Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pledzik ma wymiary 127x152 cm i moim zdaniem to idealny rozmiar na przerzucenie go przez bok fotela, czy sofy, okrycie ramion, czy nóg ;) Chciałam właśnie taki mniejszy, bo takie, pod którymi cała się schowam już mam :)

 

Anuś, można go prać?

czy tylko do czyszczenia?

zerknij na metkę, please ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, u Ciebie jak zwykle impreza :lol2:

Jak nie picie, to wyżerka :lol2:

 

Nie mam nic specjalnego do napisania, ale że czytam co u Ciebie, to się czasem odezwę

no i ujawnię, że dzisiaj pożarłam ... 5 ....:o

 

To ja ze wstydem przyznam się, że do tej pory mój stan popączkowy wynosi 7 .. :sick:

Koniecznie trzeba to czymś na lepsze trawienie potraktować :lol2:

A że jutro piątunio, to może coś się zorganizuje :D Wszak niedługo Post i nastanie dłuuuga posucha :lol2:

Zapraszam! :)

 

Anuś, można go prać?

czy tylko do czyszczenia?

zerknij na metkę, please ;)

 

Już zerkam :)

 

P1140559.jpg

 

P1140561.jpg

 

Dziś byłam w dwóch P, żeby pledzik dokupić i niestety pusto :( Za to dużo okrągłych luster (oprócz białych i czarnych są też szare!), biało czarnych mikrofazowych kocyków i poduszek i fajnych biało-czarnych ramek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa to czekam zatem na test przez psiaka ;)

taki pled fajny :) jak ja żałuję, że do P mam też kawałek (ale bliżej niż do I. zatem może zawitam tam szybciej i uda mi się chociaż lusterka nabyć ;)

 

pisałaś o dywanikach w sklepie na B. ...... byłam wczoraj, kupiłam jeden ........... ale szczerze - jakoś szału nie ma :( nie jest zły, ale do łazienki dzieci kupiłam ostatnio w Tch i bez porównania .......... jednak za taką cenę nie ma co marudzić ;) pisze tylko, bo może komuś się spodobać, nie zniechęcam

aaaa i wg mnie jest maly ...... choć nie wygląda, to jednak w naszej łazience na podłodze jest malutki ;)

 

koce też były, ale nie skusiłam się, ten z P., który pokazałaś wygląda dużo lepiej

ręczników do naszej B. nie dali i już nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa a widziałaś jakieś romantyczne gipsowe rameczki??? poluje na takie w pepco. wybieram się tam od roku :sick:

 

Coś widziałam, białe były :)

 

Tomkowa to czekam zatem na test przez psiaka ;)

taki pled fajny :) jak ja żałuję, że do P mam też kawałek (ale bliżej niż do I. zatem może zawitam tam szybciej i uda mi się chociaż lusterka nabyć ;)

 

pisałaś o dywanikach w sklepie na B. ...... byłam wczoraj, kupiłam jeden ........... ale szczerze - jakoś szału nie ma :( nie jest zły, ale do łazienki dzieci kupiłam ostatnio w Tch i bez porównania .......... jednak za taką cenę nie ma co marudzić ;) pisze tylko, bo może komuś się spodobać, nie zniechęcam

aaaa i wg mnie jest maly ...... choć nie wygląda, to jednak w naszej łazience na podłodze jest malutki ;)

 

koce też były, ale nie skusiłam się, ten z P., który pokazałaś wygląda dużo lepiej

ręczników do naszej B. nie dali i już nie będzie :(

 

To prawda, dywaniki bez szału, ale ponieważ lubię często zmieniać, to kupiłam. W Tch też widziałam, bardzo ładne, ale ja potrzebuję do dużej łazienki 3 sztuki, więc 3 stówki za trzy dywaniki, to nie tym razem ;) Wzięłam czarno-biały melanż i te z białym esem-floresem na czarnym tle. Ręczniki też mam, czarne :)

 

To u Ciebie co roku posucha, bo chyba w zeszłym roku tez pisałaś że się podsusasz??

 

Co roku Pusiu :yes: W tym dojdzie jeszcze mięcho :D Ja chyba przez całe 40 dni będę gubić tę ilość pączków, którą pochłonęłam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa w Tch warto polować na promocje

wczoraj kupiłam ten drugi z lewej i chyba źle zrobiłam, na podłodze wydaje mi się, że za dużo się dzieje ..........

chyba go schowam, bo jakoś męczy mnie ........ rano ;)

stwierdziłam, że koniecznie coś co się zleje z podłogą

http://cdn.biedronka.pl/__2016/5A/wygodnie_i_modnie/dywanik_lazienkowy_black%26white_2x2.jpg

Co roku Pusiu :yes: W tym dojdzie jeszcze mięcho :D Ja chyba przez całe 40 dni będę gubić tę ilość pączków, którą pochłonęłam :lol2:

 

ambitnie !! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, tak bardzo Ciebie proszę (nie mam szans znaleźć w czeluściach Twojego wątku), podaj mi proporcje octu do płynu w Twoim odkamieniaczu :yes:

Nie zapisałam sobie, bo u mnie niepotrzebny, a u mamy chciałam zrobić odkamienianie. Ile czego tam było i ocet podgrzewałaś sam?? Czy po zmieszaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, tak bardzo Ciebie proszę (nie mam szans znaleźć w czeluściach Twojego wątku), podaj mi proporcje octu do płynu w Twoim odkamieniaczu :yes:

Nie zapisałam sobie, bo u mnie niepotrzebny, a u mamy chciałam zrobić odkamienianie. Ile czego tam było i ocet podgrzewałaś sam?? Czy po zmieszaniu??

 

Pusiu, płyn do mycia naczyń, koncentrat, Fairy zmieszany pół na pół z octem :) Ja octu nie podgrzewam. Za pierwszym razem spróbowałam, ale nie powtarzam tego. Tylko dlatego, że zwykle robię mieszanki więcej, więc jak już zmieszam, to już nie powinno się całości podgrzewać. Podgrzewa się sam ocet i mocno ciepły dolewa do płynu.

Zjawiam się nieśmiało, bo czytam Ci ja i czytam...i widzę, że na Forum wszystkie szanujące się osoby przychodzą do Tomkowej:yes:

A żeby nie było tak z pustymi rękami...

 

Gaja, witam Cię serdecznie :welcome: Dziękuję za kwiaty, piękne!! :hug:

 

 

Wszystkich mnie odwiedzających, szanujących się mocno, czy trochę mniej, czy też zupełnie wcale :D zapraszam na pyszne winko :) Dziś morawska Regina Coeli lub jak kto woli Królowa Niebios :)

 

coeli.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jedza to pija :lol2:

ja tu caly czas jestem, ale nic ciekawego nie mialam do powiedzenia na tematy poruszane (ale kocyk fajny! w PIPETKE :lol2:).

paczkow nie mialam, za to przyklad malzenstwa XXI wieku - maz na gorze tv oglada, ja na dole w kuchni i dostaje sms-a - czy gotowe!

sms - bo sie zejsc nie chce :mad:...od czego telefony, macie tak>????IMG_8385.jpg

 

ale gotowe wiec macie jezdzcie : serniczek marscapone z truskawkami i malinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...