Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Opróżniona do oklejenia plecków nadstawka aż się prosiła, żeby ją zdjąć. I zdjęłam. I obraz postawiłam. I nie wiem, czy jestem zadowolona :o Na ozdoby, które złapałam w biegu proszę nie zwracać uwagi, na zagęszczenie kwiatów też :lol2:

 

[ATTACH=CONFIG]322126[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]322127[/ATTACH]

 

mam mieszane uczucia. Bez nadstawki jest bardziej proporcjonalnie i dodaje to przestrzeni. Z drugiej strony kredens sam w sobie wolę z nadstawką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe, pomocnik już wylądował pod schodami :D Ależ ja mam teraz tam pięknie :lol2: Nadstawka się okleja i raczej wróci na swoje pierwotne miejsce :)

 

Ulżyło mi:)

 

A powiedz jeszcze nie da się zrobić tak, żeby nadstawkę powiesić nad kredensem? Kiedyś miałam taki kredens (w innym stylu) i ten zabieg dodał mu lekkości - powstała przestrzeń z 50 cm i można było postawić wazon z kwiatami albo talerz z owocami (bo w kuchni stał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ale z ciebie torpeda :o

zazdroszczę sił i entuzjazmu, bo ja chwilowo na rezerwach jadę :sick:

 

No i szare krzesło :eek: Chyba jednak zostawię te krzesła brązowe. Poszukam ładnej tkaniny na siedziska i tyle.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=322056&d=1435182122

 

dobrze, że doczytałam, że masz tych krzeseł 5, bo się autentycznie przeraziłam :o

nie tym, że pomalowałaś, tylko tym jak to teraz zdrapiesz do stanu sprzed :rotfl:

zdecydowanie bardziej pasuje mi oryginalny kolor

ten szary wygląda jak taki trochę na siłę...

:no::no::no:

 

I chyba muszę też pomyśleć o zmianie zasłon

 

no co ty!

na zdjęciach wyglądają perfekcyjnie w tym sąsiedztwie mebli i podłogi :)

 

Nadstawka się okleja i raczej wróci na swoje pierwotne miejsce :)

 

to chyba dobrze :)

jakoś tak pusto i ubogo bez niej....

nie, żebym miała coś przeciwko obrazowi... ale z nadstawką jest elegancko... może nawet dostojnie :lol2: (o ile ktoś czai co mam na myśli)

strasznie jestem ciekawa liftingu :wiggle:

 

a gdyby jeszcze dało się ją powiesić..... (Chloe...yes!yes!yes!)

myślę, że to mógłby być strzał w dziesiątkę.... ale to niestety trza porównać "na żywo"

 

na pewno z czasem podziękujesz wyprowadzonej komodzie, że dała się na to namówić i zamieszkała pod schodami :lol2:

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulżyło mi:)

 

A powiedz jeszcze nie da się zrobić tak, żeby nadstawkę powiesić nad kredensem? Kiedyś miałam taki kredens (w innym stylu) i ten zabieg dodał mu lekkości - powstała przestrzeń z 50 cm i można było postawić wazon z kwiatami albo talerz z owocami (bo w kuchni stał)

 

Nie ma z tyłu żadnych uchwytów, więc na razie nie mam takiej opcji. Ale niebawem będzie u mnie stolarz, to omówię z nim ten temat. Najgorzej, że nie mogę tej nadstawki przykleić do ściany, pooglądać i stwierdzić, czy tak jest lepiej :) Bo ja z tych, co się nie przekonają, jak nie zobaczą :lol2:

 

oj bez nadstawki to już nie ten sam mebel, taka zwykła szafka bez wyrazu :sick: chociaż wygląda lżej i w ogóle. z jasnymi pleckami nadstawka nie będzie tak przytłaczać

 

Masz rację, kredens stracił swój czar

 

Czytasz w moich myślach Kochana , własnie szukałam czegoś takiego do ramek http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rolleyes-2.gif Zaraz zabaczę jakie formaty i wysyłam do wydruku http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rolleyes-2.gif

 

Cudowności! dzięki:)!! wykorzystam, obłożę okładki książek, które zalegają w półkach w zabudowie :hug:

 

Bardzo się cieszę, że się Wam podoba :wiggle: Oczami wyobraźni widziałam te wzory w Twoim kąciku biurowym, Ivy, a u Ciebie Marta w zabudowie sypialnianej ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tyłu żadnych uchwytów, więc na razie nie mam takiej opcji. Ale niebawem będzie u mnie stolarz, to omówię z nim ten temat. Najgorzej, że nie mogę tej nadstawki przykleić do ściany, pooglądać i stwierdzić, czy tak jest lepiej :) Bo ja z tych, co się nie przekonają, jak nie zobaczą :lol2:

 

 

 

Masz rację, kredens stracił swój czar

 

 

 

 

 

Bardzo się cieszę, że się Wam podoba :wiggle: Oczami wyobraźni widziałam te wzory w Twoim kąciku biurowym, Ivy, a u Ciebie Marta w zabudowie sypialnianej ;)

 

O tak, w zabudowie też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ale z ciebie torpeda :o

zazdroszczę sił i entuzjazmu, bo ja chwilowo na rezerwach jadę :sick:

dobrze, że doczytałam, że masz tych krzeseł 5, bo się autentycznie przeraziłam :o

nie tym, że pomalowałaś, tylko tym jak to teraz zdrapiesz do stanu sprzed :rotfl:

zdecydowanie bardziej pasuje mi oryginalny kolor

ten szary wygląda jak taki trochę na siłę...

:no::no::no:

 

to chyba dobrze :)jako

jakoś tak pusto i ubogo bez niej....

nie, żebym miała coś przeciwko obrazowi... ale z nadstawką jest elegancko... może nawet dostojnie :lol2: (o ile ktoś czai co mam na myśli)

strasznie jestem ciekawa liftingu :wiggle:

 

a gdyby jeszcze dało się ją powiesić..... (Chloe...yes!yes!yes!)

myślę, że to mógłby być strzał w dziesiątkę.... ale to niestety trza porównać "na żywo"

 

na pewno z czasem podziękujesz wyprowadzonej komodzie, że dała się na to namówić i zamieszkała pod schodami :lol2:

 

Jak wiesz, krzesła pozostaną, jakie są, a z wyprowadzki komody już jestem zadowolona :D

Mówisz, żeby nie wymieniać zasłon, nie za ciemno jest?

Co do powieszenia nadstawki to rozejrzę się za dwoma krzepkimi panami, którzy ją potrzymają w górze, a ja popatrzę, zrobię fotki, zapytam Was o opinię i zdecydujemy :lol2:

 

na taśmę montażową :rotfl:

 

Z taką wprawą jak moja mogłoby się udać :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opróżniona do oklejenia plecków nadstawka aż się prosiła, żeby ją zdjąć. I zdjęłam. I obraz postawiłam. I nie wiem, czy jestem zadowolona :o Na ozdoby, które złapałam w biegu proszę nie zwracać uwag

 

 

[ATTACH=CONFIG]322126[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]322127[/ATTACH]

 

Dla mnie bomba! Zrobiło się lżej i przestrzennie. Po prostu pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...