Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Pesteczko, pięknie dziękuję raz jeszcze :hug:

Ramka z małpkami wyszła bardzo fajnie :yes: Trąba jestem, bo przygotowałam ją na prezent i podekscytowana tym wszystkim, nie pomyślałam o fotkach :sick: No trudno, musicie to wziąć na wiarę ;)

 

 

Wielbicielki biało-czarnych kombinacji zawiadamiam, że w sklepie na P można trafić naprawdę dobrej jakości bawełniany pled w pepitkę, produkcji indyjskiej :) Były też szare jodełki:) A od czwartku, w sklepie na B, będą białe, szare i czarne ręczniki oraz dywaniki łazienkowe z biało-czarnymi wzorami :)

 

pledzik.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się u Ciebie :wink: Nie prześledziłam całego wątku (może kiedyś...:) ) ale zobaczyłam zasłonki w salonie. Wyglądając świetnie. Gdybyś nie pisała że są za krótkie pomyślałabym że tak ma być :yes: wyglądają jak zasłony warstwowe - czyli super! Salon masz przepiękny! Podziwiam. Będę musiała doczytać, ale chyba będę czytała od końca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie :wink: Nie prześledziłam całego wątku (może kiedyś...:) ) ale zobaczyłam zasłonki w salonie. Wyglądając świetnie. Gdybyś nie pisała że są za krótkie pomyślałabym że tak ma być :yes: wyglądają jak zasłony warstwowe - czyli super! Salon masz przepiękny! Podziwiam. Będę musiała doczytać, ale chyba będę czytała od końca ;)

 

Witaj channel!! :D Ach, dziękuję za pochwały :hug: Nie mogę się doczekać wiosny i powrotu radosnej żółci do salonu ;) Tym razem z poduszkami w szarościach :D

Czytania jest trochę, podziwiam chęci ;) Ale ja się cały czas głowię, jak to możliwe, że tyle tego się uzbierało? :lol2:

 

śliczne jak zawsze :-) Aniu a jaki jest rozmiar pledu ??

 

Dziękuję, Iwonka :) Widać te wazoniki, na które ponarzekałam u Ciebie ;) Jak je odpowiednio ustawiłam, to tylko ja wiem, co im dolega :D

Pledzik ma wymiary 127x152 cm i moim zdaniem to idealny rozmiar na przerzucenie go przez bok fotela, czy sofy, okrycie ramion, czy nóg ;) Chciałam właśnie taki mniejszy, bo takie, pod którymi cała się schowam już mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( wierzę, bo cóż :D

 

Channel ma rację, wcale nie musisz podłużać zasłonek :yes:

 

Pesteczko, zrobię następne, bo to świetny patent na podarunek :D Szkoda, że miałam tylko dwie ramki z Biedronki ze sznurkiem i spinaczami, bo obie już poszły do ludzi :) Ale: ramki mam, sznurek mam i mini spinacze też mam, więc coś następnego się skleci ;)

 

A Channel jestem wdzięczna za nowy termin dla moich zasłonek :D Gdy mnie ktoś zapyta, czy one przypadkiem nie są z krótkie, odpowiem z dumą, że nie, bo one są WARSTWOWE !! :D :D Ale mi się to określenie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cynk o B, przydadzą mi się i ręczniki i maty.

 

Też będę polować :)

 

Dzięki za cynk o pledziku. Lecę kupić dziś po pracy - zwłaszcza jeśli piszesz, ze dobrej jakości. Przyda mi się właśnie taki nieduży.

 

Mam nadzieję, że uda się nabyć :) Jak byłam, to były dwie sztuki i już żałuję, że wzięłam tylko jeden ;)

 

Oj pledzik do mojego wypoczynku jak ulał. Już drugi dzień wybieram się do P i dojechać nie mogę, ale dziś to widzę mus....

 

Koza, a nie za dużo będzie wtedy tej pepitki? ;) Jakoś bardziej widzę u Ciebie pasy lub inny duży czarno-biały motyw. W P widziałam poduszki w czarno-białe pasy i kocyki do kompletu z mikrofibry :) W B mają też być koce biało-czarne, od jutra ;)

 

No i co.. Poleciałam do P - pledu już nie ma a luster jeszcze nie ma :(

Tomkowa a po ile pled był ?

 

Kosztował 39,99 zł :) Na lustra poluj od piątku (choć gdzieniegdzie wystawiają wcześniej), trzy komplety i będzie super nad Twoją kanapą :yes: Namawiam na pled w pasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałyście nowość z I?

 

Nie! Ale właśnie oglądam i jutro jadę po dywan Hovslund ;) A te tkaniny bardzo fajne :yes:

 

Tomkowa jakie lustra będą? Coś przegapiłam

 

Od piątku (ja kupiłam wcześniej) w P będą zestawy trzech okrągłych luster w rozmiarze 30, 25 i 20 cm. Są w ramce czarnej i białej. Komplet, który kupiłam już zdążyłam oddać :) Potrzebuję kupić jeszcze dwa ;) Jestem ciekawa, czy przypadkiem im nie byłoby dobrze na kominku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Ale właśnie oglądam i jutro jadę po dywan Hovslund ;)

jak dobrze, że zajrzałam :) nie znałam tego dywanu - Tomkowa dzięki za ten wpis :) szukam do pokoju córki - ten będzie idealny :)

proszę daj znać jak kupisz, czy jest fajny, czy dobrze się czyści (przy 2 kotach to ważne ;)

zanim ja pojadę do I. to trochę potrwa, ale szykuję się pod koniec marca

 

Waniliana dzięki za cynk o materiałach :) tym bardziej muszę tam jechać ;)

 

poczęstuję się :) i tez coś przynoszę, żeby nie było, że z pustymi rękoma ;)

http://dajprzepis.pl/photo/600x500/122843/ekspresowe-paczki-serowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...