Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo to jeden z lepszych wątków na forum jest :D

 

Pusieńka :hug::hug: Czy Ty nie masz skłonności do przesadzania? :D

 

A ja się chciałam odnieść do zmiany koloru włosów na szary :-) czy to problem? W farbowaniu jesteś EKSPERTEM przecież :-):lol2:

 

Jak byłam piękna i młoda, to mogłam z kolorami poszaleć. A że z "piękna i młoda" zostało tylko "i", to przestałam eksperymentować :lol2: Na siwym kolor inaczej się przyjmuje, a nie mogę sobie pozwolić na nieobecność w fabryce z powodu zielonego koloru włosów :lol2:

 

troche kleju i glowa w popiol :yes:

 

:lol2: Maniu, czyli decoupage na kuli zwanej głową :rotfl:

 

 

A właśnie, myślicie już o ozdobach wielkanocnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja...ja myślę o ozdobach wielkanocnych :yes: Znajomy wydał wyrok na drzewo bukowe, więc z samiusieńkiego czubka drzewa ułamałam gałązki z pączkami.

Uplotłam coś na kształt wianka, wygląda na razie jak korona cierniowa, ale jak dałam skorupki jaj to już mi się spodobał. Na razie leży i czeka, ale potem w skorupki włożę jakieś szafirki czy przebiśniegi.

Czaję się jeszcze na kawałek pnia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani tyci :D

Czy ktoś zaprzeczył? Nie zgodził się z tym co napisałam?? :lol2:

 

No....... chyba.... że doczekamy dziennika Pestki .... to możesz mieć konkurencję :lol2:

 

zdecydowanie jeden z lepszych wątków :yes:

 

 

Kochane jesteście!! :)

Ale się martwię gonitwą dnia codziennego :( Wracam do domu i podpieram się nosem :eek: A przecież tyle do zrobienia, a do zaplanowania jeszcze więcej!

Pokoje młodzieży przecież będą remontowane i co? Meble niby są, ale przydałoby się trochę pofantazjować na ich temat ;) Tylko jak na to znaleźć czas? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja...ja myślę o ozdobach wielkanocnych :yes: Znajomy wydał wyrok na drzewo bukowe, więc z samiusieńkiego czubka drzewa ułamałam gałązki z pączkami.

Uplotłam coś na kształt wianka, wygląda na razie jak korona cierniowa, ale jak dałam skorupki jaj to już mi się spodobał. Na razie leży i czeka, ale potem w skorupki włożę jakieś szafirki czy przebiśniegi.

Czaję się jeszcze na kawałek pnia :cool:

 

Koniecznie pokaż swoje dzieło, bo brzmi intrygująco :) Ja mam trzy wydmuszki z gęsich jaj i brak koncepcji na ich ozdobienie ;) Wianek pewnie jakiś sklecę ;)

 

Czy ja się już starzeję?? :eek: O nie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście!! :)

Ale się martwię gonitwą dnia codziennego :( Wracam do domu i podpieram się nosem :eek: A przecież tyle do zrobienia, a do zaplanowania jeszcze więcej!

Pokoje młodzieży przecież będą remontowane i co? Meble niby są, ale przydałoby się trochę pofantazjować na ich temat ;) Tylko jak na to znaleźć czas? :eek:

 

Tomkowa, kto jak kto, ale Ty na pewno dasz radę! :yes:

 

i pełna zgoda z przedmówczyniami co do oceny wątku :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pokaż swoje dzieło, bo brzmi intrygująco :) Ja mam trzy wydmuszki z gęsich jaj i brak koncepcji na ich ozdobienie ;) Wianek pewnie jakiś sklecę ;)

 

Czy ja się już starzeję?? :eek: O nie!!

 

Tomkowa-do starości to Ci jeszcze daleko, tym bardziej, że energii w Tobie że ho ho!

 

Mmikka - jeśli chodzi o ozdoby to próbowałaś może z kory brzozowej. Wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, oszuści znów atakują skrzynki mailowe .

Info.

Zamowienie nie zostalo doreczone odbiorcy w dniu 25 lutego 2015, z

przyczyny, ze nikogo nie bylo w domu. Odbior przesylki mozliwy w

najblizszym biurze po przedstawieniu wydrukowanej informacji.

 

Prosze otworzyc zalacznik.

 

Uwaga!

 

Przechowywanie przesylki ponad 30 dni wiaze sie z naliczeniem kary.

Informacje o przechowywaniu oraz pobieranych oplatach dostepne na naszej

stronie internetowej.

 

Z powazaniem,

Poczta Polska.

 

Wiwik, cieszę się, że się podoba:D

Ułamałam też jakieś czerwone gałęzie, na razie zaplotłam je na garnku i czekam aż wyschną. :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, kto jak kto, ale Ty na pewno dasz radę! :yes:

 

i pełna zgoda z przedmówczyniami co do oceny wątku :f

 

Tomkowa-do starości to Ci jeszcze daleko, tym bardziej, że energii w Tobie że ho ho!

Prawda! jak loguje się na forum od razu szukam tego dziennika :) jest wyjątkowy :)

co do pracy .. chyba słońca nam już potrzeba )

 

Bardzo, bardzo Wam dziękuję i płonę rumieńcem zakłopotania :) :hug:

 

Stwierdzam stanowczo, że mam za małą chałupę (chyba już kiedyś to stwierdzałam, ale teraz z jeszcze większym przekonaniem ;)), bo chciałabym mieć piękną konsolę, dwie duże sofy w salonie, stół na 8 osób i przestronny wiatrołap :D A tak to sobie mogę ;)

Ale: właśnie się zorientowałam, że za dwa tygodnie już Niedziela Palmowa, więc czas najwyższy wyciągać zające :) I wianek na drzwi wejściowe trzeba uczynić. Jak to dobrze, że zaraz weekend. Jak to niedobrze, że on znów będzie taki krótki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]348689[/ATTACH] sama natura:

Sylwia, fajnie chyba by wyglądały zajączki wycięte z kory brzozowej zawieszone na gałązkach. :rolleyes:

 

Wyszło ślicznie, a zajączki to dobry pomysł.

Mam takie duże, grube kawały kory brzozowej na której robię świecznik-to zdjęcie z zeszłego roku

WP_20140418_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]348689[/ATTACH] sama natura:

 

Ależ śliczny!! Jak ja chcę wiosnę!! I powiększam :)

 

IMAG1272.jpg

mmikka ależ to uroczo wyszło! czuję wiosnę w powietrzu :)

 

O właśnie :yes:

 

Dziewczyny, oszuści znów atakują skrzynki mailowe .

 

Ja się najbardziej boję czyścicieli kont bankowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...