Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no i jak zwykle pięknie!

też widziałam ostatnio zające, ale każdy kosztował stówę, więc zmuszona byłam odpuścić :cool:

 

chyba zerżnę Aniu pomysł na te świąteczne naczynia ;)

 

ja rzeżuchy nie sieję, bo mi ten zapach psuje cały efekt :bash:

wysiewam owies (jeszcze na bank wzejdzie w ciepłym miejscu, bo potrzebuje ok.10 dni)

 

http://pomyslydodomu.pl/wp-content/uploads/2016/01/owies-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak zwykle pięknie!

też widziałam ostatnio zające, ale każdy kosztował stówę, więc zmuszona byłam odpuścić :cool:

 

chyba zerżnę Aniu pomysł na te świąteczne naczynia ;)

 

ja rzeżuchy nie sieję, bo mi ten zapach psuje cały efekt :bash:

wysiewam owies (jeszcze na bank wzejdzie w ciepłym miejscu, bo potrzebuje ok.10 dni)

 

Catti, cieszę się, że się podoba :) A zauważyłaś, że rozsunęłam lekko stół? ;) Na złożonym było za gęsto, więc wyciągnęłam jedną połówkę i mam stół 220 cm :D

Proszę uprzejmie wykorzystać pomysł, jak najbardziej :yes: Podstawki wiesz, skąd i rozmiarem pasują idealnie :) Wazon (a właściwie pojemnik z pokrywką) to kupiony w promocji w krośnieńskim sklepie firmowym przy fabryce szkła jeden z elementów TEGO zestawu (oprócz świeczników mam niemal cały). Na kwiaty do środka wystarczy wstawić wysoką szklankę do piwa :D

 

Do Twojej inspiracji z owsem są fajne miseczki na nóżce w P-co :)

A ładne porcelanowe białe zajączki widziałam wczoraj w Ross, przecenione na 15 zł :)

 

Mniam, mniam...uwielbiam czarnuszkę :)

 

Ja też! Ten zapach jest niesamowity :) I jaka zdrowa!

 

zakochalam sie w tych zajaczkach na stole :D:D:D

 

Fajne są, a mamie i tacie na odwrót stoją uszy :lol2:

 

Tomowa ale wiosennie u Ciebie, świetny efekt :)

 

Wani, dziękuję! :)

 

Dziś takie piękne słońce, że chyba nie wytrzymam i zrobię wiosnę na całego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmikka, paterka dziękuje :)

 

Pościel jest w 100% bawełniana, a na stronie fb tego sklepu wyczytałam, że jest satynowana (TU w komentarzach pod zdjęciami pościeli). W internetowym sklepie txmarket znalazłam podobną, w gwiazdki i rzeczywiście sztuczna, piszą, że jest poliestrowa. Zobaczymy co za jakość tej w szachownicę, jak przyjedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...