Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

No chyba aż tak źle nie było skoro dziecko się ucieszyło że wyglądasz ja fragles a nie uciekło z płaczem.

 

Kiedyś robiłam siostrze blond pasemka i zostało nam sporo farby więc siostra machnęła mi parę pasemek tylko po wierzchu, włosy uczesane z przedziałkiem. Nie wyglądało to źle do puki nie związywałam w kucyk. Mam ciemne włosy więc po związaniu wyglądałam jak skunks jak to określił mój brat. Chyba nie bardzo przywiązuje wagę do wyglądu bo dość długo chodziłam z takim czymś na głowie.

Około osiemnastki tez miałam chęć na trwałą. Na szczęście koleżanki wybiły mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa,:rotfl:

Odjazdowe, aż mi się dzień poprawił

świetne, glupawki dostałam

 

edit: miałam pisać o ociepleniu, ale w obliczu Fraglesa temat wełny jakiś taki banalny jest

 

A wiesz, że ja też rżę za każdym razem, jak na to spojrzę? http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif

 

Też miałam jeden raz incydent z trwałą, na osiemnastkę sobie zafundowałam. Szkoda, że wtedy nie było programów w TV, jak w jedno popołudnie dodać sobie 20 lat :lol2::lol2::lol2: Mój głos wydobywał się z nie mojej głowy :rotfl:

ps. robiona w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim z zapewnieniem, że czasy palenia włosów dawno minęły :lol2:

 

Czasy palenia włosów nie minęły po dziś dzień :lol2:

 

No chyba aż tak źle nie było skoro dziecko się ucieszyło że wyglądasz ja fragles a nie uciekło z płaczem.

 

Źle? Było koszmarnie fatalnie źle! :lol2: Ale mojej córci rozchwiana i rozciapirzona żółto-pomarańczowa czupryna przypadła do gustu :lol2: Z taką matką to się można powygłupiać :rotfl:

 

Mam nadzieję, że trochę jednak się różnisz...

 

 

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,005_sU_orig.gif

 

Sylwia, po 17 latach od tamtego zdarzenia włosy mam trochę bardziej przygładzone :rotfl: Ale jak się postaram, to potrafię wyglądać jak Gessler w podwójnej objętości :lol2: Włosów, póki co :lol2: Mimo tych wszystkich eksperymentów jakoś mi nie powypadały. A rodzina zawsze ostrzegała, żebym sobie robiła wcześniej zdjęcia na pamiątkę, że kiedyś włosy miałam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa a puzzle lubisz? :D

 

http://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/large/2015/11/najtrudniejsze_puzzle_swiata_2015-11-14_11-45-27.jpg

 

ta pewnie wszystkie bez pary :rotfl:

 

Skąd ja to znam? ... Z autopsji!!! Zawsze podczas prania ktoś mi "kradnie" jakąś skarpetkę.:confused:

Też tak macie?

 

Dziewczyny, ja tę zabawę nie nazywam puzzle, tylko memory :rotfl: Zawsze gdy biorę jedną do ręki, to wiem, że gdzieś widziałam, kilka sekund temu, drugą do pary, ale gdzie?? :lol2:

Sylwia, to pralka kradnie skarpetki :D Podobno, gdzieś na drugiej półkuli, ktoś właśnie wyciąga ze swojej pralki tę, która mi zginęła :lol2:

 

Cały mój misterny plan na porządkowanie papierów dziś spalił na panewce :sick: Miałam gościa, która, jak zobaczyła stolik z marokańską koniczyną, to zmolestowała mnie na wycieczkę po stolik Vittsjo i namalowałam jej bliźniaczo podobny.

 

Wiecie gdzie można napisać petycję, żeby weekend składał się z dwóch sobót i dwóch niedziel?? Nawet może być z zakazem handlu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa a puzzle lubisz? :D

 

http://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/large/2015/11/najtrudniejsze_puzzle_swiata_2015-11-14_11-45-27.jpg

 

ja mam dwóch facetów w domu............ to wcale nie jest śmieszne..:mad: no dobra, jeden jest "słoik" warszawski, więc co któryś tydzień mam wypisz wymaluj

:rotfl:

 

PS tyle dobrego, ze takiego dywanika nie mam i mebelki ciut inne................... ale problem skarpetkowy................ jak żywy

Edytowane przez ave!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, wygrałaś konkurs na najepszy awatarek:rotfl:

:wave:

 

teraz o nudnym ociepleniu - poczytałam z ciekawości i przyznam, że nie ogarniam, więc gdybym stała przed takim dylematem, to poprosiłabym o informacje techniczne jakiegoś producenta wełny, czy dopuszczają montaż na dachu, jaki rodzaj wełny, może mają jakieś wytyczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie i poprawia Wam to nastrój :lol2:

 

U mnie, niestety, nic się nie dzieje ciekawego :( Hasło "ciułanie na ocieplanie" rozbrzmiewa coraz intensywniej :sick: Ale powiem Wam, że nie należy podporządkowywać się całkowicie takim wezwaniom i, dla zdrowia psychicznego, trzeba, od czasu do czasu, sprawić sobie jakiś drobiazg :lol2: W konspiracji stałam się właścicielką nowych poszewek na wiosnę i kompletu kawowego z etażerką :) A że nie umiem robić tak pięknych zdjęć, jak moja idolka w tej kwestii Luiza, to ich nie ma :p Poza tym, ile razy można pokazywać to samo pomieszczenie, ale z innymi poduszkami :lol2:

 

A sprawa zgłębienia tematu ocieplenia dachu i podjęcia w tej kwestii decyzji powoduje zmianę moich włosów na ulubiony kolor szary :lol2: No, może to bardziej srebrny, który będzie świetnie pasował do nowych ozdóbek :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...