękuję za rady laweczkowe, z nastaniem wiosny wyciagniemy pile i będziemy ciąć.

 

Myślałam o miltonie na boki i tył fotela, które będą gładkie. Grey masz już na meblu, czy jeszcze w kuponie? Byłabym wdzięczna za fotkę tkaniny.

Szukam wzorzystej tkaniny na siedzisko i oparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swavelle/Millcreek Dalusio Damask Pebble

 

Large_0408326.jpg

 

Jeden z moich na wish liście ;)

P Kaufmann Touch of Provence Mediterranean Blue

 

Large_0408647.jpg

 

Tu cena trochę nie halo...

Jaclyn Smith 02606 Ikara Blend Dove Grey

$26.98 per yard

 

Large_0349566.jpg

 

A tu cena przyjemna :

Premier Prints Ikat Macon Saffron

$8.98 per yard

 

Large_0327838.jpg

 

Tutaj fajna kolorystyka

Richloom Solarium Outdoor Fresca Mist

$8.98 per yard

 

Large_0333363.jpg

 

 

Granat?

Jaclyn Smith 02606 Ikara Blend Indigo

$21.98 per yard

 

Large_0349567.jpg

 

 

Pomaraćcz a ż po oczach daje :D

 

Large_0327866.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam fotki na dworze, jasnym mialam obite krzesła ale oddalam je siostrze a ciemnym obije następne krzesła.

Krzesła okupywal kot, spierana była krew i, stały w kuchni i po 500 km. podróży były czyste.

Kupowałam tkaninę w sklepie stacjonarnym po 32 i chyba 35 zł metr.

Mąż nie lubi tego cieniowania się tkaniny.

Wani, a Tobie zazdroszczę kolorów, ja ze swoją zachowawczoscia już chyba umrę :)

ps. Aniu, jak chcesz, to mogę Tobie wysłać po kawałku materiału.

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swavelle/Millcreek Dalusio Damask Pebble

 

Wani, bardzo dziękuję :hug: Ja mam problem, bo wszystkie mi się podobają :D Raz ikat, raz damask, a za chwilę trellis, po czym inne geometryczne. Zwariowałam zupełnie ;) Siedzę i szukam. Jak już myślę, że wiem jaki, to za chwilę już nie wiem. No i nie wiem :D

 

Zrobilam fotki na dworze, jasnym mialam obite krzesła ale oddalam je siostrze a ciemnym obije następne krzesła.

Krzesła okupywal kot, spierana była krew i, stały w kuchni i po 500 km. podróży były czyste.

Kupowałam tkaninę w sklepie stacjonarnym po 32 i chyba 35 zł metr.

Mąż nie lubi tego cieniowania się tkaniny.

Wani, a Tobie zazdroszczę kolorów, ja ze swoją zachowawczoscia już chyba umrę :)

ps. Aniu, jak chcesz, to mogę Tobie wysłać po kawałku materiału.

 

Na dworze robiłaś zdjęcia?? O matusiu, w takie zimno? Dziękuję Ci bardzo :hug:Piękny jest ta tkanina i mnie się to cieniowanie podoba :) Myślę, że z gładką nie będzie problemu, jak tylko zdecyduję jaki ma być wzór ;)

Mikka, na razie nie mam sumienia zawracać Ci głowy wysyłką, bo, jak widzisz, trochę się zejdzie z podjęciem decyzji. Ale będę pamiętać :)

 

 

mam takiego uszatka, odkad go kupilam stoi nie zrobiony bo nadal sie nie moge zastanowic na jak, poki co jest w kolorze bordo - fuj. Ale ze stoi u mlodego w sypialni to go nie widze i mnie nie wnerwia.

Tak wiec czekam na Twoj az zrobisz.

 

A ja tak na Ciebie liczyłam :) Maniu, Ty masz wnętrza marzenie, więc na pewno wiesz, jaki by uszatek mi pasował :)

 

Aniu w pepco takie wazoniki

 

Ja też o Tobie pomyślałam, jak je zobaczyłam :) I miałam zamiar kupić czarny i biały, ale wszystkie egzemplarze, jakie były miały jakąś wadę i się mocno zniechęciłam. Wyszłam bez niczego. Skusiłaś się? Ja czekam na dostawę małych białych z ww ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu skusulam się :-) biale faktycznie każdy mial skaze ale czarnt juz wybralam bez problemu :-)

 

Dziś zajrzę do drugiego, to może coś się trafi ;) Ciekawa jestem, jaką aranżację wyczarowałaś :)

 

Tomkowa dawaj faworytów :)

 

Trochę tego będzie, mimo, że nałożyłam filtr ;) Po pierwsze cena: nie wyższa niż 25/yard, po drugie grubość: czyli odpadały wszystkie lightweight ;) Kolejność jest przypadkowa ;)

 

1.

Large_0347252.jpg

 

2.

Large_0360397.jpg

 

3.

Large_0288070.jpg

 

4.

Large_0362811.jpg

 

5.

Large_UK-727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...